Skocz do zawartości
jontas

Korzystanie z 2 dysków HDD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od pewnego czasu posiadam konsolę PS3 i korzystam z usługi PlayStation Plus. W związku z czym miejsce na dysku twardym znika mi w dość szybkim tempie. Planuje zakup jednostki 1 TB, i tu moje pytanie. Czy po zainstalowaniu nowego dysku twardego, będę mógł w przyszłości zamontować stary dysk twardy i mieć dostęp do jego zawartości ? Chodzi mi właśnie o gry z PS+ które jak wszyscy wiedzą są dostępne do pobrania tylko przez 30 dni.

 

Jeśli nie ma takiej możliwości mam 2 pytanie. Czytałem o sposobie "wrzucania" tytułów na listę pobierania i pauzowania ich. Wówczas możliwe jest dokończenie pobierania po 30 dniach. I to podobnie, czy jeśli teraz, dopóki nie zakupie nowego dysku, wszystkie tytuły poza pobraniem na konsole, wrzucałbym 2 raz na listę pobrań to po zamontowaniu nowego dysku hdd będę mógł je pobrać? W sensie czy lista pobierania i jej elementy przypięte są do konsoli czy do konta PSS/PS+

 

z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda zmiana dysku wiąże się z nieuniknionym jego formatem, więc nie, nie ma takiej możliwości.

 

Lista pobierania przypisana jest do konta. Zresztą wszystkie elementy kupione w sklepie można pobierać wielokrotnie, więc to nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×