Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Titanfall + Killzone i wyszedł szkaradny potworek o nazwie Advanced Warfare :P
Nawet rój robotów zapożyczyli sobie z Matrixa ^_^

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pieprzę ale ta gra jest słaba, nie można już chyba zrobić bardziej generic shootera niż to. Skończyły się pomysły i to aż bije z ekranas chyba wrócić na front drugiej wojny światowej bo za chwilę kolejną część przeniosą do innego wymiaru. Jedyny pozytyw to chociaż engine zmienili

Jak zmienili silnik, przeciez po otoczeniu, pancernych autach z daleka capi starym silnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, czyli starego fana COD4 i MW2 to poprostu dramat...to co roku wypuszczaja i jak to sie sprzedaje mimo wszystko jest dla mnie ciagle nie zrozumiale!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz gameplay w dobrej jakosci:

 

 

Co jak co ale trzeba przyznac, ze w koncu graficznie seria zrobila postep. Natomiast sama gra... Nie wiem czy smiac sie czy plakac, czy wszystkiego po trochu.

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Ciekaw jak będzie wyglądać na ps3, i jak multi. Jeśli wprowadza tam skoki, kombinezony itp to będzie jeden wielki crap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale trzeba przyznac, ze w koncu graficznie seria zrobila postep. Natomiast sama gra... Nie wiem czy smiac sie czy plakac, czy wszystkiego po trochu.

Wygląda fajnie, ale gameplay jak w jakimś Killzonie :/ ciekawe jak multi się będzie prezentować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laserki, roje robotów, exo-szkielety...seria stacza się po równi pochyłej a myślałem, że po Ghosts i MW3 niżej upaść nie można. Jedyna nadzieja w Treyarch, ich stać na dobrego Coda.

 

I ta wymuszona drama żałosną śmiercią na końcu...

Edytowane przez brzmiwtrzcinie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak wszystko w rękach multi bo to głównie sprzedaje tą grę. Singiel to tylko dodatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak wszystko w rękach multi bo to głównie sprzedaje tą grę. Singiel to tylko dodatek...

Przecież te wszystkie laserki, widzenie przez ściany, auto-namierzane granaty będą na 100% w MP, to będzie prawdziwy noob fest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie taki Titanfall w wydaniu na platformę Sony. Skoro na Xboxie ten pomysł załapał, to i tu może być podobnie. Może na konfie Acti pokażą trochę gameplayu z multi to się zobaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laserki, roje robotów, exo-szkielety...seria stacza się po równi pochyłej a myślałem, że po Ghosts i MW3 niżej upaść nie można. 

Mądre słowa z tym że ta seria się nie stacza  tylko jej już w ogule niema. Piękny upadek niegdyś szanowanej serii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie upada skoro z roku na rok coraz wiecej milionow sie sprzedaje... Ja sam jestem mega fanem sci-fi pod warunkiem ze ma to jeszcze rece i nogi, ale wszelkim laserom, plazmom, itd. mowie stanowcze NIE! Panowie sie troche zapedzili i w tym tempie za 3-4 CoDy bedzie z tego klon Halo.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

! Panowie sie troche zapedzili i w tym tempie za 3-4 CoDy bedzie z tego klon Halo.

Lub wreście ktoś pójdzie po rozum do głowy i wrócą do korzeni. Czemu Cod i Bf tak usilnie idą w przyszłość a nie wrócą do II wojny światowej. Myślę że wielu z nas chętnie by znów dało popalić nazistom

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu starszych graczy pewnie by pogralo ale dzisiejsze fpsy celuja w takich daunow,którzy bez unlockow,gowien, levelli nie chcą grac.

Zobacz na temat bfa,kolesie pisza,ze po tym jak wbili maksymalny lvl czy zdobyli wszystko znudzila im się gra....

To jak to było? Gra była nudna ale odblokowania trzymały ich przy grze?

Sprzedaj dzisiaj fpsa bez leveli i tych bzdur..pozdro.

Edytowane przez kazikosky
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu Cod i Bf tak usilnie idą w przyszłość a nie wrócą do II wojny światowej. Myślę że wielu z nas chętnie by znów dało popalić nazistom

 

ponieważ ten klimat nie wpisuje się w dzisiejsza poprawność polityczną, Niemcy nie mogą być źli, w kampanii nie może też zabraknąć grywalnego murzyna ewentualnie jako naszego najlepszego kumpla takiego od serca co ratuje nie tylko nasze 4 litery ale również świat do tego super inteligentnej kobiety najlepiej o rysach azjatyckich, która nie tylko walczy ale lata samolotem prowadzi czołg... Przypuszczam że kiedyś taką wersję dostaniemy  - na razie starsze pokolenie nie jest jeszcze gotowe na taką poprawną politycznie historię o II wojnie światowej. Pamiętam jak ludzie mieli dość w pewnym momencie klimatów II WŚ nie chcieli w kółko desantu w Normadii, Stalingradu, Ardenów... teraz producenci przegięli z klimatami Modern / Future / SCI Warfare.

 

Co do nowego CODa Adwanced Warfare - chętnie zagram zarówno w singla jak i multi ale pełen obaw jestem jak dadzą radę z tymi wszystkimi smart granatami, egzoszkieletami w mulit, bo w singlu po tym gameplayu uważam, że jest OK.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie tylko ja podchodze sceptycznie...Moze w nastepnym roku na tym silniku zrobia MW4 albo Ghosta2 bo te roboty, lasery i skaczace kroliki i zajace mnie nie kreca :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja gry dostępna w PS Store jest w języku polskim czy angielskim. Rok temu jak kupowałem cyfrówkę Ghosts'a to była chyba POL/RUS. Mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby przebili Pieseła z Ghostów ?

 

Czuję że poszli krok dalej, pun pun...

 

aibo-f.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guerilla Games ewidentnie powinna sie zainteresowac tym co Activision planuje... Ewidentna słaba kopia Killzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guerilla Games ewidentnie powinna sie zainteresowac tym co Activision planuje... Ewidentna słaba kopia Killzone

 

Nie miałbym nic przeciwko, byleby w przeciwieństwie do Killzone`a, twórcy utrzymali w multi stałe 60 fps, poprawili mechanikę, zaprojektowali lepsze mapy, dodali więcej trybów gry, w singlu zaproponowali lepszą historię, etc., etc. Powiedz mi tylko, skąd masz info, że jest to tylko "słaba" kopia? Grałeś już? Jeśli tak, podziel się szerzej swoimi spostrzeżeniami, na pewno nie tylko ja jestem ciekaw jak prezentuje się ten podobno innowacyjny multiplayer  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej trybów gry? Ale jakich? Już w Ghost jest ich całkiem dużo, a i tak gra się zazwyczaj w 3-4...

@down - Ok. Więc z tym się zgadzam - trochę elementów do poprawy w Killzonie jest...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej trybów gry? Ale jakich? Już w Ghost jest ich całkiem dużo, a i tak gra się zazwyczaj w 3-4...

Pisałem odnośnie Killzone`a, a nie poprzednich odsłon cod`a. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×