Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Gra FPS w klimatach || Wojny Światowej,research coś w tym jest,ale bardzo interesujące byłoby zagranie w taką grę,gdzie był porządny research mundury poszczególnych stopni i armii,wszelkiego rodzaju broń,czołgi,motory,mapy zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.Takich gier już sie nie robi,czasami sie zastanawiam czy jest jakiś zakaz tworzenia gier w tych realiach,bo Hitler,Stalin itd.

No,ale nie piszmy tutaj takich "głupot" z pewnością miliony graczy czeka na info o ilości i rodzajach perków,map,latających skrzynek itd.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO powrot do WWII to bylby strzal w stope, temat zostal wyczerpany, w tamtych czasach arsenal byl bardzo ubogi i wszystko zostalo juz przedstawiona w grach, jak ktos chce pobiegac z np. M1 Garandem to ma MASE gier do wyboru, nie wiem czemu na wielu forach ludzie chcieli by powrotu do czasow WWII jak prawda jest taka, ze poza lepsza grafika takie gry nie oferowaly by NIC co juz zostalo zrobione, jak ktos chce pograc w WWII to niech odpali stare CoD/MoH, one dalej sa swietne, ba - lepsze niz obecne shootery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ że to co reprezentują najnowsze odsłony CoD i BF to ciagłe cofanie się w rozwoju.Gra do której wprowadza sie takie rzeczy które ułatwiają rozgrywke czyniąc ją zdecydowanie nudniejszą/monotonną/przewidywalną jest czymś okropnym,nie mam nic przeciwko samej idei najnowszych odsłon CoD i BF,ale mam ogromne zastrzeżenia do wykonania wyżej wymienionych.Niech dodają jakieś perki,kosmiczne karabiny,jakieś nano suty,ale niech to wszystko służy urozmaiceniu rozgrywki a nie jej uproszczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko zauważ że to co reprezentują najnowsze odsłony CoD i BF to ciagłe cofanie się w rozwoju.Gra do której wprowadza sie takie rzeczy które ułatwiają rozgrywke czyniąc ją zdecydowanie nudniejszą/monotonną/przewidywalną jest czymś okropnym,nie mam nic przeciwko samej idei najnowszych odsłon CoD i BF,ale mam ogromne zastrzeżenia do wykonania wyżej wymienionych.Niech dodają jakieś perki,kosmiczne karabiny,jakieś nano suty,ale niech to wszystko służy urozmaiceniu rozgrywki a nie jej uproszczeniu.

A co rozwojowego chciałbyś zobaczyć w strzelance? Pies już był ;)

Za taki a nie inny stan rzeczy, winę po części ponosimy my - w dzisiejszym zagonionym świecie, chcemy mieć prosto, szybko i bezproblemowo (zaraz pewnie ktoś wyskoczy z Dark Souls II, ale dalej jest to produkt niszowy w porównaniu do CoD'a/BF'a). Zresztą wydawca czy producent, nie bierze ani takiego settingu, ani mechaniki rozgrywki z tyłka, tylko "wsłuchuje się" (testy focusowe chociażby) w głosy klientów i widzi co się sprzedaje i co się może sprzedać. Ubi ma to całkiem fajnie rozwiązane w ostatnim (nie wiem jak w poprzednich) Assasinie - po każdej misji można ją ocenić a wyniki pewnie posłużą producentom przy projektowaniu kolejnej części. 

 

Póki co, zamiast wieszać skórę na Acti/Sledgehammer, dajmy im chociaż szansę na zaprezentowanie jakichś konkretnych materiałów... 

 

@Numinex - Dark Souls II służy tylko jako przykład produkcji, która ma "trochę" wyższe wymagania względem gracza. Niestety, nie kojarzę podobnie wymagającego tytułu wśród blockbusterów...  

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

IMO powrot do WWII to bylby strzal w stope, temat zostal wyczerpany, w tamtych czasach arsenal byl bardzo ubogi i wszystko zostalo juz przedstawiona w grach, jak ktos chce pobiegac z np. M1 Garandem to ma MASE gier do wyboru, nie wiem czemu na wielu forach ludzie chcieli by powrotu do czasow WWII jak prawda jest taka, ze poza lepsza grafika takie gry nie oferowaly by NIC co juz zostalo zrobione, jak ktos chce pograc w WWII to niech odpali stare CoD/MoH, one dalej sa swietne, ba - lepsze niz obecne shootery.

Okej, ale co nowego oferują obecne FPSy? Poza lepszą grafiką (co w wypadku CoD jest sprawą dyskusyjną) to też jest klepanie tego samego na potęgę, a jedynie sprzęt inaczej się nazywa. Wiem że to może być jedynie kwestia preferencji, ale ten pseudo s-f setting, albo walka z terroryzmem już mi się kompletnie przejadły.

 

Ja z chęcią pograłbym chociażby w porządnie dopracowanego Battlefielda, z dużymi mapami i masą sprzętu w realiach II wś, które z pomocą obecnych narzędzi byłyby w końcu należycie wykonane i wykorzystane.

 

No ale okej, to tylko pobożne życzenia - bo że każde kolejne CoD będą się prześcigały w "rewolucyjnych zmianach" to nie ma wątpliwości.

 

 

 

araz pewnie ktoś wyskoczy z Dark Souls II, ale dalej jest to produkt niszowy w porównaniu do CoD'a/BF'a)

To akurat kiepski argument, bo w porównaniu z CoD i BF to większośc gier jest niszowa :P.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A Ja jak Niektórzy Koledzy chciałbym zobaczyć coś z II WŚ i najlepiej Europa ale  chyba większość developerów już olała ten rozdział historii

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o WŚ II jest jeszcze bardzo dużo do powiedzenia. Chociażby Polacy. Chciałbym zobaczyć Kampanię Wrześniową i Dywizjon 303 w jakimś shooterze :-D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

514198980.jpg

 

1253392912.jpg

 

924906423.jpg

 

527529947.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne renderowane screeny, a tymczasem :P

 

O4T7aFb.jpg

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt nie zrobi jakiegos fajnego fps'a online to pewnie to kupie bo Battlefield dla mnie za wolny troche jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne renderowane screeny, a tymczasem :P

Wiesz, że taki sam los może spotkać pewną mocno wyczekiwaną produkcję od B... :p

 

Trochę kolejnych plotek (from ppe.pl):

 

 

  • Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz Xboksa 360, jednak wersją na siódmą generację zajmie się inna firma. Aktualnie nie pojawiają się żadne wiadomości dotyczące platformy Nintendo, a jak zapewne pamiętacie, dzisiaj wspominaliśmy, że Activision w przeciwieństwie do EA nie oleje Nintendo. Potwierdzają się informacje dotyczące nowego silnika. Aktualnie nie znamy szczegółów, ale szef Sledgehammer Games – Michael Condrey – wspomniał, że gra jest oparta o nowe technologie.
  • Akcja produkcji została osadzona w 2054 roku. Świat został zdominowany przez prywatne armie, które prześcigają się w zdobywaniu nowych technologii.
  • Głównym bohaterem pozycji jest Mitchella (głos w przerywnikach filmowych podłożył Troy Baker), który pracuje dla firmy Atlas. Jest wszechstronnie wyszkolonym żołnierzem – może jeździć wszystkimi maszynkami, latać samolotami, czy też pływać łodziami.
  • Kevin Spacey wcieli się w Jonathana Ironsa, który jest dyrektorem generalnym firmy Atlas. Główny bohater przyjaźni się z jego synem Willem - to on namówił Mitchella do przyłączenia się do organizacji. Warto w tym miejscu nadmienić, że Atlas to jedna z najlepszych prywatnych armii, która działa przy Radzie Bezpieczeństwa ONZ i ma dostęp do wyjątkowych technologii (w tym egzoszkielety).
  • Egzoszkielety to jedna z najważniejszych innowacji w grze - te zdobycze techniki pozwalają na oddawanie wysokich i dłuższych skoków, można w nich korzystać z kamuflażu oraz wspinać się na budynki. Kombinezon dodatkowo zwiększa siłę, wytrzymałość i szybkość, a można go rozwijać za pomocą punktów zdobytych podczas rozgrywki.
  • Na wyposażeniu żołnierzy znajduje się również:

- Specjalny wyświetlasz do rzeczywistości rozszerzonej.

- Granaty ujawniające wrogów.
- Rękawice magnetyczne do wspinania się po budynkach.
- Bronie wykorzystujące amunicję energetyczną.
  • Historia opowie o organizacji terrorystycznej, która chce zaatakować w tym samym czasie wiele amerykańskich miast. Z tego powodu bohater będzie zmuszony do przemierzania różnych metropolii - prawdopodobnie na początku trafimy do San Francisco, następnie do Detroid. Fabuła ma być jedną z najsilniejszych elementów produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne renderowane screeny

 

Slaby troll 2/10...

 

Ale powaznie - TO wedlug ciebie wyglada jak render?? Przeciez to nie ma startu to BF/KZ/Crysisa... Jeszcze jakby gre wydawalo EA to mozna by bylo cos podejrzewac, a tak?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę założenia że wszystkie screeny i informacje od twórców można wsadzić między bajki do czasu premiery ewt. pokazu pełnej wersji ;D Ponieważ nie ważne co powiedzą i pokażą twórcy, nie ważne jakiej gry...czy to będzie COD czy Destiny albo Wiedźmin 3. Wszystko co mówią twórcy przed premierą to akwizycja. Mają nam wcisnąć taki kit żebyśmy chcieli kupić ich grę. Z tego powodu mamy embargo na recenzje itp itd do dnia premiery. Oni mówią jedno i dają drugie a ludzie łykają jak pelikany ponieważ żyją w przekonaniu że dostaną to co było im pokazywane. Obrazek Patricko idealnie pasuje do tego co się dzieje w branży...niestety szkoda że ten obrazek nie działa w obie strony. Nie kupuje COD'ów od momentu kiedy się stoczyły albo taki bekowy GHost już mnie trochę przyciągał...więc kto wie, może ogram tego nowego. W końcu nowe studio to i może nowe rzeczy...ale mimo wszystko dalej to będzie kotlet. Po prostu podany przez innego szefa kuchni. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gra jest kotletem w ten czy inny sposób. Tak jak i każdy obrazek jest renderem ;)

Ja spokojnie poczekam na faktyczny gameplay z PS4 i wtedy zdecyduję o ewentualnym zakupie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że 2054 , z większą radością czekałbym na grę obsadzoną wiek wcześniej

Już dawno nie było fajnej historycznej strzelanki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablos_83 Co prawda to prawda :D 

2054 to nadal mnie interesuje lubie takie futurystyczne klimaty :). A od 3 lat nie kupiłem żadnego CoD'a więc jak nic nie z***ią to wciągam :D
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablos_83 same here...brakuje mi prawdziwego fps'a, najlepiej z paskiem hp a nie samoodnawiającym się ścierwem dla casuali. Niby wychodzi Wolf ale to wolf więc nie ma co liczyć na realizm ;D ewt. mamy Enemy Front na horyzoncie. Może ta druga gierka wypełni nam pustkę po dobrych fps'ach i to w czasie wojny światowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaby troll 2/10...

 

Ale powaznie - TO wedlug ciebie wyglada jak render?? Przeciez to nie ma startu to BF/KZ/Crysisa... Jeszcze jakby gre wydawalo EA to mozna by bylo cos podejrzewac, a tak?  ;)

W ogóle powiedzenie "renderowanie" w znaczeniu jakie wy macie na myśli jest bez sensu. Przecież na konsoli czy tam jakimś pececie grafika też jest renderowana. Więc to chyba dobrze, że wstawiają grafiki pochodzące z gry i renderowane na konsoli lub PC. A czy skorzystali z jakiś "polepszaczów" w photoshopie lub wybrali akurat tą scenkę, na której wszystko ładnie wygląda - o tym dowiemy się dopiero po premierze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pojawilo sie wiele pytan na temat zwierzecego kompana w najnowszej odslonie Call of Duty. Activision potwierdza iz ow kompan bedzie i z przyjemnoscia pokazuje urywek gameplayu z naszym nowym towarzyszem druzyny w roli glownej.

 

giphy.gif

Edytowane przez Bansai
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam predzej kupie remaster cod4 ktory zmierza na ps4 niz to cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skąd masz takie info?

 

@Patricko w każdej plocie jest ziarnko prawdy ;) oby to była tylko plota...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł fake, że cała seria Modern Warfare ma mieć remaster. Jak widać plota się przyjęła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To nie plota Activision czy tam infinity ward sa do tego zdolni. Będzie jak nic taka okazja zarobic znowu nie przepuszcza tego. Jak bedzie cod 4 z pełnoprawnym multi ludzie sie rzucą jak na świeże bułki sam był kupił bo ta czesc zasługuje na miano najlepszej i był to wielki krok w temacie grafiki. Jak bedzie to oficjalna zapowiedz to biore to bo od black ops 1 nie gram w te bzdury co wypuszczaja jeszcze miałem mw3 pozniej ale tylko 1 h w napedzie była i lezy zakurzona. COD 4 w 60k/s 1080 cos cudownego. Tej czesci kolejny raz nie kupie bo to co robia to jest parodia.

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał z konferencji MS wygląda.. zaskakująco dobrze, jak na CoD. Ma na myśli technikalia - wydaje się o niebo lepiej niż w wypadku Ghosts. Ale to tyle - z tymi skokami to chyba ktoś się Titanfallem "inspirował" :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pieprzę ale ta gra jest słaba, nie można już chyba zrobić bardziej generic shootera niż to. Skończyły się pomysły i to aż bije z ekranas chyba wrócić na front drugiej wojny światowej bo za chwilę kolejną część przeniosą do innego wymiaru. Jedyny pozytyw to chociaż engine zmienili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×