Skocz do zawartości
Patricko

Dead Nation: Apocalypse Edition

Rekomendowane odpowiedzi

To samo, jak auto wybuchnie zanim otworzysz bagażnik to musisz restartować checkpoint :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Hmm nie mam pena, ;/ zrobię to powoli i z poradnikiem jak napisał tomo. Zobaczymy jak to wyjdzie. Jesli restart zrobię na własna rękę to poprzednie checkpointy zostaną zebrane jak jak zbieralem? Tylko aktualnie jeden sie wyzeruje od poczatku w którym zginę?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Restartujesz tylko aktualny checkpoint, reszta zostaje zachowana ;) Jak nie masz pena to do chmury wysyłaj sejvy ;)

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ta chmurze ustawiać i pozniej wchodzić w nią? Przepraszam ze odbiegam od tematu ale wół sie upewnić to bede miał DN na bieżąco. Mozesz wytłumaczyć? Bede bardzo wdzieczny i od razu zmienię ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Aha znalazłem jeden mały błąd w tym poradniku ...

 

Poprawione, dzięki za czujność :thanks:

 

A jak ta chmurze ustawiać i pozniej wchodzić w nią? Przepraszam ze odbiegam od tematu ale wół sie upewnić to bede miał DN na bieżąco. Mozesz wytłumaczyć? Bede bardzo wdzieczny i od razu zmienię ustawienia.

 

Panowie, ale po co zgrywać save'y? Tracenie czasu na wychodzenie z gry i żonglowanie zapisem, osobiście leciałem chaptery w cały świat i zbierałem loot obsikując każdą szparę, potem 100% w brakujących dobijałem z poradnikiem, jak mi jakieś auto wybuchało to po prostu restart checkopointa. Czyżby w wersji na Ps4 nie było to możliwe? Trza iść chronologicznie całość? Coś chyba mnie ominęło :blink:

 

//edit

 

zloto.pngMemento Collector / Kolekcjoner memento :zloto:

Znajdź wszystkie mementa w trakcie jednej kampanii dla jednego gracza.

 

Dobra, doczytałem! Nie było pytania :yes: Nie zmienia to faktu że wysyłanie do chmury będzie bardziej upierdliwe niż zgrywanie na pen'a, tak przynajmniej mi się wydaje że to ze 3 kliknięcia więcej :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli teraz zacznę kampanie online z gościem to muszę ja skończyć za jednym podejściem? Czy nie? Chodzi mi zaczynam gre, siadam i dochodzę do 5 misji po czym wył gre. Wracam drugi raz i co? Zaczynam od momentu gdy skończyłem czy od poczatku? Noe wiem jak jest w necie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od rozdzialu na którym skończyliście

 

aha, ale jesli losowo biore przeciwnikow? jeden np zagra ze mna do 4 dzialu , wyjdzie. Z powrotem wroce i gram z innym gosciem.. to juz od zera dalej ciagne?  ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chce zrobić trofik przejść na mrocznym poziomie trudności to multi czy single,? Czy za jednym zamachem moge wbić przejść gre na mrocznym poziomie jak i ukończyć kampanie w trybie koorporacji? Czy trofea z poziomem trudności sa tylko do singla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea za poziom trudności i coop możesz oczywiście łączyć. Generalnie polecam grać z kimś, wydaje mi się, że łatwiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zrobiłem, dzieki za info. Nie mozna w trybie online zbierać 100% lootu i znajdzki?? Kurde szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zostało mi oprócz lootu dwa trofea.. Przeżyje do 5 i 10 rundy. Dwa pytania, czy to mozna robić online? I drugie czy za jednym posiedzeniem trzeba to zrobić? Bo rozumiem ze wychodzić z gry nie mozna bo jesli zginiemy raz to trofeum nie wpadnie, proszę o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można online, ale jest dużo trudniej - więcej zombie, i do tego dużo twardszych niż normalnie... Graj solo i na spokojnie dojdziesz do 10 rundy ;) Bez problemu wbiłem te trofki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolego przechodzilem z kupmplem gre na 1 raz, martwica mozgu. Zle powiedziales bo trofeum nie wpadlo za przezycie do 5 i 10 rund... Na jakim poziomie to robiles? Powiedz mi czy stopowales gre czy przechodziles za jednym posiedzeniem?

Edytowane przez Jacek ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej dobrze ci napisał, to trofeum można zaliczyć w coopie. Nie wiem czemu ci nie wskoczyło. Poziom trudności nie ma znaczenia.

No i z tego co pamiętam to trzeba to zrobić przy jednym posiedzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem, jechałem z kumplem i nie zalapalo;/ masakra.. prawie 3 godziny w plecy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego przechodzilem z kupmplem gre na 1 raz, martwica mozgu. Zle powiedziales bo trofeum nie wpadlo za przezycie do 5 i 10 rund... Na jakim poziomie to robiles? Powiedz mi czy stopowales gre czy przechodziles za jednym posiedzeniem?

 

Z tego co kojarzę to w tym trybie nie wybiera się poziomu trudności... po prostu z każdą kolejną rundą jest trudniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to w tym trybie nie wybiera się poziomu trudności... po prostu z każdą kolejną rundą jest trudniej ;)

Wybrałem nowa kampanie i najlatwiekszy poziom aby szybko to wbic i nic,, trofik nie wpadl za 5 jak i za 10 runde ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem nowa kampanie i najlatwiekszy poziom aby szybko to wbic i nic,, trofik nie wpadl za 5 jak i za 10 runde ;/ 

 

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania :) Jeszcze raz wyraźnie napiszę - TRYB FALI NIE MA WYBORU POZIOMU TRUDNOŚCI  :wallbash:  Mylisz tryby kolego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tryb fali trzeba przejsc???? Nie zwykly single player? Druga sprawa to z zyciem. Wpadło nam talent, lecz mimo iz nie stracilismy ani ułamka zycia, braz juz nam nie wpadł dla dwoch graczy w coopie za przejscie misji bez utraty zycia;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Stary mylisz tryby, brak obrazen w co-opie dotyczy dodatku Road to Devastation.

Edytowane przez szutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania :) Jeszcze raz wyraźnie napiszę - TRYB FALI NIE MA WYBORU POZIOMU TRUDNOŚCI  :wallbash:  Mylisz tryby kolego ;)

No i tu był problem. On po prostu pomylił tryb fali z trybem zręcznościowym, w którym można zmienić poziom trudności :) . Też nie pamiętałem że w fali nie ma wyboru.

Edytowane przez Achilles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, powbijalem ;) ost pytanko i koniec. ;) po pierwsze gdzie najlepiej wbic dwa trofea? mianowicie ''zakoncz runde z wynikiem 100 fragow na minute'' i ''zalicz premie za kombo apokalipsy? chodzi mi o miejsca?

 

ost drugie, po wbijaniu przedmiotow ukrytych bede wgrywal seavy na pena, czyli jak mam to zrobic? gdzie sa same save gry? Pozniej jak usunac jesli cos mi sie nie uda w grze, aby usunac z konsoli i wgrac z mojego pena? bardzo licze na odpowiedz i daje juz wam spokoj, z gory dziekuje ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Found 'Em / Mam je  :zloto:
Znajdź wszystkie emblematy Evogate.

 

panowie do platyny zostalo mi ost trofeum, teraz wszystko zebralem w kampanii ale dalej brakuje mi tego trofea, gdzie je mozna wbic? 

 

btw. to trzeba przejsc wszystkie rodzaje mapek w trybie fala?

 

nieaktualne, platyna wbita;)

Edytowane przez Jacek ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zloto.pngNever Give Up / Nie poddam się  :zloto:

Mam pytanie do tego trofeum. Dzisiaj chciałem spokojnie sobie to zrobić. Ładnie szło i przeszedłem 6 rundę. Dostałem trofeum za przejście 5 rund, po czym po ukończeniu 6 pojawił się komunikat, że etap ukończony i trzeba rozpocząć fazę B czy jakoś tak. Możliwość wybrania tylko X i gra wyszła do menu zamiast przejść do rundy 7. O co chodzi i jak to trofeum zrobić w takim razie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×