Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, kolega ma moje ustawione jako podstawowe ktory gra w gry ktore ja kupie:)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, krzyzak86 napisał:

Mam kuzyna konto na swojej konsoli ustawione jako podstawowe bo kupujemy gry wspólnie i wszystko było dobrze. Od paru dni mam kłódki na grach które on kupił, muszę dezaktywować jego konto i aktywować jako podstawowe jeszcze raz. Ale kiedy on u siebie włączy konsole to u mnie znowu kłódki:/ I tak za każdym razem:/

Z góry dziękuje za pomoc.

 

A on gra na tym swoim koncie? czy jeszcze na jakimś innym? Jak gra to co to za problem abyś ty miał u siebie jako podstawowe?

 

Ja też dzielę się kontem z kuzynem, ale nie chodzi o gry a o PS+, ja mam na swoim wykupione na którym gram, a on na swojej konsoli ma moje konto ustawione jako podstawowe i gra na swoim. Wszystko działa nie ma problemu.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj bo nie rozumiem troche:) On ma tylko jedno konto (swoje) i na nim gra. A ja te jego konto mam u siebie ustawione jako podstawowe zeby grac w gry ktore on kupi. Wiem jak dziala dzielenie kont bo od lat dzisle z nim i z kolega. Ale wlasnie cos sie podupczylo i za każdym razem jak on sie lognie na swoje konto to mi wskakuja klodki na jego grach. Mimo ze dalej jego konto jest u mnie jako podstawowe. Dopiero jak je dezaktywuje i aktywuje jeszcze raz to kłódki znikaja. Jak już wczesniej pisalem.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"] Hajs za preordera zwrócony tylko do portfela oddają
Oczywiście.
U Sony kasa nigdy nie wraca na konto/kartę.
A jak zaczniesz kombinować przez bank to co debet na koncie PSN zrobią i zablokują do póki nie uregulujesz kwoty.
Takie rzeczy to tylko u M$.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. Mialem taka sytuacje z batmanem ktory byl w plusie. Z rozpedu kupilem go (w tym samym dniu kiedy dodawali do plusa) zanim byl darmowy z jakas inna gra. Pobralo z karty jakieś 240zl i dodalo do portfela i kupilo:D Zadzwonilem na infolinie powiedziem jaka sytuacja, gosciu sprawdzi, potwierdzil ze jest w plusie i ze mi pobralo kase. Oddali mi cala kwote ale tak jak mowisz do portwela. Zadzwonilem jeszcze raz i powiedzialem ze chce te pieniadze na konto. Powiedzial ze nie ma problemu i przelali z portwela na konto:) A najsmieszniejsze ze batmana i ta druga gre mam bezterminowego:D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko.

Chce zalogować sie na kuzyna konto u siebie na ps4 zeby pobrac gry ale juz jest profil na dwoch konsolach, i pytanie jest takie czy kuzyn moze ta druga konsole przez www dezaktywowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez internet da się tylko wszystkie konsole naraz zdezaktywować, więc będzie musiał swoją również aktywować ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahha to wystarczy ze się zaloguje ponownie u siebie i już tak? 

 

a tu na stronie jest przy mojej konsoli dezaktywuj, to chyba można jedna, niby czytałem ze da rade raz na pól roku, czy to tylko wymysły 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/Iwhd0AHtDjWHWBI_f0ikUtTaLHfcg6

Bez-nazwy_qeqnasw.jpg

 

Edytowane przez KamloX30
dopisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie, Kuzyn miał konto od brata(np: adam) z których ściągnął gry, później te konto zdezaktywował, I grał na swoim koncie.

Wtedy na konto Adama loguje się ja i ściągam gre, na drugi dzien pisze ze dostał bana i mu konto zablokowali.

czy to jest mozliwe?? czy wymysla ze zdeaktywowal konto kuzyna a tego nie zrobil czy jak??

 

Edytowane przez KamloX30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostał bana tylko pewnie jak zdezaktywowal to gry przestały mu działać i juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak mozna jezeli teraz ja pogram na koncie Adama tydzien potem zdezaktywuje i znowu kuzyn i potem znowu na odwrot. to tak mozna ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy konta z grami na ps4 (prwatne pełne konto wraz z email) kupione za pomocą revolut w turcji można odsprzedać np na allegro? Bo gdzieś czytałem, że jest to nielegalne. A mam kilka gier które przeszedłem i szkoda mi je trzymać jak można kilka zł dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy można i czy to legalne to są dwa różne pytania.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Tr1SH napisał:

Witam,

czy konta z grami na ps4 (prwatne pełne konto wraz z email) kupione za pomocą revolut w turcji można odsprzedać np na allegro? Bo gdzieś czytałem, że jest to nielegalne. A mam kilka gier które przeszedłem i szkoda mi je trzymać jak można kilka zł dostać.

Można śmiało,najwyżej cie policja odwiedzi w ciągu 4 najbliższych lat! a jak chcesz grać za naprawdę małe pieniądze to tylko pudełka+paczkomat+mieszkanie w wielkim miescie by ominąć stawki allegro pozwoli w pełni zasmakować cebuli! Ja przy rocznym budżecie 500zł gram w 10-15 premierowych gier a mieszkam w dziurze  i opłacam allegro gdyz olx jest za biedne w tych rejonach! ;))

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy kupujac BF5 z PSStore bede mogl z kolega podzielic sie gra zeby grac we dwoch online ? Wiem ze on musi miec aktywowane jako podstawowe moje konto  ja nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez problemu jednoczesnie bedziemy mogli grac ze soba online ? 
Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie stara cebula ze mnie robiłem nie raz takie brzydkie rzeczy, ale coś Mnie tu nie pasi

 

Od początku  Dzielim konto na więc jazda

 

Kolega ma na swoim koncie, ma swoje PS4 dezaktywowane, a moje konto ustawione jako podstawowe, natomiast ja za hooy NIE MOGĘ jego konta NA MOJEJ konsoli ustawić jako podstawowe bo dostaję taki zacny komunikat

 

 

 

Jakieś pomysły o co kaman??

 

 

2a273d3d5e513ddfd5f7e8eba7448e40.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdzieś indziej musi mieć jako aktywne. Kolegą pożyczył konsole od brata dziewczyny i tam mu aktywowało jako podstawowe i jak kupił sam konsole to nie mógł jej aktywować właśnie musiał iść do nich i zdezaktywowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania odnośnie sklepu playstation store. 

 

1. Dlaczego gra w wersji cyfrowej, czyli bez fizycznego nośnika, pudełka, okładki; jest droższa niż zafoliowana gra w sklepach? Chodzi mi o ace combat 7, w sklepach jest po 250zł, na allegro ceny zaczynają się od 200zł (też zafoliowane, nowe egzemplarze), a w oficjalnym sklepie sony jest za 280zł. 

 

2. Podczas instalacji gry z płyty (battlefront 2) wyskakuje błąd, podejrzewam ryskę na płycie. Trzy razy próbowałem zainstalować i za każdym razem w tym samym momencie instalacja się zatrzymuje, dziwne bo u kolegi na jego konsoli się normalnie zainstalowała. Czy istnieje jakaś możliwość ściągnięcia danych gry przez internet? Tak żeby po zweryfikowaniu oryginalnej kopii gry na płycie, dane do instalacji ściągać ze sklepu sony, a nie z płyty. 

 

Dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×