Skocz do zawartości
Patricko

Tomb Raider: Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Usuniecie SAVE i przejście od nowa całej fabuły, pomogło przy zdobyciu trofika chaterbox - rozmowa na początku w tym lesie, o której wspominałem wyżej, odbyła mi się raz i pucharek zaliczyło. 

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pewne sama grafika jest dużo lepsza i bardziej szczegółowa.

 

To akurat oczywiste. Ale zupełnie nie o tym była rozmowa.

Witam. Usuniecie SAVE i przejście od nowa całej fabuły, pomogło przy zdobyciu trofika chaterbox - rozmowa na początku w tym lesie, o której wspominałem wyżej, odbyła mi się raz i pucharek zaliczyło. 

Pozdrawiam. 

 

Po co usuwać Save ? 

masz trzy pory na New Game. 

Usuwanie Save jest niepotrzebne. A jak już musisz to wystarczy nadpisać. 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do nabijania levelu online, a przy okazji reszty pucharów online, które można zrobić w 2 osoby? Na chwilę obecną potrzebuje praktycznie wszystko z online.

Jak coś to dać znać tutaj i się zgadamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nabijanie leveli to chyba lepiej robić to samemu, a przynajmniej ja tak robiłem. Tryb "Ratunek", 3 rundy po 5 minut, 1 i 3 grasz ocalonymi, apteczek ustawiasz 12. Pamiętaj aby ustawić atut dłuższego biegu bez zmęczenia u ocalonego i zbierania większej ilości lootu u Solari. Mapa z klasztorem, wpada ok. 15.000 expa za rundę. Nudno w diabły, ale w miarę sprawnie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym sposobie na mapie Underground, gdzie dwóch gra u Survivorów i wpada ze 100k na mecz.

Dlatego właśnie lepiej dorwać kogoś kto też leveluje :)

 

To ten sposób:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze chętny do zrobienia pucharków online? Czy trzeba sesję zakładać na PSNProfiles :P
Wolałbym z rodakami, no ale domyślam się, że online już dawno w tej grze nie żyje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8S0eb92a.png Poruszyć niebo i ziemię  :zloto:

Cześć, mam problem z w/w trofeum, grę przeszedłem już 2x na 100% mimo tego trofeum nie wpadło, przeczytałem ze wersja na ps4 posiada bug'a, gdy korzysta się z szybkiej podroży do plaży statków to save się traci, za drugim podejściem zbierałem wszystko na bieżąco i mimo wszystko trofeum nie wpadło, ktoś ma na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję osoby do porobienia trofeów multi. Ktoś chętny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję paru osób do zrobienia trofea z wygranych w rankingach. Nikogo mi nie wyszukuje w rankingowych.

 

Ktoś pomoże :) ??

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zrobić wszystkie trofea za multiplayer. Jestem zwykle dostępny pon-pt, 20:00-0:00, ew. w weekendy. Jeśli jesteś zainteresowany(-a) prosiłbym o przesłanie wiadomości na psn, kiedy i o której pasowało by ci zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam  osób do wbicia trofeum Mogę wszystko, jak ktos jest chety niech odzywa sie na PSN- bigzyzio z dopiskiem ze chodzi o TR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dwóch osób do zrobienia trofeów online: za wygranie meczów rankingowych we wszystkich trybach oraz trofea wymagające minimum trzech osób. Ustawka jeżeli będą ludzie to odbędzie się jutro w godzinach 18-20. Tryb online jest martwy i jedynie wyjście to ustawka. Jakby jutro się nie udało tego zrobić to będziemy próbować w poniedziałek lub ostatecznie we wtorek w podobnych godzinach. W razie braku 1 osoby dobierzemy ją z zagranicznego forum. Chętnych zapraszam. Proszę dodać mnie do znajomych na PS4 i dopisać że chodzi o multi w Tomb Raider. Moje PSN id Mapig

 

EDIT: Ustawka się odbyła, więc już nieaktualne.

Edytowane przez Mapi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam osob chętnych do wbicia trofeów z multi. póki co jest nas dwóch. proszę o zaproszenia do znajomych z dopiskiem 'tomb raider'. PSN ID: bzkPL

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jako, że cały multiplayer w TB można nazwać trybem "zombii" potrzebowałbym pomocy w trofikach online.Wysyłajcie zaproszenie do znajomych z dopiskiem TB :)

 

PSN ID: Kwasior007

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez kaczorek007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jako, że cały multiplayer w TB można nazwać trybem "zombii" potrzebowałbym pomocy w trofikach online.Wysyłajcie zaproszenie do znajomych z dopiskiem TB :)

 

PSN ID: Kwasior007

 

Pozdrawiam.

Wysyłam zapa,dziś wieczorem po 22 możemy cisnąć,pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w promocji,więc może się skuszę.

 

Planuje ktoś z was kupno  gry ? W takim razie dajcie znać.Poszukuje osoby do zrobienia wszystkich trofeów online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje osób do osiągnięć online :) (jakie zaskoczenie :D)

Odpaliłem grę po długimczasie i jest zajebista, fajnie by było mieć w niej platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skołuj sobie jedną osobę i róbcie to na granatniki na mapie z łodzią podwodną. Najszybsza opcja na level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :) 

Dobicie levelu to łatwe osiągnięcie tylko czasochłonne. Zostaje jeszcze kilka innych osiągnięć trudniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Level jest najgorszy, wierz mi :)

Do reszty jedynie ekipę potrzebujesz.

Level gdzieś tak od 50 czy 40 trwa tyle co od 0 do tego właśnie poziomu. Jest to nudne i uporczywe jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja bym się pisał na ustawie na trójki online jak coś to jeszcze kolega jest chętny. Jak coś to wyślij zaproszenie na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja bym się pisał na ustawie na trójki online jak coś to jeszcze kolega jest chętny. Jak coś to wyślij zaproszenie na psn

Napisz kiedy Wam pasuje grać. Ja w tyg do 16-17 pracuje a 23 idę spać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×