Skocz do zawartości
Laptok

Middle-earth: Shadow of Mordor

Rekomendowane odpowiedzi

RPG Akcji przygotowane przez Monolith Productions (autorzy m.in. Guardians of Middle-earth). Akcja tytułu rozgrywa się między zdarzeniami z książkowego "Hobbita", a pierwszą częścią trylogii Tolkiena.

 

524050031.jpg

 

Gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=J1ebNhO_cns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hobbit's Arkham Creed. Jednak i tak wygląda o niebo lepiej od mocno średnio-grywalnej Wojny na Północy, więc przywitam z otwartymi łapkami. Kiedyś tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby spoko, ale ta gra nie posiada dla mnie nawet krzty klimatu Władcy Pierścieni. Nie będę narzekał zawczasu, bo to dopiero pre-alpha, ale zapowiada mi się na tytuł dobry za tanioszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię takie klimaty. Szczególnie to mnie intryguje ich "silnik" gdzie wrogowie którzy przeżyją mają się uczyć tego jak walczymy etc. i mają być silniejsi podczas następnego spotkania z nami. Osobiście lubię takie produkcję. Mam nadzieję tylko, że dopracują ten projekt oraz fajnie by było gdyby wydali jeszcze w tym roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórca Asasyna przecież już się wynurzył, że mu kod podpier.... ;) Ale nie trzeba być tymże twórcą, żeby widzieć to :)

 

JA czekam z wielką niecierpliwością... od czasu RPG-turówki na PS2 nie zrobiono dobrej gry w świecie LOTR, co mnie, jako wielkiego fana Tolkiena, bardzo boli. BTW. nie chce mi się sprawdzać; ktoś pamięta jak ta turówki z PS2 się nazywała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórca Asasyna przecież już się wynurzył, że mu kod podpier.... ;) Ale nie trzeba być tymże twórcą, żeby widzieć to :)

JA czekam z wielką niecierpliwością... od czasu RPG-turówki na PS2 nie zrobiono dobrej gry w świecie LOTR, co mnie, jako wielkiego fana Tolkiena, bardzo boli. BTW. nie chce mi się sprawdzać; ktoś pamięta jak ta turówki z PS2 się nazywała?

The Third Age bodajże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem i nigdy nie byłem fajenm LODR, atu tytuł ni stąd ni zowąd się pojawił i namieszał :) Czekam jak to się rozwinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc premiera 7go października. To będzie ciężka jesień dla mojego portfela. :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być moja pierwsza kupiona gra w świecie władcy pierścieni. Wcześniejsze gry jakoś mi nie podchodziły. Może to dlatego że ma to coś wspólnego z assassin's creed. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest ciekawa, ale ni jak pasująca do universum. A raczej do czasu w którym się rozgrywa. Wolałbym, żeby została pozbawiona ciężaru władcy pierścieni, a wykreowali na jej potrzeby własny świat dark fantasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie, nawet bardzo. Szkoda, że premiera w takim okresie, że raczej wstrzymam się kilka/naście tygodni, chociaż wiele zależy od recenzji. Liczę na wynik oscylujący w okolicach 80% wzwyż. Oby, oby...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w tej grze beda dialogi i opcje do wyboru jak w normalnych rpg czy to tylko pseudorpg.       Walka wyglada super, grafika jest dobra, cos czuje, ze na tym plusy sie koncza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w tej grze beda dialogi i opcje do wyboru jak w normalnych rpg czy to tylko pseudorpg.      

 

Trzeba czekać na pierwsze recenzje,może być kit albo hit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie to będzie :) Zależy kto i co oczekuje od tej gry. Jeżeli ktoś szuka czegoś takiego jak Skyrim, Dragon Age  to wszedł w zły temat.. Ja tam nie oczekuje niczego więcej od biegania po świewcie i siekana orków :D Tyle mi wystarczy, a to co pokazali na gameplayach w zupełności mi odpowiada ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie to będzie :) Zależy kto i co oczekuje od tej gry.

 

Ja oczekuje tego co twórcy nam obiecali w trakcje kampanii reklamowej.....na pewno wysoko powiesili poprzeczkę.Mam tylko nadzieje że nie za wysoko.

Samo dobre uniwersum to za mało,oby nie było za dużo assassin's creed'a i również misji np. Wyeliminuj przeciwnika A a potem B i koniec zadania.

Długość gry też nie jest znana,oby była na jakieś 10-15 godzin.

 

 

 

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega ten zachwalany przez twórców SYSTEM NEMEZIS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według mnie działa to tak, że poszczególni przeciwnicy będą z czasem nabierali indywidualnych cech charakteru w miarę upływu czasu i w zależności od podejmowanych przez nas decyzji. Im częściej będziemy przegrywać starcia z konkretnym przeciwnikiem/bossem, tym bardziej będzie on rósł w siłe i zyskiwał kolejne umiejętności specjalne. Wrogowie będą też pamiętać poprzednie starcia z Talionem i nabierać tym większego respektu, im lepiej będzie nam szło.

 

Jeżeli ten system wypali to będzie mistrzostwo :D A jak dokładnie będzie to działało to zobaczymy w "praniu".

Na tym filmiku pokazany gameplay :)




Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×