Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie kilka lat za późno, bo nie mogąc patrzeć na swój stary nick przenosząc się na PS4 i wiedząc, że do kupionych na PS3 gier nie wrócę, założyłem nowe konto. Może za 8 lat wprowadzą możliwość łączenia kont, to sobie połączę i mi się level trofeowy podniesie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli tego nie wprowadzać, bo w niektórych grach zmiana PSN ID robi problemy i znając programistów Sony zrobi to jeszcze większe. Doskonale widzieli, że PSN jest źle zbudowany od podstaw, ciągłe problemy, brak możliwości zmiany regionu, co chwila czytam na zagranicznych portalach "PSN Down". Szkoda, że nie zrobili jak Nintendo. Na potrzeby Switch'a stworzyli Nintendo Account z możliwością podpięcia Nintendo Network, aby zachować kasę. Cóż... pożyjemy zobaczymy

Edytowane przez tommy09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście ja nie muszę nic zmieniać, po co zmieniać coś co jest dobre:banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony uczy ponoszenia konsekwencji swoich decyzji. Albo zostajesz vaginaldestroyer696969 do końca, albo stracisz postęp/pucharki/dostęp do jakiś tam tworów. Twój wybór waginalny niszczycielu lat 12 :P

A już pomijając to, to nie bardzo rozumiem, co za praktykanci gurwa pracują w sony... na steamie nick można zmieniać co chwile (ok, można było jak jeszcze używałem steama, ale nie sądze żeby to sie zmieniło) i bez problemu można zobaczyć listę nicków, jakich kto używał. A japońce tego nie umieją zrobić porządnie i jeszcze chcą za to kase... Trochę wstyd.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez dekadę łatwiej było zmienić płeć niż playstationID. Szybko poszło choć trzeba przeklinać się kilka razy i potwierdzić całe sciany tekstu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,  help.

Mój syn chciał sobie zmienić hasło. Mówi,  że wpisywał jakiś login i mu trzy razy go odrzuciło,  teraz ma zablokowane konto i nie może grać on-line. 

Trzeba czekać o możliwość ponownego zalogowania (jeśli tak to ile czasu?), czy trzeba dzwonić na infolinię?

A może są jakieś inne możliwości powrotu do korzystania z konta?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie nicka mamy "czyste konto"?

Zero starych postępów itp.? Czy wszystko zostaje?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Po zmianie nicka mamy "czyste konto"?

Zero starych postępów itp.? Czy wszystko zostaje?

Powinno zostać, ale to wszystko zależy od gry. Tu jest lista kompatybilności. Większość działa, z niektórymi są problemy, a w paru traci się wszystko.

3 godziny temu, okoni napisał:

Pany,  help.

Mój syn chciał sobie zmienić hasło. Mówi,  że wpisywał jakiś login i mu trzy razy go odrzuciło,  teraz ma zablokowane konto i nie może grać on-line. 

Trzeba czekać o możliwość ponownego zalogowania (jeśli tak to ile czasu?), czy trzeba dzwonić na infolinię?

A może są jakieś inne możliwości powrotu do korzystania z konta?

 

Poczekaj 24-48h i jak dalej nie będzie działać to dzwoń.

Edytowane przez danken000
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się zmieniło z udostępnianiem konta w ostatnim czasie? Kupiliśmy ze znajomym dzisiaj po jakiejś grze w psn i ani on nie może ściągnąć ode mnie gry ani ja od niego. Po zalogowaniu na jego konto (przelogowanie z konsoli) w ogóle nie widzę jej w bibliotece jako zakupione. Po zalogowaniu p;rzez www widzę grę daje aby ściągnął i zawiesza się na opcji czekanie  - na mojej konsoli nic nie zaczyna się pobierać.

Jakieś pomysły co się zwaliło? 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy coś się zmieniło z udostępnianiem konta w ostatnim czasie? Kupiliśmy ze znajomym dzisiaj po jakiejś grze w psn i ani on nie może ściągnąć ode mnie gry ani ja od niego. Po zalogowaniu na jego konto (przelogowanie z konsoli) w ogóle nie widzę jej w bibliotece jako zakupione. Po zalogowaniu p;rzez www widzę grę daje aby ściągnął i zawiesza się na opcji czekanie  - na mojej konsoli nic nie zaczyna się pobierać.
Jakieś pomysły co się zwaliło? 
Może nie kupił lub wejdź normalnie w wyszukanie gry w sklepie na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zadziałało, natomiast jaka była przyczyna nie mam pojęcia.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam na dysku horizon zero down edycję standardowa i mam na niej kludke gdyż zmieniłem osobę z którą dzielę się kontem. Obecnie pobieram horizona edycję complete od innego ziomka i teraz pytanie czy będę mógł skorzystać ze starych saveów, starego postępu? 

 

Edit.

Mam opcje kontynuuj na start także nieaktualne...

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część Wam wszystkim. Mam pytanko: jak utworzyć drugie konto , na tej samej konsoli, bez żadnych ograniczeń, bez kontroli rodzicielskiej itp. Syn chce czasami pograć z kolegą w jedną grę itp. i pokazuje mu monit o ograniczeniach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w ustawieniach masz bodajże odpowiednią opcje do robienia kolejenego konta. Możesz też znieść ograniczenia na obecnym, co chyba jest lepszym rozwiązaniem. Powinno to być w tym samym miejscu gdzieś tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie id, problemy mogą pojawić się również w grach zakupionych już po zmianie,  czy ta niekompatybilnosc wystepuje tylko u gier juz posiadanych?

Problem krytyczny oznacza utratę danych, czy ogólne problemy z grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Założyłem dzieciom konta na PSN wpisując prawdziwe daty urodzin.Mimo ustawienia kategorii Pegi na dozwolonw w grach typu Sims nie mają dostępu do zawartości sieciowych?Podobnie jest z UFC brak możliwości funkcji sieciowych powoduje brak możliwości zagrania pojedynków z następnej gali.Co można z tym zrobić?Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyć im nowe konta z fejkowymi dorosłymi danymi. 

Inaczej będziesz się z tym bujał miesiącami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, SephiroT napisał:

Założyć im nowe konta z fejkowymi dorosłymi danymi. 

Inaczej będziesz się z tym bujał miesiącami. 

A czy będę je mógł założyć na te same maile i te same nicki?

Czy muszę te stare konta usunąć dezaktywować i jak to zrobić?

Co stanie się z saveami z tych "dziecięcych" kont?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Mam pytanko, otóż ściagnałem od kumpla gierkę mam ustawione konta podstawowe i dodatkowe, wszystko działa jak nalezy.

Ciekawi mnie kwestia tego czy tą grę moge udostępnić z poziomu swej konsoli kolejnemu kumplowi? Czy nie spowoduje to żadnych problemów na koncie osoby, która ją zakupiła?

Dzięki za odpowiedź , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden gra z podstawowego/domowego.

Drugi jest zalogowany na to konto i ma je puszczone w tle i gra ze swojego.

 

...

Trzeci, czwarty, setny odpala z tego konta grę online wykopując z tego konta wszystkich innych nie podstawowych/domowych, Przełącza się na swój profil (o ile ktoś nie zdąży go wylogować) i przechodzi w tryb offline. W ten sposób Janusze sprzedają dostępy do kont na znanym serwisie aukcyjnym. 

 

...a. nie czekaj, to nie ta konsola. Takie rzeczy tylko na Xbox One :P

 

Na PS4 ustawiasz konta podstawowe na krzyż, ewentualnie ktoś robi reset zdalny co pół roku konsoli przypisanych do konta.

Nie ma przereagowywania się na swoje konto z gra kupioną na inne o ile nie jest podstawowe. Granie offline też nie działa bo gra na koncie nie podstawowym odpala się z licencją na kilka godzin grania. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.
Mam kod Paysafe Card na którym mam 84,90 pln. W jaki sposób mam przelać całość do portfela skoro zasilić można tylko nominałami 20,40,60 i 100? Nawet jeśli chcę coś kupić, to trochę trudno znaleźć coś w dokładnie takiej kwocie.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnij kartę niech resztę kwoty z tego co chcesz kupić z karty ściągnie i już,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty kredytowej nie mogę podpiąć bo PSN mam polski A kartę nie. W revolut z kolei nie chce się bawić.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup zdrapkę doładuj kup co chcesz.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×