Skocz do zawartości
pack

Wolfenstein: The New Order

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czym do cholery rzuca się nożem? Mam odblokowana umiejętność i niczym nie mogę rzucić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz noże do rzucania?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nożem rzuca się R3 tak sam jak uderza, tylko musisz mieć nóż i odblokowaną umiejętność.

 

Pograłem trochę i tak szczerze to średnio. Grafika na razy średnio na razy dobrze. Na uber poziomie dla mnie łatwo się gra. Po śmierci za długo gra się ładuje :) No zobaczymy jak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czym do cholery rzuca się nożem? Mam odblokowana umiejętność i niczym nie mogę rzucić...

Musisz posiadac min. dwa noze by moc ciepnac nim ;) Na R3 tak jak chlopacy napisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem ze trzy godzinki i powiem szczerze że gra mi się na prawdę fajnie. Poziom jaki wybrałem to jeden poniżej Uber ale w moim mniemaniu jest zdecydowanie za łatwo. W grze dokonałem już jednego wyboru mającego wpływ na fabułę, jak wielki to się pewnie okaże dopiero przy kolejnych przejściach.

Co do grafiki to nie jest na pewno rasowy nextgen ale skłamał bym mówiąc że gra jest brzydka. Inna sprawa jest też taka że grafika w grze to dla mnie sprawa drugorzędna, przy grze mam się dobrze bawić a ostatnie trzy godziny spędziłem dobrze się bawiąc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki, tak myślałem, że czegoś mi brakuje, ale skoro przez dlugi czas nie znalazłem zadnych noży to zwatpilem, iż w ogóle się je zbiera:p

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności to jakaś masakra :/

Jest tak cholernie łatwo na uber że aż ciekawi mnie jak jest na najłatwiejszym, przeciwnicy na nasz widok biegną w ścianę i giną? :D

Platyna to też jakaś kpina, to jest najłatwiejsza platyna chyba jaką w życiu widziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy to źle, że platyna jest w miarę prosta do zdobycia? To już nie te czasy, że zdobycie końcowego trofka wiązało się z załamaniem nerwowym i powtarzaniem jakiś idiotycznych czynności po tysiąc razy. Gier jest sporo a czasu na ich ogranie jeszcze mniej - stąd fajnie, że twórcy czasami ułatwiają graczom życie i nie przesadzają z wymyślnymi i skomplikowanymi trofkami...

 

Co do poziomu trudności to ja gram na średnim, ale miałem parę miejsc w których mnie kilkukrotnie ubili - widać mam za małego... skilla ;)

 

@update: Żeby nie pisać posta pod postem. Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na OST'a (nie tego z niemieckimi przebojami z NR), ale niektóre kawałki są bardzo sympatyczne - trochę mi się kojarzą z TLoU...

 

 

 

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wolfenstein ukończony. Nie liczyłem specjalnie ile zajęło mi przejście całości, ale było to raczej tyle ile deklarowali twórcy. Teraz chyba spróbuję pozbierać brakujące znajdźki, zaliczyć grę na najwyższym poziomie trudności i może wpadnie platyna. Ogólnie grało się bardzo przyjemnie i jeśli ktoś tęskni za takimi oldschoolowymi tytułami z fajnym klimatem, porządną mechaniką i nie spodziewa się miksu TLoU (fabuła, imołszon - chociaż jest parę "momentów") oraz Killzone'a (wizualia) to gorąco polecam. Plus dla MG za możliwość zaliczenia niektórych misji po cichu, chociaż i tak największą frajdę daje prucie do przeciwnika z dwóch giwer (arsenał jest całkiem sporawy a pukawki mają po dwa tryby strzału). Jedyną rzeczą do której mógłbym się przyczepić jest ostatnia walka - jest miałka i bez polotu, za to cała reszta to już naprawdę solidny warsztat i widać, że ktoś to przed wypuszczeniem na rynek przetestował (nawet polskie tłumaczenie daje radę i nie ma praktycznie żadnych baboli). Wcześniej wystawiłem ocenę 7-8/10 ale po przejściu całości oraz obejrzeniu końcówki i wysłuchaniu ostatniej piosenki (piękna i wzruszająca jak dla mnie), daję 9 i nie żałuję ani złotówki wydanej na ten tytuł...

 

PS. I naprawdę duże brawa dla producentów, za sporo polskich akcentów w grze i jedną z kluczowych postaci. Alicja Bahleda wypadła całkiem nieźle :)

Edytowane przez kloose
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dobra :) jestem lekko po easter eggu i tak jak u ciebie moja ocena dla tej produkcji wzrosła, gra się przyjemnie bo casualowo, dużo hp/armorów więc jest miła rozwałka :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najlepsza miejscówka dopiero przed Tobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurcze mam dylemat z tą grą, mam przegrane trochę godzin i nadal nie wiem czy to hit czy kit :biggrin:

 

-Grafika średnia, miejscami ładna.

-Poziom trudności uber jest za łatwy.

-Fajnie że nie każdy poziom da się przejść skradając bo przy skradaniu poziom trudności to jakaś kpina.

-Bronie - jakoś nie czuć ich mocy, tak samo dźwięk broni to jakaś kpina :P

-Źle ustawione zapisy (do zabicia ok 10 przeciwników bo ubiciu ich wyskakują 2 roboty i ch.j :) )

+Bronie - fajne bronie i ich modyfikacje.

+Fabuła jest w miarę fajna i ciekawi mnie co dalej :)

+Klimat gry

 

Czym dłużej się gra tym gra wydaje się ciekawsza.

Ogólnie po przegraniu tych kilkunastu godzin stwierdzam że to było źle zainwestowane 218zł :/ tak to jest jak się ma parcie na nowości i po pijanemu się zamawia :/

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym dłużej się gra tym gra wydaje się ciekawsza.

 

 

 Dokładnie mam podobne zdanie i miałem to samo napisać, im głębiej tym przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grę sprzedałem dzisiaj, gra jest w miarę fajna ale nie zasługuje na 218zł (pograłem 16h, kod do doom wykorzystałem :D ). Poczekam aż będzie kosztowała poniżej 100 to wtedy kupię i dokończę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat bardzo podeszła i nie żałuję wydanej kasy, chociaż dałem za nią więcej niż Ty. Ale zawsze to kwestia gustu :)

Ciekawe kiedy będzie ta beta, ale pewnie nieprędko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI też bardzo podeszła choć też uważam że te moje 205 to troszkę za dużo ale porównując do Thief-a to zakup Wolfa bardzo dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Powoli zbliżam się do końca i klimat, postacie, fun z rozwałki. Dawno w tak dobrego fpsa nie grałem, świetny. 8+/10 !

 

 W pewnym momencie poczułem się jak Indiana Jones w wersji Blazkowicz, po prostu kosmos :biggrin:

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z trailerów spodziewałem się trochę innej fabuły. Bardziej jajcarskiej, lajtowej i ciętych monologów w stylu Tarantino (a jest tylko jeden taki monolog). Gameplay jest mocno rubaszny: snajperki w akimbo, szotgany rozczłonkowujące, ściany zabryzgiwane juchą, dziabanie nożami po głowie, te szlagiery po niemiecku grane itd. Ale fabuła jest w sumie ponura.

Pamiętniki Ramony, listy, śmierć ex-nazisty Maxa, wymrukiwane monologi Blaskowicza. No i sama końcówka, która... no kurde, polubiłem tego Amerykanina polskiego pochodzenia, a oni tak jak pstryknięcie palców go...

Muszę pochwalić ścieżkę dźwiękową gry, a grałem na słuchawkach Sony i muzyka jest świetna. Szkoda, że nie da się jej podgłosić względem innych dźwięków.

Wolfa ukończyłem na PS3 ale jak sobię sprawię PS4 na święta, to ta giera idzie jako jedna z pierwszych do ogrania. I cena bedzie lepsza niż nówka :)

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć część rzeczy w spojler, bo psujesz zabawę tym którzy nie grali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś sobie właśnie uzmysłowiłem.

Gdy końcowa piosenka cichnie pojawia się wyraźny dźwięk helikoptera.

Coś jest na rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zostawili sobie furtkę do kolejnej części...

A listy Ramony, są na swój specyficzny sposób śmieszne :)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko ze swojej strony dodam, że naprawdę można się świetnie pobawić przy tym tytule. Szkoda tylko, że tak szybko gra się kończy, bo spokojnie mógłbym przy niej spędzić jeszcze raz tyle czasu co zajęło mi jej przejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A listy Ramony, są na swój specyficzny sposób śmieszne :)

Są. Naziści pachną jak bekon... Plus pare innych ;)

 

 Kiniol78 ---> drugie przejście się prosi z innym wyborem ofiary Totenkopffa, na innym poziomie trudności może i z próbą odnalezienia brakujących znajdziek? Ja idę 2x właśnie na uber i liże ściany. Chce odblokować Enigmy wszystkie. Za drugim przejściem zorientowałem się, żę na ataku na twierdzę Deathsheada można odwalić Monitora z działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem na najwyższym poziomie i zdobyłem platynę. Wszystko oprócz poziomu trudności jest po prostu świetne. SI leży i kwiczy, ale poza tym, naprawdę można się przy tym tytule bawić. Uwielbiam takie klimaty, a wyżynanie nazistów sprawia masę frajdy. 

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×