Skocz do zawartości
pablos_83

Dead Nation: Apocalypse Edition

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze w plusie, najs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza giera z PSN na PS3 teraz na PS4 :D Po prostu pełen wypas, znowu sporo godzin na siekaniu zombiaków, czy to w singlu czy w coopie :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo Panowie szykujcie dupki ok? Do co-opa oczywiscie ;) Oj bedzie zacna zabawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj z grubsza zmiany jakie będzie miała wersja na PS4:

 

Exclusively on PS4, Dead Nation: Apocalypse Edition features numerous enhancements, making it the best version of the game yet. You can now play in full 1080p HD, with improved textures, rendering and effects, ensuring the game has never looked sharper. We also improved the controls, adding in a quick weapon select, so your favourite zombie decimator is never out of reach.

 

The ‘Road to Devastation’ expansion is now included in the main game, giving you two extra game modes – Arcade and Endless, allowing you to test yourself against ever increasing odds. And with support for the official PlayStation companion app, all you completionists out there now have a second screen to monitor your game stats as you play.

 

One of the new features, which you may have spotted in the trailer, is Challenge mode. Every time you finish a single level you can now send your score over to a friend to try and beat. When playing a challenge you can see the avatar of the player who set the challenge, allowing you to race against them or scope out their high-scoring route.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej nie grałem w tą  grę i jestem bardzo ciekawy jak się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarypiście to wygląda. 1080p na 55 calach będzie miazga

Piękne wybuchy  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kiedy premiera w ps+?

 

Hmmm chyba 12, a nie czekaj 13 nieeee chyba 9 :P A zerknijta kiedy rozpiska wchodzi to będzieta wiedzieć :P

 

EDIT: Dobra niech stracę PINTEGO panocku pintego marca :P

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam zerkał na którym miejscu globalnej listy znajduje się obecnie kraj dziurawych dróg? Jak znam życie to pewnie znowu wbijemy na pierwsze :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sie ślinie na ten hicior:) Zaczynamy odliczanie:) do 5 marca.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DN na PS4 w 1080p i 30 klatkach, potwierdzone przez samych autorów :)

Żeby nie było zaraz skamlenia, dlaczego 30fps, itd. to po prostu gra była zrobiona w 30fps'ach i nie mieli czasu/nie chciało się im przerabiać kodu na 60fpsów, bo podobno wymagało to sporo roboty.

A jako, że gra praktycznie darmowa, a baza użytkowników na PS4 jeszcze tak wielka nie jest, która by to kupiła, to polecieli po najniższej linii oporu.

 

Mi to nie przeszkadza, byle gra była stabilna i bez dropów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe na PS3 jedna z najlepszych gier do grania w coopie. Będzie znowu mega zabawa w zabijaniu setek zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee.... Dlaczego nie ma info o Remote Play? Damn it! Liczę, że będzie. Ta gra jest idealna na PSV :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie mogę się doczekać  :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez PLAY4_HP
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już dostępna do pobrania za darmo w PS+ poprzez opcję search. Rozmiar: 2,3 gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem i widzę, że trofea z "Road of Devastation", które były osobno w PS3, teraz są wymagane do platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem i widzę, że trofea z "Road of Devastation", które były osobno w PS3, teraz są wymagane do platyny.

Teraz to jedna gra więc nie bawili się w dzielenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bf4 przyzwyczailem sie do sterowania, a tu mi z r1 wymyslaja zeby strzelac :p co drugi zombie ginie u mnie od noza :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy wywaliło mnie z gry z errorem... :( Przeważnie przed wczytaniem nowej misji ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna zmienic sterowanie przeciez

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy wywaliło mnie z gry z errorem... :sad: Przeważnie przed wczytaniem nowej misji ... :sad:

 

mam to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×