Skocz do zawartości
DaraS

The Evil Within

Rekomendowane odpowiedzi

 Zacząłem przedwczoraj, z ciekawości zakupiłem po dość dobrej cenie. Naprawdę dobra gra, teraz pytanie do was na jakim poziomie trudności graliście ? Bo jak dla mnie na razie jestem w 4 chapterze jest mega ciężko, typa z piłą z 3 zatłukłem ledwo co ostatnim nabojem jaki miałem na ogromnym farcie. Generalnie mega ale obawiam się że będę musiał zejść na niższy poziom trudności bo inaczej w końcu dołączy do kupki wstydu :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poziom survival :) Momentami było bardzo ciężko, ale dobra taktyka, cierpliwość i sukces gwarantowany. Największy problem miałem pod koniec, gra na prawdę jest wymagająca. Moim zdaniem bardzo niedoceniany tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wiem gra nie posiada polskich napisow i jak wam sie bez tego gra trzeba sie mocno skuipiac na filmikach chodzi mi o poziom angielskiego czy wszysko jest zrozumiale. 


i jak menu rozwoju postaci jezeli takowe jest wszystko jasne czy angielski musi byc na poziomie hard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem angielski jakiś super trudny w tej grze nie jest, ale znajomość na poziomie komunikatywnym się przydaje. Są w grze scenki i dialogi które są ważnym tłem dla fabuły i ogólnie całości gry.

 

Menu rozwoju postaci jest moim zdaniem proste i intuicyjne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawili problemy z płynnością które niby były na premierę? Ogólnie poprawili błędy? I najważniejsze czy gra ma schemat residenta w sensie ze mamy mape blakamy się po niej szykując różnych rzeczy czy bardziej korytarzowy charakter ze akcja idzie do przodu i gra nas prowadzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawili problemy z płynnością które niby były na premierę? Ogólnie poprawili błędy? I najważniejsze czy gra ma schemat residenta w sensie ze mamy mape blakamy się po niej szykując różnych rzeczy czy bardziej korytarzowy charakter ze akcja idzie do przodu i gra nas prowadzi?

Jeśli chodzi o Residenty to nawiązanie jakie występuje to tylko do RE4 - sterowanie,celowanie,poruszanie się. Błędy,płynność zostały poprawione, oraz jest już full screen zamiast czarnych pasów z góry i dołu ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

66392803417924321019.png

 

Ta gra wciąga jak bagno, a tryb AKUMU jest patrząc na wcześniejsze wasze posty przereklamowany, mimo tych moich jak widać 192 potknięć. W tym czasie zebrałem wszystkie klucze,z czego i tak 15 nie wykorzystałem. Podstawa jak dla mnie to zainwestować na początek w dłuższe bieganie -2/3 poziom, ilość zapałek - 5 level (3/4 rozdział), choć mając ich zazwyczaj 30 sztuk, nigdy nie spadły mi one poniżej 17. Strzały krytyczne w shotgun-ie. Bełty paraliżujące - level 5 jest dość tani a mega skuteczny. Jeśli ktoś ma na początku problem, w miejscach gdzie jest dużo pułapek, a jest blisko punkt zapisu, rozbroić każdą z bomb, za 2 takie mamy bełt paraliżujący, który z zapałką wykańcza nawet 6 jednostek. Podstawą są oczywiście klucze,nie ma problemu z zebraniem ich wszystkich. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z zawartości skrzynki, robimy reload. Najtrudniejsza jest walka z bossem na końcu 6 rozdziału, jesteśmy w tedy względnie jeszcze słabi, dlatego podstawą są 3/4 granaty, wyrzucone, jeden za drugim, do tego shotgun,poprawka ze snajperki i bestii nie ma w 15 sekund. Na bossa w 14 najlepszy jest magnum - level 5 + shotgun. W rozdziale, gdzie dostaniecie snajperkę,najlepiej od razu zwiększyć jej obrażenia, nie trzeba celować w głowę, a strzał jest zabójczy.

 

72922270257908818522.jpg

 

Niech mi ktoś napisze, jakie oznaczenia mają te wersje gry i z jakiego regionu one pochodzą.

http://www.gamefaqs.com/ps4/711441-the-evil-within/data

ID produktu nie mówi wszystkiego. Gra jest na tyle miodna, że z chęcią zagrałbym raz jeszcze, kiedyś. Jeśli chodzi o PS4, to jak widzę, są 4 wersje, europejska o oznaczeniu CUSA-00375, jest PsychoBreak. Ktoś wie, jakie oznaczenia mają pozostałe dwie? Jeśli ktoś wie, to dzięki za informację.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Splatynowałem na ps3ale chętnię wrócę kiedyś na ps4 :)

Akumu wymusza inną taktyke i kombinowanie zwłaszcza początek jest b. trudny .

Ogólnie gra ma ogromne replayability, podczas gdy większość gier teraz to jednostrzałowce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na PS Store wielka akcja na DLC i przepustki sezonowe. Jak nie kupuję takiej zawartości, to w tym przypadku z chęcią bym się skusił. Problem w tym, że tej gry nie uwzględnili. :down:  Na Halloween w zeszłym roku, można było wyrwać za niespełna 50zł i to jest dobra cena za 3 dodatki, a nie jak teraz 2x więcej. Trudno, w zamian, przed chwilą kupiłem na PS Store cyfrówkę w wersji na PS3. 33zł, dobra cena, tym bardziej, że na allegro wersja na PS3 jest znacznie droższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

94327846355148056645.png

 

Jak widać są 4 wersje: europejsko-amerykańska, chińska, koreańska i japońska w postaci PsychoBreK. Jeśli ktoś z was ma dostęp do chińskiej i koreańskiej, na dowolną platformę niech da znać. Ja zamówiłem japońską, która oby za 2/3 tygodnie do mnie doszła. Jak wpadnie platyna, wystawię na allegro, w przystępnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wersja japońska jest z krzaczkami czy ma angielskie suby?

Za ile będziesz chciał odsprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wersja japońska jest z krzaczkami czy ma angielskie suby?

Za ile będziesz chciał odsprzedać?

 

Dla mnie nie ma to większego znaczenia, na youtube jest ang sub. Jeśli chodzi o cenę to zależy czy mi naliczą cło, najchętniej to bym się wymienił za chińską bądź koreańską. Jeśli nie, to w granicach 100zł. Wersja na PS4.

Edytowane przez townshend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/psycho-break-unikat-najtaniej-i6230367072.html

 

Właśnie wystawiłem wydanie japońskie w postaci Psycho Break na allegro, taniej się według mnie nie da, także dla ogarniętych, po 2 dniach, po wpadnięciu platyny można odsprzedać dalej.

PS. Jeśli ktoś ma wydanie koreańskie albo chińskie, do 150zł z chęcią odkupię.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×