Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

FAQ:

 

Mój problem z zaproszeniami został rozwiązany. Wywaliłem profil z konsoli i dodałem go ponownie.

 
 
 

Napisano 07 styczeń 2014 - 15:08:29

Witam,miał ktoś z was błąd NP-32157-8 na ps4? Odbudowałem baze danych i nic. BO SONY : proszę zainicjowac zmiane systemu właśnie pobieram plik zaraz zobacze.

 

Albo spróbuj zdobyć jakieś inne trofeum i się odblokuje a jak nie pomoże to:

1. Zrób kopię zapasową save do Plusa (ewentualnie na pendrive).

2. Stwórz nowego użytkownika i nie przypisuj mu konta w PSN - konsola go nazwie Użytkownik 1

3. jako Użytkownik 1 wejdź w Ustawienia i skasuj swój profil główny. Usunie to stany zapisu gry oraz nie zsynchronizowane trofea ale nie usunie gier z dysku.

4. Załóż swój normalny profil ponownie (normalnie, razem z PSN)

5. Zdobądź/Zdobędziesz trofea jeszcze raz (co do tego nie jestem pewien czy musisz jeszcze raz je zdobyć czy same od razu wpadną) i powinny się zsynchronizować.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam male i szybkie pytanie. Zakupilem w grudni ps+ na rok. Dzisiaj kupilem kolejna subskrypcje na rok. Ale w uslugach mojego konta jest jedn tylko obrazek ps plus na 12 miesiecy, termin zakonczenia widze ze jest w 2015 roku tylko inna data, powinna byc dzisiejsza a nie jest.. to jakis blad czy tak ma byc? kto wykupuje usluge z wyprzedzeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem mając jeszcze pół roku kupowałem na kolejny rok,. Powino działać to tak: Załóżmy że 1 stcznia 2014 kupujesz Plusa na rok (360 dni) czyli mniej więcej do 31 grudnia 2014. Załóżmy że w lutym 2014 przedłużasz o kolejny rok więć data automatycznie powinna sie przedłużyć o rok od planowanego końca subskrypcji czyli mniej więcej do 31 grudnia 2015.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos kiedy na str psn zaktualizuja indentyfikatory pod ps4? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co z nich korzystac skoro nieoficjalne sa dużo lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos kiedy na str psn zaktualizuja indentyfikatory pod ps4?

A po co z nich korzystac skoro nieoficjalne sa dużo lepsze?

Dokładnie. Oficjalne tagi sa beznadziejne i nie liczyłbym na szybkie działanie, Obecnie jest więcej rzeczy do zorbienia.

Używaj sobie psnprofiles.com gdzie masz różne dodatkowe statystyki a nawet proponowane kolejne trofea któe możesz/powinienes wbić jako następne w grze, jakiejś innej stronki lub chociażby tej co jest na naszym portalu/forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z profilami w playstation 4. Otóż konto brata jest aktywowane jako podstawowe (sprawdzałem nawet dezaktywując swoje i aktywując jeszcze raz jego: pisze wtedy że inne konto jest już aktywowane jako podstawowe, na 100% chodzi to że jego konto jest już ustawione podstawowym). Na koncie Brata jest zakupione ps+ ale w gry z ps+ można grać tylko na jego profilu. Na moim się nie da bo pisze że "Nie masz licencji aby uruchomić tą aplikację". Próbowałem przywracania licencji i wejścia z mojego konta w PSN i zakupienia gier ale wtedy pisze że musze je normalnie kupić tak jak bym nie miał plusa. Wie ktoś dlaczego tak się dzieje?  jest to dla mnie ważne, z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mieszasz się w zeznaniach.

Jedno konto może być aktywowane jako podstawowe na jednej konosli PS4. Jeżeli brat też ma PS4 to na sowjej konosli musi je dezaktywować.

Na jednej konosli może być do 16 kont postawowych więc twoje tez może być jako podstawowe na równi z jego i to że jego masz aktywowane jako podtswowe nie ma nic do rzeczy.

Jeżlei jego konta nie możesz aktwwac jako podstwowego po dezaktywacji, to znaczy że gdzieś indziej już je aktywował i musi je zdezaktywować. ...i chodzi tylko i włącznie o PS4. PS3 czy VIta to inna sprawa.

Poza tym chyba nie rouzmiesz jak to działa. Jeżeli chcesz pobrać gry z jego konta (Plus czy cokoliek on kupił) to musisz to zacząć je ściągać na jego koncie. Na swoim możesz już grać, ale zawsze będziesz w sklepie PSN miał opcję zakupu bo to nie ty tyluko brat je kupił ;) a PSN nie sprawdza ile jest kont podstawowych na konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy jedną konsolę i 2 konta po prostu. Wcześniej mieliśmy inne ps4 na próbę i brat się na nim logował swoim kontem, myślisz że w tym może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dezaktywował swojego konta na tamtej konsoli.

Jeżeli nie macie do niej dostępu to ratuje was reset awaryjny wszystkich przypisanych konsoli opisany w pierwszym poście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem, tam pisze " inne PS4 jest już aktywowane jako podstawowe" przepraszam za wprowadzenie w błąd, źle to napisałem. Wielkie dzięki za rozwiązanie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli przed oddaniem konsoli do serwisu o ile mam taką możliwość najlepiej usunąć konto rozumiem ?

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wyloguj sie calkowicie z konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed oddaniem do serwisu należy dezaktywowac wszystkie konta ustawione jako podstawowe (tak jak to się robi przy PS3) oraz usunąć profile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów.

 

a ja mam pytanie, na które niegdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi, może tutaj się uda...

 

dotyczy ono współdzielenia zawartości.

Niestety wszędzie jest to opisane w stosunku do wielu PS4 i ew. jednej PS3.

Mój przypadek z pewnością nie jest odosobniony, ale o dziwo najwyraźniej mało kto o tym mówi.

Posiadam dwie konsole PS3 ... ich lokalizacja jest właściwie nie istotna, ale jedna jest zlokalizowana w moim mieszkaniu a druga w domku letniskowym (domek na drzewie xD) .... hmyyy ;)

Na pierwszej konsoli PS3 (PS3_1) mam jedno konto z którego korzystam na codzień (nazwa robocza: konto_moje1) i drugie, na którym wykupiona jest usługa PS+ (konto_plus).

Na drugiej konsoli PS3 (PS3_2), prawe ta sama sytuacja :P - konto_moje2 oraz te samo co powyżej konto_plus.

W obu przypadka na konto_plus loguję się wyłącznie w celu rozpoczęcie pobierania zwartości, potem się wylogowuję na konto, z którego korzystam na codzień a pobieranie już sobie leci.

 

W dniu wczorajszym zakupiłem konsolę PS4 i zastanawiam się jak to teraz wszystko pogodzić....

 

Tak sobie myslę, że:

konto_plus oczywiście loguję na PS4 i ustawiam tę konsolę jako główną dla tego konta. Loguję również konto_moje1 na konsoli PS4 i dzięki temu mam dostęp do zawartości konto_plus. Jak do tej pory chyba ok ?

Ale teraz co dalej ? Czy jeśli na obu konsolach PS3 (1 i 2) pozostawię istniejące tam konta to będę mógł z obu konsol PS3 korzystać jak do tej pory ?

 

z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PS3 nie ma nic wspólnego z PS4 pod względem kont.

Ustaw wszystkie konta jako podstawowe/główne na PS4 a na PS3 nic nie zmieniaj.

Ma działać.

Sytuacja skomplikuje się dopiero jak kupisz drugie PS4.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wykupiłem sobie Karte PlayStation®Network Cards ponieważ nie posiadam karty kredytowej i nie chce jej robić. Czy mając tylko tą karte wykupioną mogę aktywować substrykcje bez karty kredytowej?

Edytowane przez marcinos9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doładowywałem kiedyś zdrapką Plusa więc raczej tak ale na 100% pewny nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, a ja mam pytanko,miannowicie, mam na moim PS3 konto koleżki  z którego on zakupił np. Bf 4 premium, kupiłem PS4-przenisłem konto, jak mam ustawić  moje konto i jego na PS4 ,żebym ja mógł korzystać z Premium? I on jak kupi konsole za miesiąc też mógł z tego korzystać bez żadnych komplikacji? Które konto ustawić jako główne: moje czy jego? i jak on potem bedzie musiał ustawic jak kupi konsole? Dzięki z gory za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście masz wszystko opisane.

Główne jego ustawiasz, swoje też jeżeli on z niego nie będzie korzystał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem sobie Karte PlayStation®Network Cards ponieważ nie posiadam karty kredytowej i nie chce jej robić. Czy mając tylko tą karte wykupioną mogę aktywować substrykcje bez karty kredytowej?

Oczywiście że tak, karta kredytowa wymagana jest jedynie chyba przy 14 dniowym i miesięcznym PSN+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście masz wszystko opisane.

Główne jego ustawiasz, swoje też jeżeli on z niego nie będzie korzystał.

dzieki, tak zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie male pytanie. jesli robilem recovery i wszystko mam usuniete z konsoli ps4, gdzie mialem np contrast i resoguna i teraz chce ponownie zainstalowac z ps store gry ale ich nie ma.. sa tylko informacje o trofeach. aktualnie outlast jest dostepny to mozna pobrac a co sie dzieje ze starszymi grami? juz nie da sie pobrac np w tym momencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie male pytanie. jesli robilem recovery i wszystko mam usuniete z konsoli ps4, gdzie mialem np contrast i resoguna i teraz chce ponownie zainstalowac z ps store gry ale ich nie ma.. sa tylko informacje o trofeach. aktualnie outlast jest dostepny to mozna pobrac a co sie dzieje ze starszymi grami? juz nie da sie pobrac np w tym momencie?

W menu na końcu po prawej i tak samo w sklepie jest biblioteka.

Tam masz wszystko co kupiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×