Skocz do zawartości
wisznia

Pobieranie dem nie poprzez PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

więc tak, jutro kupuję ps3, ale bez żadnej gry(już jedna do mnie jedzie, ale pocztą, więc będzie najprędzej w czwartek :|)

Mam nie za szybkiego neta(512kb/s) więc ściąganie dema GRIDa by mi trochę zajęło.

Także czy jest możliwość ściągnięcia dem gier PS3 przez komputer i później wgranie ich na PS3?(będą oba podłączone do tego samego routera, więc będą w sieci)

Jeśli nie, czy mógłby mi ktoś powiedzieć ile ważą dema tych gier:

GT HD concept

Race Driver GRID

GT5: Prologue

Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich PS3 ownerów/fanboyów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nieda sie sciagnac dem z pc do ps3 ale mozesz chociaz sprubowac sciagnac demo burnout paradise i zobaczyc ile to potrwa.

Ps: Niema dema gt5 prolouge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest sposob ale nie legalny i nie wolno o tym pisac na tym forum i mozesz miec pozniej problemy na ps3 jak ja mam z HOME xD i GT5:P to jest demo P GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak:

ściąganie czegoś na PC i ściąganie z PSN to dwie różne sprawy! Mam Neostrade 1mega i największe demo które ściągałem (1.5 giga) szło mi 2.5h

Odpalisz listę ściągania, zostawisz na noc i rano wsio będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że jak by była możliwość ściągania różnych rzeczy z PC i wgrywania do PS3 to byśmy mieli taką samą sytuację jaka jest z PSP. Piractwo, piractwem pogania...

Mam osiedlówkę 4mb. Demo po około 1gb pobieram w 15-20min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

więc tak, jutro kupuję ps3, ale bez żadnej gry(już jedna do mnie jedzie, ale pocztą, więc będzie najprędzej w czwartek :|)

Mam nie za szybkiego neta(512kb/s) więc ściąganie dema GRIDa by mi trochę zajęło.

Także czy jest możliwość ściągnięcia dem gier PS3 przez komputer i później wgranie ich na PS3?(będą oba podłączone do tego samego routera, więc będą w sieci)

Jeśli nie, czy mógłby mi ktoś powiedzieć ile ważą dema tych gier:

GT HD concept

Race Driver GRID

GT5: Prologue

Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich PS3 ownerów/fanboyów

był kiedys pewien sposob na to by sciagnac demo ps store przez pc, malo tego nie sciagala sie demo a pelna wersja... zostalo to zlikwidowane z jakims updejtem

GT HD Concept - nie wiem czy da sie to jeszcze w ogole zassac, nie widzialem jakos tego od dawna

grid - 950mb~

GT5 - dema brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×