Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaah, czegoś takiego jeszcze nie słyszałem. Masz konsole a na plusa Cię nie stać 50 zł na 3 msc.

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Nie kazdego stac na plusa, nie kazdy musi go kupowac. Po co ma np. kupic na 3miechy jak miesiac bedzie w domu mogl tylko grac?

Ja cisne na plusie od kumpla, jak sie skonczy to ja daje mu kase na nastepny rok, potem znowu on kupi. I co, mnie stac a mam za pół ceny, nie moge?

Tapatalk™ for Galaxy S2

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze cie, tymi kontami za 1 zl dajesz zarobic januszom, takie konto z darmowa 14 wersja plusa mozesz sobie zrobic sam za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę sprzedać konsolę z grami w wersji cyfrowej zakupionych na dwóch moich kontach (PL i US) aby nowy właściciel mógł korzystać z tych gier na swoim koncie wystarczy że zostawię oba profile na konsoli ustawione jako podstawowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak hasło zmieni to nie.

Dopiero jak zdezaktywuje konto to mogą się pojawić (prędzej czy później pojawią). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj jeszcze kupuje tanie konta na allegro.
Kupiłem Batmana "na własność" i pózniej się dowiedziałem, ze konta mozna uzywac tylko na jednej konsoli i gwarancja jest 14 dni. Jeżeli konto dostaje na własność to dlaczego problemem jest używanie ich na 2 konsolach? Zrozumiałbym jakby to było konto kradzione i zresetowane, ale wtedy miałoby pewnie jeszcze inne rzeczy zakupione. Jakie macie z tym doświadczenia?
Czy grozi za to ban na konsole (sprzedawcy się zarzekają, że tylko konta są blokowane)?

Edytowane przez kofii12345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuć linka z allegro to ci napiszę czego się wystrzegać na przyszłość.

Zdefiniuj używanie konta na 2 konsolach?

To nie działa jak na PS3.

1 konsola podstawowe

2 konsola - granie z tego konta.

Jeżeli nie możesz ustawić swojej konsoli jako podstawowej dla konta to dostałeś konto już 2x aktywowane na innych konsolach. 

 

Tak czy siak, dałeś się wyruchać Januszowi z Allegro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuć linka z allegro to ci napiszę czego się wystrzegać na przyszłość.

Zdefiniuj używanie konta na 2 konsolach?

To nie działa jak na PS3.

1 konsola podstawowe

2 konsola - granie z tego konta.

Jeżeli nie możesz ustawić swojej konsoli jako podstawowej dla konta to dostałeś konto już 2x aktywowane na innych konsolach. 

 

Tak czy siak, dałeś się wyruchać Januszowi z Allegro. 

Już dostałem odpowiedź, że można grać na 2 konsolach i jakby były problemy to konto zostanie wymienione. Jakby były problemy będę tu meldował :) Konto jakby nowe, mogę zrobić deaktywację. Wie ktoś gdzie jest haczyk (tzn przypuszczam to co wszyscy ale czy ktoś to wie na 100%)? Sephirot, Ty dostałes bana jak u kogo kupiłeś?

Ja to konto kupiłem raczej tak na próbę, żeby zobaczyć jak to wygląda i pewnie to jest ostatnie z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem konta od ruskich które były lewe. Ban na własne życzenie. 

Jeżeli konto masz "nowe' i możesz zrobić dezaktywację z poziomu WWW to albo masz szczęście i będzie ci działać, albo za parę dni/tygodni okaże się że konto jest zablokowane (nie będziesz się mógł na nie zalogować z poziomu www. Ja tak miałem już na kilku kontach z Allegro ale nie mówię że ty też musisz tak mieć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem. Nie moge zalogowac sie od wczoraj na ps4/ps3 na zadne konto :) pojawia sie blad nw-31456-9. Sprawdzilem, co to oznacza, ale znajomi normalnie cisna. Na aplikacji ios dziala, przez stronke zmienilem haslo, ale dalej dupa. Laczylem sie za pomoca routera po kablu oraz sprawdzilem hotspot na smartfonie.... Kompletnie nic? Tymczasowe zablokowanie konta, czy jak? Mam sie zaczac bac? :)

Przekretow z martwymi kontami nie robilem. Na glownym jestem klientem od 2006, chyba mi bana nie zasadzili, bo zakupow przez psn mam mase :/

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z siecią.

Podobno pomaga zmiana DNS na googlowskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem wszystkiego. Zmienialem mtu, dns itp. Odnosze wrazenie, ze dostaje blokade na mac urzadzen, ktore byly powiazane z glownym kontem. Vita, ps3, ps4 sie nie lacza. Swego czasu, gdy byla fifa 14 oraz poczatki 15 mialem dosc sporo pozakladanych kont mule (pod boty). Ostatnio kupilem konto (nie ma tam zadnych gier z psn, a tym bardziej podpietych kart kredytowych) tylko coinsy do fify :p no i wykonujac operacje konto 1(wyloguj) konto 2(zaloguj) konto 2 (wyloguj) konto 1 (zaloguj) x2-3 odcina mi dostep i mozliwosc polaczenia sie z psn. Przegladarka w konsoli dziala, nawet pobierala mi sie aktualizacja. Blokada wczoraj skonczyla sie po 24h, gdy zresetowalem router.. No i pozniej kolejna, przy wykonywaniu wczesniejszych operacji (myslalem, ze to wina dostawcy)

Nie mam informacji o zablokowaniu uslugi z konta/konsoli, tylko blad NW-31456-9. Ale zeby blokowali mi wszystkie urzadzenia? Lol :) net wydaje sie ok, aczkolwiek wiem, ze z tym orange dla firm bywaja problemy. Wczoraj moglem polaczyc sie uzywajac ip (tmobile -hotspot), dzisiaj nie. No chyba, ze dostep do psn jest odciety regionowo, ale watpie.

Z tego co widze, to blokowane jest moje ip. Zalogowalem sie z ipada do aplikacji, sklepu przez 3g, ale przez wifi juz nie ruszy :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na wsparcie i zapytaj.

Ban na konto czy konsolę ma inny kod.

Spróbuj się zalogować konkretnie do PSN na swoje konto i daj znać czy bląd jest ten sam.

Możliwe że usługodawca też coś kombinuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam juz nie wiem. Dzisiaj ruszylo ponownie, wywalilo z hotspota (po kablu net z orange -neo dalej nie dziala), odpalam fife nie dziala, odpalam final fantsy online dziala... Xd boje sie wylogowac z konta teraz :) no i nie dziala.

Dobra jutro dzwonie do sony i orange. Innego wyjscia nie ma :]

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kolega zrzucilismy sie na gre i zrobilismy sobie calkiem nowe konto do gier tzw x, i na nie sciagnelismy dana gre.Niestety nie mozemy z niej korzystac na swoich glownych kontach,robimy to pierwszy raz jak to zrobic zeby dzialalo?Pokombinowalem i ustawilem konto x jako glowne po czym przeszedlem na swoje konto i dziala.....Czy da rady zrobic inaczej zeby ta gra byla na moim pierwotnym koncie caly czas,czy musi byc ustawione jednak konto x jako podstawowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post w tym temacie. To nie działa jak na PS3. Jeden gr ana swoim, drugi na profilu na którym jest kupiona gra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli oboje musimy grac na tym:)Jako glownym bo specjalnie zalozylismy konto do gier:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie rozumiem?A jak ludzie kupuja na allegro konta i graja po kilka osob?Czyli jak najlepiej zrobic?Jak jeden z nas sciagnie na swoje pierwotne?Ale wtedy 2 osoba i tak nie bedzie mogla sciagnac tego na swoje pierwotne konto i bedzie musiala miec passy do konta kolegi?

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze długo nie zrozumiesz.

Nie grają po kilka osób albo grają krótko bo dostają kłódki.

Przeczytaj pierwszy post w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem zeby obie osoby mogly grac na raz to jedna osoba musi grac na koncie ktore zalozylismy do sciagania a druga ustawic je jako glowne u siebie a grac na swoim pierwotnym inaczej nie da rady?Dobrze zrozumialem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę wystawiał ps4 na sprzedaż i mam kilka pytań, które mnie nurtują:

 

1. Chcę dodać gry, które mam kupione na moim koncie, ale hasło zmienię, to czy kupujący będzie mógł normalnie na nich grać dopóki nie usunie mojego konta?

2. Będzie mógł ustawić swój profil jako podstawowy, gdy moje już jest jako podstawowe? tu akurat wiem, że może być tylko jedno podstawowe na konsolę, ale wole się upewnić ;) jeśli jest tak jak myślę to:

3. Moje konto musi zostać podstawowe?

4. Kupujący może/musi mieć konto normalne?

 

Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×