Skocz do zawartości
szperek

Warframe

Rekomendowane odpowiedzi

szukam chętnych do wspólnej gry. 

PSN ID:  szperek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę pograć to przysyłajcie zapro z dopiską o co chodzi i jakoś się ustawimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak mało osób gra w Warframe... kurcze szkoda :) jak by co to PSN ID Kenet

Zapraszam do wspólnej gry. Nie gram może codziennie ale na pewno spotkacie mnie kilka razy w tygodniu. No a jeśli będzie z kim grać to pewnie częsciej :)

Wszystkich chętnych zapraszam też do mojego klanu Firefly

 

 



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak mało osób gra w Warframe... kurcze szkoda :) jak by co to PSN ID Kenet

Zapraszam do wspólnej gry. Nie gram może codziennie ale na pewno spotkacie mnie kilka razy w tygodniu. No a jeśli będzie z kim grać to pewnie częsciej :)

Wszystkich chętnych zapraszam też do mojego klanu Firefly

 

 

 

Wysyłam zaproszenie w trybie natychmiastowym :biggrin: Bardzo chętnie ustrzelę kilkaset Grinier w coop;-)))

 

ps.oberon już sie buduje, póki co wymaxowaną Nyx masakruje wrogów

Edytowane przez kris80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam zaproszenie w trybie natychmiastowym :biggrin: Bardzo chętnie ustrzelę kilkaset Grinier w coop;-)))

 

ps.oberon już sie buduje, póki co wymaxowaną Nyx masakruje wrogów

 

Ja chyba muszę w końcu coś platyny kupić bo trzeba wykupić sloty na nowe warframe'y i nowe bronie... przecież wymaksowanych nie sprzedam :)

 

Najpierw Oberona na maksa i może go sobie jeszcze super-doładuję reaktorem.. nie wiem..zastanawiam się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba muszę w końcu coś platyny kupić bo trzeba wykupić sloty na nowe warframe'y i nowe bronie... przecież wymaksowanych nie sprzedam :)

 

Najpierw Oberona na maksa i może go sobie jeszcze super-doładuję reaktorem.. nie wiem..zastanawiam się :)

Szkoda,ze tylko kilka slotow na warframy jest dostępnych. Narazie doladowalem Nyx reactorem ,kolej na oberona.

I love this gamę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś na temat ewentualnej przyszłej lokalizacji ? Byłem pewien ze gra posiada polskie napisy  :laugh:

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja utknąłem na ziemi w misi Euroasia i nawet jej przejsc nie mozna nie ma szans jest zle zbalansowana i nie da rady poprostu przejsc dalej jest to poczatek gry i chyba dam sobie spokój z nia bo nawet nie moge zdobyc produktow na nowe wareframe'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ sakosusz - sam pół dnia dziś na niej siedziałem, najlepsze jest to, że potem jest o wiele łatwiej..

@wrobelito - jaką klasę? Masz na myśli warframy?

Panowie, dodawajcie się do znajomych bo zawsze lepiej ze znajomą ekipą pograć niż z randomami

Kenet - otwieraj dojo ;D

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi z tego co wiem euroasia to nowy tryb i jest w trakcie sprawdzania ale powinni ja wstawic gdzies z boku a nie w miejscu w ktorym blokuje przjscie dalej!! 7h probowałem ogolnie to przejsc w coopie z randomami najlepiej szło mi solo miałem 50%-12% ale po 50% zdobytych przeciwnicy mieli takiego respa i mocnych przeciwnikow ze zaraz padłem. Moze to naprawia przy nastepnej łatce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ sakosusz - sam pół dnia dziś na niej siedziałem, najlepsze jest to, że potem jest o wiele łatwiej..

@wrobelito - jaką klasę? Masz na myśli warframy?

Panowie, dodawajcie się do znajomych bo zawsze lepiej ze znajomą ekipą pograć niż z randomami

Kenet - otwieraj dojo ;D

 

 

No tak chodzi mi o klasę postaci ( warframy)  :)

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak chodzi mi o klasę postaci ( warframy)  :)

 jeśli masz innego frem-a wchodzisz w arsenal kilkasz X na warframe i tam masz wybór innego. O ile masz zbudowanego ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli udało by się stworzyć forumowe dojo. Chętnie się przyłączę. Nie gram już w no life mode. ale czasem wpadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja utknąłem na ziemi w misi Euroasia i nawet jej przejsc nie mozna nie ma szans jest zle zbalansowana i nie da rady poprostu przejsc dalej jest to poczatek gry i chyba dam sobie spokój z nia bo nawet nie moge zdobyc produktow na nowe wareframe'y.

 

A ja miałem farta bo jak się dołączyłem do gry to drużyna miała już 97%  :) Chwile pobiegałem i misja wykonana. Ale co do poziomu tej misji to przesadzili bo wcześniej chyba z 30 razy próbowałem.Trzeba mieć po prostu szczęście z kim grasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli udało by się stworzyć forumowe dojo. Chętnie się przyłączę. Nie gram już w no life mode. ale czasem wpadam.

Dokładnie - albo od nowa, albo popracować nad rozbudową istniejącego - tym bardziej, że 13 w drodze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem osiągnąć 1 rangę ale póki co jestem za slaby chyba :sweat: Mam 18 poziom i przy 2 fali ginę. Orientuje się ktoś ile będzie tych fal ? 

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wam tez ta gra kiepsko chodzi ? Przy większej ilości przeciwników fps jest tak tragiczny ze normalnie nie idzie grac :shok: Choć jak dla testu włączyłem rozgrywkę solo to działało w miarę płynnie. Mam nadzieję ze popracują nad optymalizacją.

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce mogę zaprosić do klanu, nic zobowiązującego bo to klan randomów stworzony tylko na potrzeby high endowych broni i dodatków nie dostępnych normalnie w grze. Będziecie mieli dostęp do broni i warframów dostępnych tylko w dojo.

 

Problemem nie jest optymalizacja. Problemem jest zrąbany kod sieciowy bo czasami gra laguje niemiłosiernie już od początku jak nic się nie dzieje. A z drugiej strony dobrze działa na 20 fali jak jest shit storm na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wam tez ta gra kiepsko chodzi ? Przy większej ilości przeciwników fps jest tak tragiczny ze normalnie nie idzie grac :shok: Choć jak dla testu włączyłem rozgrywkę solo to działało w miarę płynnie. Mam nadzieję ze popracują nad optymalizacją.

Mam tak samo jak ty :p

 

Jeśli ktoś chce mogę zaprosić do klanu, nic zobowiązującego bo to klan randomów stworzony tylko na potrzeby high endowych broni i dodatków nie dostępnych normalnie w grze. Będziecie mieli dostęp do broni i warframów dostępnych tylko w dojo.

 

Problemem nie jest optymalizacja. Problemem jest zrąbany kod sieciowy bo czasami gra laguje niemiłosiernie już od początku jak nic się nie dzieje. A z drugiej strony dobrze działa na 20 fali jak jest shit storm na ekranie.

Chętnie skorzystam z twojej oferty :]

Też to zauważyłem, że winna nie jest optymalizacja, a kod sieciowy. Grając samemu gra chodzi płynnie, a jak ktoś dojdzie to od razu spadają klatki. Podobnie było w COD Zombies. Im lepsze połączenie z innymi graczami tym więcej fpsów i mniejsze spadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posprawdzajcie skrzynki albo czat. Porozsyłałem zaproszenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×