Skocz do zawartości
pack

Wolfenstein: The New Order

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyzszy poziom akurat tutaj nie stanowi problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie ogarniam :)  Wbiłeś platynkę? Działa ten glitch, że wystarczy ostatni rozdział wczytać/przejść na najwyższym poziomie i zalicza?

 

Działa, jak zrobisz wszystko inne i pozostanie Ci tylko ten pucharek i platyna to usuwasz grę, wkładasz płytę  i przy uruchomieniu zaczyna pobierać patcha wtedy wchodzisz w pobieranie i pauzujesz pobieranie patcha następnie wczytujesz ostatnie rozdział na najwyższym poziomie i wsio. Mi tak wpadło bez problemu. 

Sejwy z wersji spaczowanej działają na niespaczowanej również więc wszystkie perki i uzbrojenie przechodzi.

 

Ps. jak napisał wyżej @ZJAVA wystarczy po przejściu gry drugi raz przejść tylko pierwszy rozdział i dokonać innego wyboru co do tego kogo ratujemy ;)

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tymczasem to dla mnie pozostaję jak na razie najlepszy FPS nowej generacji, serio. Dziś sobie przypomniałem i nie wiem czy nie przejdę ponownie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem to dla mnie pozostaję jak na razie najlepszy FPS nowej generacji ...

Dla mnie Wolf siedzi na tronie razem z Metro Redux 2033. Jedne z lepszych kampanii single w FPSach jakie grałem od kilku lat :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 110 zł dorwałem w folii , także zacieram rączki na dzisiejszą rozpierduchę.

Ale ten patch na dzień dobry po włożeniu płyty do czytnika 5.5gb to poważna sprawa musi być :)

Coś zassać z PSN nie może, leci transfer jakby chciał a nie mógł ... też tak mieliście??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, jak zrobisz wszystko inne i pozostanie Ci tylko ten pucharek i platyna to usuwasz grę, wkładasz płytę  i przy uruchomieniu zaczyna pobierać patcha wtedy wchodzisz w pobieranie i pauzujesz pobieranie patcha następnie wczytujesz ostatnie rozdział na najwyższym poziomie i wsio. Mi tak wpadło bez problemu. 

Sejwy z wersji spaczowanej działają na niespaczowanej również więc wszystkie perki i uzbrojenie przechodzi.

 

Ps. jak napisał wyżej @ZJAVA wystarczy po przejściu gry drugi raz przejść tylko pierwszy rozdział i dokonać innego wyboru co do tego kogo ratujemy ;)

WIELKIE dzięki za info! Właśnie zamówiłem gierkę, bo zeszło mi na Dragon Age'u 2 tygodnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbicie platyny nie jest jakims problemem z tego co czytam w internecie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo gra jest wypas ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka wpadła :) to najbardziej niedoceniana gra na PS4. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj też wpadła platyna.

DIE NAZI SCUM!

VXkwyOh.png

Fabularnie najlepszy fps od dawien dawna. Piwko dla autorów za dobrze pociągnięty temat pt. "co by było gdyby naziści wygrali wojnę". Tak naprawdę na ten moment przychodzi mi do głowy tylko film Vaterland na podstawie Harrisa, który też rozprawia się z tym tematem w ciekawy sposób.

Dostajemy też wreszcie bohatera z krwi i kości z dobrze nakreślonym tłem. Nie to co we wszelkiej maści CoDach i innych BFach, gdzie gracz losy swojej postaci ma w dupie głębiej niż kamerę w trakcie kolonoskopii.

Gunplay jest supermiodny, bronie różnorodne, z każdej z nich warto korzystać, także tutaj też plus bo nie ma zapychaczy. Ogólnie naprawdę nie pamiętam kiedy singiel w jakimś fpsie dał mi tyle przyjemności z grania.

Drobnym minusem jest poziom trudności, Uber przechodzi się za łatwo. Na szczęście po przejściu gry i rozkodowaniu szyfrów enigmy dostajemy nowe tryby, z których ze dwa wyglądają na jakieś wyzwanie.

Jeżeli uchował się jeszcze ktoś kto nie grał to nadrobić koniecznie.

I jeszcze na marginesie, pacze w menu na "related items" a tu informacja "no content found". Jezusie Chrystusie, w 2014/15 roku gra nie jest pocięta na kawałeczki i nie ma pierdyliarda dlc, season passów itd. Można?

mozna--morzna-b-komorowski.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie planuje zakup jakiegoś fps, i chyba padnie na Wolfa. Jak panowie z długością gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlaśnie zakupiłem. Nie grałem długo, ale póki co gra jest świetna. Fabuła mi się bardzo podoba, nie wiem czy nie zamulą później, ale z tego co piszecie to chyba jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie planuje zakup jakiegoś fps, i chyba padnie na Wolfa. Jak panowie z długością gry?

Nie siedziałem z zegarkiem w ręku, ale Uber plus potem posprzątanie niezebranych znajdziek w niektórych rozdziałach zajęło dobre kilkanaście godzin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grę skończyłem na PS3, wczoraj przyszedł do mnie egzemplarz na PS4. To chyba mówi samo za siebie ,że gra jest mega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram dalej i jest coraz lepiej....  :)  Wciągneły mnie losy Blazkowicza, gra na prawdę fabułą stoi. Fajne cutscenki, ciekawe lokacje. Ehhh gdybym tylko miał więcej czasu to gra już by była ukończona  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z braku laku wziąłem wolfensteina bo nie miałem w co grać. Jestem przeciwnikiem Strzelanek jako takich po prostu mierzi mnie ten gatunek. Tu w sumie jest podobnie ale boziu jaka ta gra ma dobra fabułę! Gram w zasadzie aby zobaczyć co będzie dalej. Fabularnie jest to naprawde bardzo dobra pozycja która w szeregu ustawia takie syfy jak watch dogs i pokazuje jak fabuła można przyciągnąć do konsoli aby poznawać co będzie dalej. Czapki z głów. Gdzieś się chyba natknąłem że grę robią ludzie ze starbreeze. Prawda to? Bo widze tam klimat i dusze genialnego roddicka. Również graficznie na myśl od razu przychodzi mi roddick i klimatyczne miejscówki jak i oświetlenie którego nieda się podrobić i tylko ci panowie tak potrafią. Mega zaskoczenie in plus. Kto by pomyślał że przeciwnik strzelanek tak się wkręci żeby dowiedzieć się co jest dalej. Ja fanem wolfensteina? Jeszcze do niedawna zaśmiał bym się w twarz gdyby ktos mi to przypisał ale kurde tak się stało.

Edytowane przez vincent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Yep , ludzie odpowiedzialni za wskrzerzenie tego IP to między innymi ci którzy zrobili kapitalnego Riddicka http://www.polygon.com/e3-2013/2013/6/14/4416444/the-team-reviving-wolfenstein, część z nich popełniła też w międzyczasie Syndicate na taką fabułę tam nie licz ale ten specyficzny feeling łączący stealth z fpp też tam jest . Mam nadzieje że Vin Diesel przypomni sobie o Riddicku , łyknął bym bez popity nawet remaster :)

@czeki Ja mam digital :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby posiadające grę w wersji elektronicznej, mają problem z jej uruchomieniem po patchu 1.01 ?

Juz mi działa ☺

Edytowane przez servisco2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypomina wam to czegoś? ;)

 

12322541_849130835205481_730766143383105

 

Za wikipedią:

 

W czasie okupacji Zofiówka mieściła się na terenie getta „Kuracyjnego” w Otwocku. W 1940 roku panowały tam głód i straszne warunki. Zofiówka była pod zarządem nazistowskiego lekarza Josta Walbuma. Był to z rozkazu Niemców jedyny zakład dla umysłowo chorych Żydów na terenie Guberni. W 1941 znajdowało się tam 350 chorych. We wrześniu 1941 roku do szpitala trafili pacjenci krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Babińskiego[4]. W czasie likwidacji getta w Otwocku od 19 sierpnia 1942 roku w szpitalu zamordowano około 110-140 osób; część rozstrzelano na miejscu, resztę wywieziono do Treblinki. Ukraińcy spędzili chorych i personel do pawilonu I „Zofiówki”. W czasie likwidacji szpitala część personelu była w stanie uciec karetką sanitarną do Warszawy. Wyjechał dr Stefan Miller z żoną, a samobójstwo popełnił dr Maślanko, dr Lewinówna, a także szef „Zofiówki” – dr Włodzimierz Kaufman, dr Dorota Lewi i kilku innych lekarzy[5].

 

Trochę innych zdjęć jak z horroru:

 

 

12308152_849132001872031_846645149087555

 

12294613_849132205205344_243929677276395

12314235_849131305205434_535947803892430

 

Więcej na - Urban Explorers.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kill - dobre, szczegolnie notka pokazuje pare podobienstw i tutaj co mnie interesuje to czy jest to li tylko przypadek, czy moze tworcy zadali sobie troche trudu i grzebali w wydarzeniach historycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasiadłem do New Order po ograniu dodatku Old Blood i muszę stwierdzić, że dodatek jest nieco lepszy pod względem mechaniki, system osłon działa tam zdecydowanie lepiej, w podstawce brakuje go całkowicie, chyba że robię coś źle :biggrin: Odpaliłem od razu na uber, mam nadzieję, że obejdzie się bez konkurencji pt "rzut padem o ścianę", najwyżej zostanę pokarany za nawyki z Old Blood.

 

W każdym razie nie przypominam sobie, kiedy po raz ostatni dane mi było zagrać w tak miodnego FPSa, pełen oldschool i czysty fun, bez żadnych udziwnień i niepotrzebnych rozwiązań. Twórcy dostarczyli masę broni i mięso armatnie, okraszając całość przyjemną mechaniką strzelania, gdzie nawet z biodra wali się z satysfakcją i wysoką skutecznością. Można zrobić ambitną i dobrą grę bez mutli? Można ;)

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×