Skocz do zawartości
Ttweak

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest genialna. Główny wątek to kilkadziesiąt godzin gry, a END GAME jest od niego kilka razy większy nie licząc ostatniego dodatku (Heavensword) który jest chyba jeszcze większy od podstawki z END GAME'em. Do grania nie trzeba mieć  :psnplus: bo Square daje serwery i abonament to 12 euro czy 8 funtów - miesięcznie. Regularnie w grę gra ponad 3-4 mln ludzi i jak któryś z was będzie robił postać to wybierzcie sobie serwer MOOGLE. Jest sporo serwerów, ale na tym jest najwięcej Polaków. Darmowy trial jest w PSS i stamtąd go sobie ściągnij i tam też będziesz musiał założyć konto (ja tak robiłem). Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi ze mogę ściągnąć klienta ale nie ma nigdzie nic żeby założyć triala... jak kupie pełna wersje w ciemno to tez bd musiał zakladać konto? Na triala nie moge założyć wiec na full tez może być problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi ze mogę ściągnąć klienta ale nie ma nigdzie nic żeby założyć triala... jak kupie pełna wersje w ciemno to tez bd musiał zakladać konto? Na triala nie moge założyć wiec na full tez może być problem

Ja najpierw kupiłem grę na PS3 i po jakimś czasie jak wyszło PS4 to można było zrobić darmowy update do wersji PS4. Grę miałem wtedy na płycie.

https://secure.square-enix.com/account/app/svc/Login?cont=account&request=mogstation

Tu się możesz zarejestrować i jakby Ci się gra spodobała to i tak będziesz musiał z tego korzystać by zarejestrować kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z przenoszeniem postaci z wer. PC? Grałem kilka miesięcy na pececie, a teraz chce zakupić wer Ps4. Czy jak zakupie świeżą wer Ps4 i połączę z kontem pecetowym dostane 30 dni za free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z przenoszeniem postaci z wer. PC? Grałem kilka miesięcy na pececie, a teraz chce zakupić wer Ps4. Czy jak zakupie świeżą wer Ps4 i połączę z kontem pecetowym dostane 30 dni za free?

Wątpię. Jak kupisz grę na PS4 robiąc nową postać to 30 dni dostaniesz...sprawdź dokładnie na ich stronie lub napisz do nich maila by dokładnie wszystko wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem po krótkiej przerwie na kolejne 30 dni i patrzę, że update 3.3, a w nim oprócz nowych questów, itemów, raidów, poprawionego UI itd. jest tryb high quality dla ps4 poprawiający światła i scenerię kosztem fpsów

 

0e2d7f99ec992a9e03b82dbd3ec0678cbe5ebb57

0e2d7f99ec992a9e03b82dbd3ec0678cbe5ebb57

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mam ekipy do grania bo tytuł pod względem społecznościowym jest majstersztykiem. Ilość aktywności w jakich można uczestniczyć, raidy, triale, dungeony i sami bossowie to sama przyjemność.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja też nie miałem ekipy do grania i po miesiącu, gdy skończyłem wątek główny, przestałem w to grać. Znajomi niestety preferują shootery multi. Szkoda, bo to świetna gra, świetny Final Fantasy. A Heavensward podobno jeszcze wyżej podnosi poprzeczkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, vann napisał:

No niestety ja też nie miałem ekipy do grania i po miesiącu, gdy skończyłem wątek główny, przestałem w to grać. Znajomi niestety preferują shootery multi. Szkoda, bo to świetna gra, świetny Final Fantasy. A Heavensward podobno jeszcze wyżej podnosi poprzeczkę. 

Kupiłem dodatek, ale zrobiłem w nim może 20%. Jest ogromny. Większy niż podstawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potrzebna jest wersja podstawowa czy mozna tylko kupić ten dodatek ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić jak mniemam "Final Fantasy XIV Online"

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze jak kupie dodatek na płycie to będzie działało

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A abonament w jaki sposób najlepiej opłacić ? Są gdzieś klucze czy jakaś strona ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Wszebor napisał:

Musisz kupić jak mniemam "Final Fantasy XIV Online"

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Już dawno nie grałem,ale to chyba jest pełny pakiet A Realm Reborn i Heavensword. W nocy o północy będę powtarzał - jak masz ekipę do grania to lepszej gry nie dostaniesz. Tyle aktywności ile możesz robić jest ogromna. Przewijając dialogi wątek główny da się ukończyć w kilka dni. Może tydzień grając po 8h dziennie. Liczcie miesiąc na singla + jakaś tam klasa na crafting itp

Potem END GAME który jest przynajmniej 2x większy niż wątek główny. 

Normalnie grając wątek główny jest 12 dungeonów, potem w END GAME jest 17, w Heavensword jest 14. Jeszcze jest 5 raidów pierwszego Coila, potem 4 drugiego, potem trudniejsza wersja drugiego, 4 final Coila, 2 zwykłe i 2 mocniejsze wersje tych samych w Heavensword. Do tego 3 rady po 24 graczy na raz w A Realm Reborn i 2 w Heavensword. Tam jeszcze jest 27 triali w A Realm Reborn (triale czyli lejemy na arenie jednego bossa)  i 10 w Heavensword. To taka z grubsza opisana zawartość. Nie wpisałem tu questów pobocznych z wiadomych względów, ale dodać można jeszcze frakcje gdzie zdobywamy reputacje, zbieramy kasę i budujemy domek dla naszej gildi...jest tego sporo.

Dodatkowo jeszcze bo zapomniałem - w grze można być totalnie samowystarczalnym, ale wiąże się to ogromnym wydłużeniem czasu grania, ale jak ktoś by chciał to tak - da się to zrobić. Tutaj crafting i gathering (zbieractwo) to mus by za nic nie płacić z kasy zarobionej z questów.

Edytowane przez Frost Prime
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.chce uruchomić gierkę po raz pierwszy sciąga mi aktualizacje prawie 15 gb po chwili wyskakuje mi komunikat unable to download patch files.wie ktos jak to rozwiazac.z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ilość wolnego miejsca na dysku. Potrzebujesz minimum 2 razy tyle ile zamierzasz pobrać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 gb mam wolnego miejsca

zwolnilem wrazie czego wiecej miejsca i to samo

wywala mi komunikat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do gry ? W wowie spędziłem setki godzin brakuje takiego czegoś  na ps4 a samemu wiadomo szybko się znudzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Banan91PL napisał:

Ktoś chętny do gry ? W wowie spędziłem setki godzin brakuje takiego czegoś  na ps4 a samemu wiadomo szybko się znudzi. 

Swego czasu cisnąłem w tą gierkę non stop. Byłem w polskiej gildii, ale za wiele z nimi nie pograłem bo ciężko w tamtym czasie było zebrać całą ekipę na jakiś raid (oni już to mieli dawno pozaliczane) i nie wiem czy ktoś kupił Heavensword. Jeśli już szukasz Polaków to grali na serwerze Moogle.

Odezwij się do tego gracza - http://eu.finalfantasyxiv.com/lodestone/character/1758647/

Polska Gildia - MIRAI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę temat. Chcemy z kilkoma znajomymi pobawić się trudniejszym kontentem w Heavensward (Alexandry Savage). Jeśli ktoś byłby chętny się przyłączyć - proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Czy macie jakiś klan z osobami z PSSITE ? :)
Chciałbym wrócić do gry i szukam ludzi do wspólnego grania.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam wrócić do gry gdzieś tak w przyszłym miesiącu, ale wejście na normalny poziom chwilę mi zajmie bo chce wylevelować Warriora i jakiegoś dps'a (Monk/Dragoon) i wówczas mogę dołączyć. Mam Heavensward.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×