Skocz do zawartości
Ttweak

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś gra teraz w betę i czy ktoś zamierza grać w tą grę po premierze ? Właśnie gram w betę i muszę powiedzieć że ga się bardzo przyjemnie :) Tylko czy mmo na konsoli ma przyszłosć i czy będa w to grać ludzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 grało mnóstwo ludzi, a że serwery byłe te same co na PC to na brak graczy nie można było narzekać. Gra jest dobrze przystosowana do pada i gra się fajnie. Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że to MMO z abonamentem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkim beta działa, ja mam przy swojej kłódeczkę i przy próbie uruchomienia błąd ze względu na brak uprawnień?...tak było zaraz po ściągnięciu 19 lutego, ale myślałem, że dziś to zniknie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrała Ci się aktualizacja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, a to była jakaś odblokowująca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w sobote podczas pirwszego uruchomienia sciagnela sie latka ( okolo 50 mega )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy beda tu jacys chetni do wspolnej gry od momentu wyjscia pelnej wersji z abonamentem na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie szukać  FC czyli gildii zapraszam do Avangardy na  serwie  Moogle jest to największa polska gildia zapraszam naszą stronę jak i forum

Gaming: gaming.novasociety.com

Forum: forum.novasociety.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2 dni premiera. Właśnie zamówiłem, w betę niestety nie dane mi było pograć. Ktoś chętny do wspólnej gry? Jak tak to zapraszajcie mnie do PSN. :)

// Swoją drogą ile kosztuje miesięczny abonament?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2 dni premiera. Właśnie zamówiłem, w betę niestety nie dane mi było pograć. Ktoś chętny do wspólnej gry? Jak tak to zapraszajcie mnie do PSN. :)

// Swoją drogą ile kosztuje miesięczny abonament?

Równowartość 15 dolarów.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za Double-posta. Appka na komórce coś pomieszała.

UPDATE:

trailer na premierę

http://youtu.be/LmcsaDftOGQ

Aż żałuję, że nie stać mnie na granie :-( I gdzieś w środku mam nadzieję że gra szybko przejdzie na F2P.

Wszystkim którzy zaczną grać już teraz życzę miłej zabawy .

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer kozacki. Ciekawe czy kurier przywiezie mi dziś czy jutro. Osobiście to nie wiem czy bym chciał free2play z tego tytuły. Z jednej strony tak, bo te 80zł na 2 miesiące to trochę zbyt dużo. Z drugiej zaś, mogłoby to popsuć nieco grę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pss pojawila się własnie wersja na ps4 w cenie 144 zł, na ps3 wersja cyfrowa kosztuje 79 zł, wiec lepszą opcja wydaje sie zakup tej drugiej i zrobienie migracji, orientuje sie ktoś czy są jakieś ograniczena z tym związane?

Edytowane przez kudzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pss pojawila się własnie wersja na ps4 w cenie 144 zł, na ps3 wersja cyfrowa kosztuje 79 zł, wiec lepszą opcja wydaje sie zakup tej drugiej i zrobienie migracji, orientuje sie ktoś czy są jakieś ograniczena z tym związane?

Nie ma. Kupcie sobie na PS3 i przenieście na PS4. Możecie zaoszczędzić przynajmniej 50zł. To jeden miesiąc abonamentu do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Kupcie sobie na PS3 i przenieście na PS4. Możecie zaoszczędzić przynajmniej 50zł. To jeden miesiąc abonamentu do przodu.

W jaki sposób można przenieść konto na ps4? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można przenieść konto na ps4? 

Wchodzisz na główną stronę FF i na Moogle Station gdzie ustawiało się np płatność kartą i dajesz UPGRADE TO PS4. Dzisiaj to zrobiłem, zapłaciłem abonament i gra się świetnie. Różnica względem PS3 ogromna. Grafika bardzo ładna, płynność jest świetna. Był gdzieś news na głównej jak zrobić to przeniesienie - http://www.pssite.com/news-32322-jak_ulepszyc_final_fantasy_xiv__a_realm_reborn_z_wersji_ps3_do_wersji_ps4_.html.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Udało mi się założyć konto square... trochę problemów z tym było, ale mniejsza z tym.

 

Chętnie zagram, ale dostać się do serwera Moogle się nie da, bo chyba maksymalna liczba graczy już tam jest, czy te miejsca się zwalniają w miarę jak gracze idą offline?

Wszystko dopiero poznaje, jestem mega zagubiony, ale chyba jakoś dam radę :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez mavarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się może zwolnić jak gracze migrują między serwerami, ale Moogle był pełny niecały miesiąc po premierze. Ja kupiłem właśnie w tym czasie i już kupa. Wszystko zajęte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, a ja tam zalozylem juz postac :) dopiero dzisiaj zaczne przygode, gram magiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Zodiark i muszę powiedzieć, że... strasznie się na grze zawiodłem. Chyba największym minusem jest za duży chaos na samym początku gry. Gracz jest po prostu wrzucony w wir czegoś, zagubiony, samotny, nie wie gdzie iść i co robić. Przytłączające uczucie. Niestety, spodziewałem się chyba czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Zodiark i muszę powiedzieć, że... strasznie się na grze zawiodłem. Chyba największym minusem jest za duży chaos na samym początku gry. Gracz jest po prostu wrzucony w wir czegoś, zagubiony, samotny, nie wie gdzie iść i co robić. Przytłączające uczucie. Niestety, spodziewałem się chyba czegoś innego.

Nie wiem w czym problem. Każdą nowość (dosłownie każdą) masz omówioną podążając za wątkiem i questami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, wystarczy czytac informacje pojawiajace sie na ekranie, tez na poczatku zostalem wrzucony w wir wszystkiego. Ogarniam powoli, niezle idzie. Zwiedzam troche terenu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, wystarczy czytac informacje pojawiajace sie na ekranie, tez na poczatku zostalem wrzucony w wir wszystkiego. Ogarniam powoli, niezle idzie. Zwiedzam troche terenu.

 

Aha. Co do czytania to napisy są bardzo małe jak się nie siedzi zbyt blisko telewizora. Pewnie pomoże tutaj zmiana rozdzielczości, ale chyba nie chcę tego robić ;)

 

Zrobiłem Arcanista, dobiłem 10 poziom, stworzyłem maraudera, ale mi się szybko znudził. Teraz z powrotem gram Arcanistą, chociaż strasznie słabo leje (i latam bez spodni, bo gdzieś się zawieruszyły ;d).

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×