Skocz do zawartości
pablos_83

Dead Nation: Apocalypse Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ prawa gałka działa dziko... Strasznie to czułe i mega dziwne. W ogóle online sami amerykanie...

EDIT:

Jednak działanie prawej gałki było spowodowane opóźnieniem w online.

Na chwilę obecną serwery są tak zawalone, że grać się nie da, a ładowanie pomiędzy misjami i wysyłanie statystyk trwa wieki.

Z tego co pamiętam to wersje na PS3 męczył ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok muszę przyznać że gra zaskoczyła mnie nowym wydaniem, najciekawszą opcją jest Interaktywna Transmisja :)

- gra wrzuca ksywki widzów na losowe zombiaki

- widzowie głosują na buffy i przeszkadzajki 

16c9y8h.jpg

 

świetna interakcja

r1n2gw.jpg

Znalazłem też EsterEgg z Resogun :biggrin:

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem że sprawdzę jaki to crap dali w tym miesiącu jako zapchajdziurę w ps+ i po meczu polaków włączyłem na pół godzinki, jest godzina 2:12 i dopiero wyłączyłem i robię to w zasadzie tylko dlatego że rano muszę wstać, tak bym jeszcze cisnął. Świetna gierka, fun płynący z grania kojarzy mi się z diablo. Akurat żeby umilić czekanie na Infamous i Ground zeros. Jestem na tak :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna i każdemu ją polecam, ja znowu bawię się przy niej tak jak na PS3.

Graliśmy ze znajomym dosłownie do teraz i tak samo jak kolega wyżej, gdyby nie trzeba było wstawać to pewnie do rana byśmy cisnęli.

Ale jutro też jest dzień więc się pogra spokojnie :)

 

Świetne jest to, że jest ranking krajowy i to jest jako takim motywatorem i zawsze fajnie popatrzeć pomiędzy misjami jak tam wypadamy.

 

Co do minusów to póki co średnio działa tryb online, ale pewnie związane z masowym pobieraniem tej gry przez Plusowiczów i odpalaniem na zasadzie "sprawdzę".

Mam nadzieję, że problemy miną, bo ze znajomym nie mogliśmy połączyć przez dobre pół godziny, dopiero restarty konsoli pomogły, a czy to miało rzeczywisty wpływ to sami nie wiemy.

Zresztą jak grałem z randomami to była tragedia, non-stop dobierało mi amerykańców albo kanadyjczyków, a z nimi zawsze jest najgorsza jakość połączenia.

Jak nie macie minimum średniego (pomarańczowe) to nawet nie próbujcie, bo sterowanie ma opóźnienia przez co tak się dziwnie gra, że szok.

 

Co by nie było, gra świetna i znów bawi po latach :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3,odpaliłem i moja reakcja był: Meh, fajne ale na chwile i po 2 misjach wyłączyłem. Ale teraz widzę że zrobiłem duży błąd, gra jest MEGA grywalna :biggrin:

Edytowane przez dr_NO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo :/

 

I znowu trza czekać na pacza ... :/ jedyny plus, że na PS4 nie ma już zwiech konsoli :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj troszeczkę i można się wkręcić ;D Nie miałem, żadnych problemów z błędami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jak gra....lepsza grafika niż na PS3 ( normalne ) kilka dodatkowych pucharków i lekko rozbudowane możliwości rodzajów grania...tylko tyle lub aż tyle...

Wkurza niedopracowany tryb gry prywatnej. Próbuję pograć z kumplem a co chwila ( pomimo ustawień ) wrzuca mi jakiś ludzi i blokuje możliwość pogrania z kumplem. Trzeba normalnie na siłę czekać i próbować się " wstrzelić"... Rozumiem tryb publiczny, ale prywatny....

Na PS3 była platynka, więc tu pewnie też będzie...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy pierwszym odpaleniu OK bez problemów przy drugim gry nie dało się wyłączyć konsoli też się zawiesiłą na amen trzeba było wtyczką pomagać - kicha '/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś problemy z trybami sieciowymi ? łączenie bez końca... nawet rankingi nie chcą działać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, tylko trzeba czekać wieki niestety.

Połączyć się z kimś to też tragedia. Niech wydają tego patcha szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta gra nie rusza :P

Grałem na ps3 i teraz pograłem może 20 min i mnie zanudziło. To samo co na ps3, nawet taką grafikę pamiętam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal pisać ale mam podobne odczucia :( Zwłaszcza że na Ps3 wymasterowałem platynę w DN, przeszedłem dla czystej radochy 2 rozdziały i stwierdziłem że szkoda pary na odgrzewanie kotleta. Apocalypse Edition to zajebisty prezent dla kogoś kto wcześniej DN nie miał :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie takim kolesiem jestem i nie miałem jej wcześniej na PS 3.Zanim jeszcze była do ściągnięcia to obejrzałem gameplay z gry i się zabujałem :)

Następnie zassałem i naparzam.Myślę ,że pierwsza platyna wjedzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie znów wessało, szkoda tylko, że tak zabugowana jest, opcje sieciowe działają miernie, no i po każdym chapie wywala mnie z gry :/ No i nie mogli się postarać o jakiś dodatkowy content (chociaż z 2 dodatkowe poziomy).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o patchu? Masakra nie można generalnie zagrać coopa online ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o patchu? Masakra nie można generalnie zagrać coopa online ...

 

Ja zagrałem TYLKO raz i co?? wywaliło mnie i wsio...podziękowałem, czekam na patcha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie ma co czekać, zmęczę maksymalnie singla i już ;) Może za jakiś czas pojawi się patch i wtedy dobiję brakujące trofki w coopie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi DN tak zawiesiło konsolę, że musiałem robić hard reseta. Chciałem wyłączyć sprzęt z poziomu menu systemowego, alwe widocznie gra uploadowała staty i przez 1h miałem czarny ekran, w końcu się wkurzyłem i zaryzykowałem. Na szczęście system ocalał. Tak więc wyłączcie do czasu patcha automatyczne upoad statów, jeśli nie chcecie się narazić na takie rewelacje. Nie dość, że kotlet do jeszcze do tego niedosmażony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch ma wyjść w przyszłym tygodniu, przynajmniej tak piszą ludzie, którzy robili ten port z PS3.

Housemarque z tym portem nie ma nic wspólnego i umywają ręce, portem zajmują się ludzie z Climax/XDev, czy jakoś tak.

Oby to poprawili, bo trochę wstyd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość :) Byłem pewny, że remake robiło Housemarque a tu klops :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po grze online w dead nation kiedy wychodzę do menu konsoli i  chcę zaprosić kogoś do znajomych to w poznanych graczach mam pusto... Czy to kwestia ustawienia jakiś opcji czy błąd gry ?

 

Dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×