Skocz do zawartości
erte

FIFA 2014 World Cup Brasil

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się ciekawy bundle pack PS3 12GB + gra FIFA 2014 World Cup Brasil + 2 pady za 799zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 120 zł nówkę z Włoch :)

Jak ktoś ma ochotę pograć to zapraszam - nick arek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobrze gra się w ta Fife, nawet lepiej od Fify14. Jak sie dobrze ustawi Brazylię/Argentynę to przeciwników się dosłownie rozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest dobra, ale wkurzające jest jak w trybie mistrzostw świata online wybierzesz sobie zespół 1-gwiazdkowy i trafiasz na zespoły 5-gwiazdkowe. Powinni coś z tym zrobić - chociaż w fazie grupowej powinno się trafiać na drużyny o podobnym poziomie. I jak tu wbić trofeum, w którym trzeba wygrać mistrzostwa zespołem 0,5-1,5 gwiazdki? - to jest jakiś hardcore. Swoją drogą jak zabieracie przeciwnikowi piłkę - w tej fifie jest to jakieś mega trudne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na cenę teraz. W premierę było okrągłe 200zł a kilka tygodni później widzę za 149zł. Jeszcze trochę i na mundial za 120 będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 super slim od niecałych 72 godzin, kupiłem ją w zestawie z FIFA 2014 World Cup Brasil i dwoma padami. Szczerze powiedziawszy ta gra nie przypadła mi do gustu i chciałbym ją odsprzedać albo wymienić na inną i tutaj pojawia się pytanie... czy taka gra zawiera ONLINE PASS ? Na opakowaniu z gry pisze, że gra nie jest przeznaczona do sprzedaży osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A aktywowales cos,jakis kod w trakcie uruchamiania trybu online? Z tego co pamiętam EA zniosło online passy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A aktywowales cos,jakis kod w trakcie uruchamiania trybu online? Z tego co pamiętam EA zniosło online passy.

Nie uruchamiałem trybu online, zagrałem tylko jeden mecz kick-off :P Pytam, bo jeden z użytkowników game trade zadał mi pytanie, czy gra posiada ważny online pass. Sprawdzę na google, czy EA zniosło online passy, dzięki za odpowiedź !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uruchamiałem trybu online, zagrałem tylko jeden mecz kick-off :P Pytam, bo jeden z użytkowników game trade zadał mi pytanie, czy gra posiada ważny online pass. Sprawdzę na google, czy EA zniosło online passy, dzięki za odpowiedź !

spojrz po prostu z tylu instrukcji czy jest jakis kod albo odrębna etykietka z online passem lub po prostu uruchom na chwile Online. OP sam sie nie aktywuje jesli jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież juz od dawna nie ma żadnych online passow. Wkladasz i grasz online niezależnie czy nowka czy uzywka.

Jak masz napisane zeby nie sprzedawać osobno to po prostu chodzi o to żeby w sklepie nie rozrywali i osobno sprzedawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×