Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co mi da zdrapka? Nadal będę miał kod Paysafe z pieniędzmi, których nie mogę wydać, a przecież o to mi chodzi, żeby te pieniądze przelać do portfela.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź coś blisko tej kwoty i już. Będą święta dużo promocji jak stracisz te 5 zł to świat się nie skończy. Po co to tyle kombinować. Ewentualnie znajdź sobie fajny awatar za 5 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znajdź coś blisko tej kwoty i już. Będą święta dużo promocji jak stracisz te 5 zł to świat się nie skończy. Po co to tyle kombinować. Ewentualnie znajdź sobie fajny awatar za 5 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


Świat się nie skończy a ja nie zbankrutuje, ale po pierwsze, płatność najpierw zdejmowana jest z portfela (A tam mam środki) i nie ma możliwości wybrania kody Paysafe poza tymi noninałami jak wyżej, i po drugie, nie mam zamiaru wyrzucać do śmieci 5 zlotych, które z przyjemnością wolę dać menelowi na piwo. Więc problem nadal pozostaje nierozwiązany.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj nr konta wyślę Ci te 4.9 albo sprzedaj kod komuś kto może kartę podpiąć. A nie zwracasz głowę takim błachym problem który został rozwiązany. Podałem wszystkie możliwe rozwiązania nie pasuje daj menelowi cały ten kod będzie z głowy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to się nie unoś. Jeśli nie masz zamiaru pomóc w rozwiązaniu tego problemu, to po prostu nie odpisuj i zajmij się ratowaniem świata we własnym zakresie. Po drugie, tak jak pisałem, nie chodzi mi o 5 zlotych, które nie doprowadzą mnie do bankructwa, bo mam wystarczające środki w portfelu ale o marnotrawstwo, którego nie znoszę. Pod każdą postacią. I po trzecie, wydaje mi się, że kiedyś miałem taką samą sytuację i jakoś sobie z tym poradziłem, dlatego gdy teraz mam problem, zwróciłem się tutaj o pomoc, ale narazie dostaje taką pokroju RWPG. Więc dziękuję Ci za nic.

 

PS. No i zejdź na ziemię - nie podałeś przecież wszystkich możliwych rozwiązań

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Może ktoś mi podpowie, był podobny problem tutaj opisany, ale nie działa rozwiązanie z przywracaniem licencji. Dzisiaj rano jak uruchomiłem konsolę na koncie, na którym zakupione są gry wyskoczyło mi to "Nie można użyć tej zawartości. Użytkownik był wpisany do sieci Playstation Network na innym koncie PS4. Minie trochę czasu , zanim będzie możliwe użycie na tym PS4 zawartości z Twoją Licencją". Gry działają tylko, gdy konsola ustawiona jest jako podstawowa, niestety bardzo mi zależy na tym, aby ta konsola nie była ustawiona jako podstawowa. Co mogę z tym fantem zrobić? Potrzebny jest kontakt do supportu?
P.S. Nie dostałem chyba bana żadnego, ani nic, ponieważ na vicie i na ps3 konto normalnie działa, tylko na 4ce nie 

Edytowane przez phemistrily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie pomóżcie. Robiłem nowego użytkownika na konsoli, nie wiem jak to zrobiłem ale konto utworzyłem jako że jestem dzieckiem. Jestem w jakiejś rodzinie, nie mogę grać online bo jakieś blokady są. Jak mam usunąć ten profil z tej niby rodziny?

Edytowane przez kapusta7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mi pomogłeś. Sam na to wpadłem zanim tu napisałem.

Może ktoś inny wie jak sobie z tym poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi. Podałeś pewnie złą datę urodzenia. Zaloguj się przez przeglądarkę, poszukaj opcji zarządzania kontem i tam powinieneś mieć opcję upgrade'u konta. Jeśli nie ma to musisz czekać aż konto osiągnie pełnoletność albo założyć nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie na pale wszystko wpisywałem. Próbuje przez przeglądarkę się zalogować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu PaySafe Card: w zasadzie przez przypadek udalo mi sie wbic reszte kwoty ze zdrapki PaySafeCard, mimo, ze portfel PS mozna zasilac tylko predeifiniowanymi kwotami. Kupilem pakiet postaci do MK11 i brakowalo mi 60 groszy, wiec zaznaczylem, zeby zasilic portfel, kwota 100pln. Wtedy pierwszy kod (te kilka zlotych) wszedl caly ale oczywiscie trzeba bylo dorzucic cos, wiec dalem drugi kot o nominale 100, ktory tez wszedl caly. Nie sadzilem, ze to tak wlasnie wejdzie, ale jak widac, sposob skuteczny. Druga mozliwosc to stworzenie konta PaySafeCard gdzie mozna wbijac kody z dowolnymi kwotami, jednak gdy kazali mi wyslac zdjecie paszportu czy dowodu - podziekowalem. No i trzecia metoda, na ktora tez przypadkowo wpadlem, to karta debetowa mBanku. Zawsze myslalem, ze musi byc karta kredytowa, chyba ze te nazwy ozanczaja to samo... Anyway, teraz juz jest podpieta i nie musze kupowac zadnyhc zdrapek.

 

Czy po zmnianie PSN_ID wystepuja jakies problemy, niedogodnosci czy zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Klaxxon kredytowa, płatnicza, debetowa, do póki ma płatności internetowe i masz na niej środki to jest OK.

Czasy w których karta płatnicza nie miała płatności internetowych i bądź nie była respektowana ze względu na to czy jets to Visa bądź Master Card minęły kilkanaście lat temu. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie troche przespalem hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

mam dwuetapową weryfikacje przy logowaniu. I co jakiś czas dostaje SMSa z kodem tak jakby się ktoś logował:/ 

Teraz jestem w pracy a dostalem smsa:/ Za każdym razem jak dostanę taką wiadomość to zmieniam hasło. Tylko że to nic nie daje:/ Minie miesiąc/dwa i znów SMS. Zgłosić to na infolini? 

284C5B37-BD76-4A09-B8F4-9D98BEFA3104.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś, przy okazji zmień antywirusa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani na infolini powiedziała że dopóki nie ma włamania to nie mogą nic zrobić. Ale zapewniła mnie że jak dostaje takie smsy to znaczy że ich system dobrze działa XD 

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciut odświeżę. Kumpel mi pożyczył zapasowa konsole na której sobie tam trochę pograł miał zainstalowane kilka gier, ale miał tylko stworzonego users lokalnego i nie łączył się z netem. Ja podłączałem to konsole do neta zalogowałem się na swoje konto i ze zdziwieniem patrzę, że przybyło mi ponad 10 gier i jakieś tam trofea i czy dobrze kminie, że mi się z synchronizowało to co było na tej konsoli?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zalogowałeś się na tym jego koncie to tak, dorzuciło Ci tą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na ps5 będzie tak samo że mogę się wymienić kontem z kolegą? Czy Sony coś zmieni? Myślę o kupnie cyberpunka na pół na PS4 a potem ograć na ps5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można normalnie. Nawet chyba ma być łatwiej na zasadzie masz opcję udostępnij znajomemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Playstation App. Zalogowałem się do aplikacji i gdy wchodzę w ikone ps store to prznosi mnie do przeglądrki i muszę znowu się logować do sklepu. Tak to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Pyz napisał:

Pytanie o Playstation App. Zalogowałem się do aplikacji i gdy wchodzę w ikone ps store to prznosi mnie do przeglądrki i muszę znowu się logować do sklepu. Tak to działa?

U mnie jest normalnie, wchodzę do sklepu z poziomu aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szuldi82 napisał:

U mnie jest normalnie, wchodzę do sklepu z poziomu aplikacji

Już działa. Zamiast mi pobrać nową wersję aplikacji to pobrało starą którą trzeba było zauktalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×