Skocz do zawartości
DaraS

Kingdom Come: Deliverance

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to wypali to będzie mega produkcja. Bardzo mało takich gier jest o takiej tematyce w takim wykonaniu. Coś ala "Skyrim" w normalnym średniowieczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, ale raczej nie wypali, nie wierzę w te kickstarterowe gruszki na wierzbie, projekt jest bardzo ambitny, może jakieś doświadczone studio z ogromnym budżetem by podołało, ale nie jakieś świeżaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zafascynowała mnie od pierwszego obrazka na PSSite, który przedstawiał bardzo swojski krajobraz, wręcz wyjęty z prawdziwego życia. Taki właśnie krajobraz przypomniał mi moje bardzo młode lata na wsi. Dla ciekawskich znalazłem wspomniany obrazek: http://abload.de/img/blog_021_1jtk0l.jpg. Bezsprzecznie można się zakochać w takim krajobrazie. Dlatego gdyby nie nowa generacja konsol i związane z tym wydatki, przez myśl, przeszła mi nawet chęć dofinansowania tego projektu na kickstarterze. Jednak nabliższe wydatki na konsole nie są małe i się wstrzymałem. :).

Drugi sentyment mam do serii Gothic a oglądając powyższy materiał, nie raz przypominała się ta zacna seria. Takie gry chłonę z największą radością na twarzy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, ale raczej nie wypali, nie wierzę w te kickstarterowe gruszki na wierzbie, projekt jest bardzo ambitny, może jakieś doświadczone studio z ogromnym budżetem by podołało, ale nie jakieś świeżaki.

500k zebrane na ks w 2 dni :) Panowie z warhorse wznowili prace nad gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gitarka ze tak szybko zebrali potrzebna sume. Czekam na wiecej materialow z tej gry jako ze tego typu klimaty bez smokow i magii bardzo rzadko ma sie okazje doswiadczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, ale raczej nie wypali, nie wierzę w te kickstarterowe gruszki na wierzbie, projekt jest bardzo ambitny, może jakieś doświadczone studio z ogromnym budżetem by podołało, ale nie jakieś świeżaki.

 

Gdybyś obejrzał filmik do końca, to dowiedziałbyś się, że Kickstartera zorganizowali tylko po to by pokazać swojemu sponsorowi, który nie orientuję się tak dobrze w rynku gier, że istnieje zapotrzebowanie na tego typu grę. Sukces Kickstartera oznacza, dalsze finansowanie od sponsora, a te fundusze to dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę o miejscach w grze:

 

Ubiór oraz bohater:

 

Słów kilka o koniach w grze:

 

Głównie o walce w Kingdom Come:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie to wygląda :) Aczkolwiek dopóki nie podadzą konkretnej daty premiery, to wolę sie nie napalać. Choć w moim osobistym rankingu i tak nie będzie miał szans z Wieskiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, ale raczej nie wypali, nie wierzę w te kickstarterowe gruszki na wierzbie, projekt jest bardzo ambitny, może jakieś doświadczone studio z ogromnym budżetem by podołało, ale nie jakieś świeżaki.

dla informacji kickstarter to byl bna pokaz aby inwestor zrozumial jaki jest popyt :p bylo gdzies o tym wspominane, ze KS to nie jest ich glowne zrodlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Video Update #5:

Video Update #6:

 

Między innymi według tych wideo: nie będzie znaczników do questów jak na przykład znaki zapytania nad NPC. Czyli jeśli będzie chciało się znaleźć najpierw i wykonać potem quest to trzeba będzie pytać po prostu się NPC w wiosce/zamku. Ten pomysł jest w swojej prostocie niezwykły i po prostu piękny :].

Drugi fakt, który zauważyłem na powyższych wideo, to używanie przez Warhorse silnika CryEngine, który również jest idealny w swojej prostocie i zarazem prezentuje grafikę na najwyższym poziomie. Trochę go skosztowałem i na pewno nie narzekam na skompikowany interfejs a wyniki pracy są kunsztowne nawet wykonane przez początkującego twórce :).

 

Wymarzył bym sobie tylko więcej materiałów z gry czy produkcji gry ;). Bo jest na co czekać. Może gra nie spodoba się każdemu ale takie gry powinny właśnie być tworzone - w swojej prostocie niezwykłe. :).

Edytowane przez Velans
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zapowiada się swojsko :) No już się doczekać nie mogę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiamy zaległości ;D. Nikt nie pisze więc wideo ode mnie ;).

 

 

 

 

I cukiereczek :).

 

Sądzę, że jak grę tworzy między innymi Daniel Vavra to fabuła w grze będzie miażdżyła suty ;). Grafika w grze powinna być dzięki CryEngine na bardzo wysokim poziomie :). A do tego brak fantastycznej magii, wszystko jak w prawdziwym średniowieczu ;]. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×