Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pierwszy raz odpaliłem Dirta i nie mogłem powstrzymać opadu szczęki :) Świetne rajdy :)

Dźwięk , grafika a przede wszystkim model jazdy , wymiata:) Wrażenie prędkości jest prze kozackie:)! Wczoraj za jednym razem na pełnym gazie przydzwoniłem w locie , w drzewo i zlapalem sie na tym ze z wrażenia zamknąłem oczy i skulilem się w fotelu :)!!:) Ułamek sekundy pózniej odetchnąłem ze to tylko gra:)) Po wczorajszym machaniu kierownicą jeszcze dziś mnie ręce bolą :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz dołącz do ligi i pokaż jaki jesteś dobry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupować grę, jeśli zamierzam grać na padzie? W sensie czy jest wygodnie i można czerpać fun? Może ktoś z Was gra na padzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma Colin Mcrae legend i może wypożyczyć ?

oczywiście w celu obejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie widzę czasów znajomego a on nie widzi moich?Po przejechaniu pod trójkątem mamy listę znajomych,w których powinny znajdować się ich osiągnięcia.Mam dwóch którzy cisną w Dirta i nie ma ich czasów a oni nie widzą moich :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie ustawieniami do t300 :) na ilu stopniach (błyskach) gracie? Dirt świetny, ale przydałyby się jakieś ustawienia. Użyłem tych rekomendowanych przez thrustmastera, ale nie jestem do końca przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jestem właśnie na tych od producenta i poza obniżeniem siły jeździ się fajnie.Masz zaznaczone soft lock czy jakoś tak, bo on odpowiada że kiera dobiera odpwiedni stopień zależnie od samochodu. 

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skalibrowalem kiere na 540 stopni, ustawienia zostawilem na tych od producenta, soft lock on i juz jest ok mysle. Lepiej na ten monent jezdzi mi się tylna napedowka, na poczatek renault alpine, w zakrety mozna bez recznego nawet wchodzić + kontry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 6.05.2016 o 11:46, Gucio79 napisał:

Jest i platyna.

Di_RT_Rally_20160505210006.jpg

ciezko bylo? :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ dobry tytuł !!

Uwolniłem się od Dark Soula i wziąłem za rajdy...

Te emocje, jazda na krawędzi. Dozowanie adrenaliny i ryzyka z małą domieszką powściągliwości przed ścięciem "right two, don't cut!" :)

Po trzech odcinkach drugie miejsce na pudle ze stratą 4 sekund i na przedostatnim zakręcie dzwon w drzewo = engine fault. Coś pięknego!

Trzeba w weekend G29 kupić i żonę z dziećmi na wakacje wysłać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy noob w takich grach, znaczy ostatnie rajdy to CMR 2, odnajdzie się w tej grze? No i oczywiście na padzie? Da się tak poustawiać, żeby dało rady na nim fajnie pograć? Poziom trudności da radę zmieniać? Kariera jakaś fajna jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho w temacie dirta :( może ktoś udostępnić na share play?

Wysłane z nicości za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dają nam te procentowe bonusy przy rezygnacji z asyst?

Mam wszystko na off. Zostawiłem tylko możliwość zmiany kamery (gram z maski).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co dają nam te procentowe bonusy przy rezygnacji z asyst?

Mam wszystko na off. Zostawiłem tylko możliwość zmiany kamery (gram z maski).

Za każde ukończone mistrzostwa w karierze dostajesz kredyty, które możesz wykorzystać do zakupu samochodów, mechaników i premii dla nich. Te procentowe bonusy to właśnie dodatkowa premia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh czy oni w koncu wydadza patcha naprawiajacego ffb na logitech g29 czy olali to kompletnie... zupelnie nie da sie grac w trybie rallycross chyba ze sie wylaczy ffb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba pierwsza gra która tyle czasu od premiery nie miała żadnego patcha. Czyli że tak dopracowana, no może poza problemem z G29 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codemasters nie spieszy się z patchami. Kiedyś ligę wstrzymaliśmy bo patcha 3 miesiące wydawali.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.05.2016 o 16:23, hakuna napisał:

To chyba pierwsza gra która tyle czasu od premiery nie miała żadnego patcha. Czyli że tak dopracowana, no może poza problemem z G29 ;-)

DiRT był szlifowany na PC, tam było kilka łatek, dlatego gra jest dopracowana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wskoczyła aktualizacja, ale nie wiem co wnosi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info odnośnie patcha:

 

Cytuj

 

New Content

  • Art – We’ve updated Pikes Peak International Hill Climb to celebrate the 100th Anniversary of the event, complete with official PPIHC logos and branding.
  • Game – We’ve updated the handling on the Hill Climb cars so that you can really attack the iconic Hill Climb course.

Fixes

All Platforms

  • Game – Excessive knocking effect on wheels when playing rallycross.
  • Racenet – Community Delta times should now display correctly.
  • Game – AI for Classic and S1600 Rallycross adjusted to have more variety.
  • Leaderboards – They will no longer be blank and the difference column works.
  • Racenet – League events can now be restarted if you terminally damage, quit or complete an event.
  • Community – Fixed the missing string that was being displayed in a very specific situation when Racenet was unavailable.

PC/XB1

  • Graphics – Fixes for rain effects displaying incorrectly on some AMD cards (PC).
  • Graphics – Motion blur being applied to cars in bonnet camera and in replays (PC).
  • Audio – Co-driver call near sector 2 in Russian is now played in the correct language (PC).
  • Game – Fix to prevent unrealistic AI times being shown on Hillclimb if you save and quit after finishing a time for Run 1 (PC).
  • Audio -Spotter call during the results screen for Portuguese Brazilian is now played in the correct language (PC).
  • Graphics – Rain causing bad reflections on some windscreens (XB1).
  • Achievements – The Only Way Is Up achievement now unlocks correctly (XB1).

 

  •  
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zepsuło i nie nie mogę nic ustawić, nie da się prowadzić samochodu i zmienić ffb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Game – Excessive knocking effect on wheels when playing rallycross. "

Pozniej sprrawdze ale jesli przestalo strzelac i chrupac na G29 to bajka i w koncu bedzie mozna pograc ten tryb bez wylaczonego ffb

tak ogolnie to musze w sumie dokupic do kola project cars i moze shifter :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wykrywa jakby inną kierę i nie mogę nic ustawić, shiftera nie wykrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zepsuli grę. Nie ma ustawien soft-locka i ogolenie kalibracji. Kpina ! 

Teraz chyba każde auto ma 1080 skrętu. No nie moge w to uwierzyć .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×