Skocz do zawartości
Malibu19

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Batman: Arkham Knight, okładki z jednego ze sklepów.

Dziś ma być zapowiedź w GameInformer.

 

235793_ps4_aa0rb0.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ta okładka. Tak po prostu. Na plus na pewno fakt, że gra NIE pojawi się na PS3/X360. Więc skok graficzny może być duży. 

Premierę obstawiam na jesień tego roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w tym roku, za kilka minut 4 minutowy zwiastun. Fajnie ze gra wyjdzie tylko na next geny, są szansę ze graficznie zamiecie. No i najważniejsze, za nowego Batmana odpowiada studio, które napisało dwie pierwsze części.

Ps. Batmobil świetny desing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to ostatnia część Batmana od Rocksteady to lepiej żeby odeszli z pierdutnięciem a nie niesieni na tarczy.

 

Jeżeli gra będzie trzymała poziom fenomenalnego Arkham Asylum to będzie to jedna z tych gier dla których warto kupić next gena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry nie ma, zapowiedź ledwo co była, ale DLC już do pre-orderu jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już trailer, zajebisty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat wylewa się z ekranu litrami...coś czuje że będzie to godny następca poprzednich części..tylko ciekawe w jakim miejscu osadzony.

 

Czy przed AA albo AC ale po AO czy po AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat wylewa się z ekranu litrami...coś czuje że będzie to godny następca poprzednich części..tylko ciekawe w jakim miejscu osadzony.

 

Czy przed AA albo AC ale po AO czy po AC.

 

 

Rok po AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być już w tym roku, trochę szybko żeby tylko nie wyszedł z tego taki potworek jak ostatni Batman, no chyba że w sekrecie pracują nad tym już 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nigdy nie wiadomo co robiło Rocksteady kiedy WB robiło Origins.

 

Mnie ciekawi tylko jedno...czy będzie Joker w tej części. Niby logika mówi że nie ale jak wiemy kasa czyni cuda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc kapitalny trailer rocksteady nie zawiedzie. W końcu gra only next gen (?) na którą warto czekać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być już w tym roku, trochę szybko żeby tylko nie wyszedł z tego taki potworek jak ostatni Batman, no chyba że w sekrecie pracują nad tym już 3 lata.

Pracują od zakończenia prac nad Arkham City.

Ciekawe na jakim silniku chodzi gra, mam nadzieję, ze nie na UE3, tak jak poprzednie części.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer miazga :D nowy strój, nowy batmobil - swoją drogą ciekawe czy będzie możliwość jazdy :)

 

Nic tylko czekać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer miazga :biggrin: nowy strój, nowy batmobil - swoją drogą ciekawe czy będzie możliwość jazdy :)

 

 

Możliwość będzie ale najważniejsze co mnie interesuje czy w końcu wjedzie się batmobilem do Gotham które będzie powiedźmy 5 razy takie jak obszar poprzednich serii. Z trailera wynika że mknie po ulicach ale czy to gotham? 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na PC'tach pewnie będą niezłe wymagania, jak nie wychodzi na starą generację.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 października? To na urodziny sobie sprawię prezent skoro mi nikt nie kupi :P Zaraz po wiedźminie, który nie wiadomo czy wyjdzie w tym roku, uncharted i Dying Light, kolejna gra którą MUSZĘ MIEĆ. Panie i Panowie... Nowa generacje (mam nadzieję) pokaże pazurki już niedługo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej od graficznych bajerów interesuje, co Rocksteady ma do powiedzenia w temacie, bo 10-cio godzinny singiel w konwencji poprzednich części już mi się przejadł. Jeżeli nowa generacja oznacza natomiast większy, wypełniony po brzegi zawartością świat, to zacznę spoglądać w kierunku ps4.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat taki model rozgrywki jaki mieliśmy w trzech ostatnich częściach się nie przejadł, ale jestem ciekawy czy Rocksteady faktycznie ma do powedzenia coś więcej niż "To samo co było, tylko grafa bardziej zrywa czapki i jest batmobil". Nie ukrywam że liczę na jakiś fajnie przemyślany krok naprzód, bo z dotychczasowej formułki w jej obecnej postaci będzie zwyczajnie ciężko wycisnąć coś więcej niż kolejną, większą i ładniejszą, ale tylko kopię. Oczywiście wiem że jak by nie było to grę kupię, jak każdą z serii, w dniu premiery i będę się cieszył jak dziecko, ale miło byłoby zobaczyć nextgen nie tylko w grafice.

 

Trailer spoko, ale nie do końca podchodzi mi taki około-nolanowski, futurystyczny kostium i mam nadzieję że okaże się że to jakaś zbroja którą nietoperz przywdzieje dopiero w finale. Batmobil za to, mi się podoba - taka wypadkowa klasycznego modelu z filmów Burtona i Tumblera.

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę że dostaniemy coś więcej niż tylko większy świat...mogliby go trochę bardziej zapełnić czymś normalnym a nie tylko znajdźkami i niewielkim procentem misji pobocznych itp itd...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no fajnie, że będzie można pośmigać batmobilem po ulicach, i pewnie znowu porobić trylion challengy, ale tak na dobrą sprawę mnie to już nie rajcuje.
Mam marzenie (zaleciało M.L. Kingiem), że zapełnią ten świat, nie tylko znajdźkami, czy innymi powtarzalnymi find/destroy/rescue missions, ale również dobrymi mini-historiami pobocznymi, coś na wzór dobrego rpg-a (Wiedźmin?), które konkretnie wzbogacą główny wątek. Paleta złoczyńców DC jest tak bogata, że spokojnie można coś w tym temacie spłodzić.
Sam singiel z mechaniką copy & paste z poprzedniczek to dla mnie już za mało. Bo o ile od WBGM w B:AO nie oczekiwałem mega ewolucji, tak od Londyńczyków już jak najbardziej tak.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie o to chodzi - może wreszcie misje poboczne które stanowią jakieś większe wyzwanie niż popierdółki z Arkham City(misje z Origins były znacząco lepie pomyślane i bardziej rozbudowane ale to wciąż nie to) i może jakiś krok naprzód względem ścisłego podziału spotkań z wrogiem na a) mordobicie b)silent predator c)rozwiązywanie banalnych zagadek w detective mode - ja chciałbym zobaczyć np. akcję z odbijaniem zakładników gdzie musimy np. wyłączyć prąd i światła, niewidziani zlikwidować strażników, rozbroić bomby i wreszcie nakopać komu trzeba do dupska bez sztucznych podziałów na sekcje "bite" i "skradane". A to wszystko np. jest jeszcze utrudniane przez wkraczającą właśnie do akcji ekpię SWAT... Rozmarzyłem się ;) Ciekawe czy coś z tego okaże się prorocze. Ja jednak jestem raczej realistą i w przeciwieństwie do legionów sierotek hejtujących Origins i WBM nie wznoszę dziękczynienia i nie klękam do miecza przed Rocksteady - chciałbym żeby było inaczej, ale spodziewam się raczej takiego większego i ładniejszego AC w którym można pojeździć batmobilem(co wg mnie automatycznie oznacza że miasto znów będzie wymarłe, bo coś mi się nie chce wierzyć że twórcy zezwolili by nam na jakiś mały carmageddon)

 

Za Kotaku(które info ma od GI):

http://kotaku.com/batman-arkham-knight-wont-have-multiplayer-will-hav-1536502499

 

- nie będzie multi

 

wg mnie zła decyzja - multi w Origins było bardzo ciekawie pomyślane, a położył je głównie spieprzony matchmaking i ogólny hejt na grę

 

- gra jest oparta o Unreal Engine 3 - poprawiony i zmodyfikowany, ale to jednak tylko UE3

 

- Kevin Conroy, jak już wszyscy od dobrego roku wiedzą, podkłada głos Batmanowi

 

- Arkham Knight to rzekomo nazwa jakiegoś nowego przeciwnika Batmana, tworzonego specjalnie z myślą o tej grze. Czyżby jakieś alter-ego Husha?

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No do marzeń się przychylam i dokładam swoje (bo mogę :P ). Wspominałem już o tym w poprzednim wątku o uszatym - walki z bossami - niech wprowadzą powiew świeżości (moim zdaniem, w origins ogólnie było naprawdę dobrze, z apetytem na więcej). Niech to będzie urozmaicona potyczka np. z dwoma bossami naraz (i frytki do tego), oraz aby nie było oklepanego skryptu z bossem, gdzie jak już poznamy jego słaby punkt, to napierdzielamy w kwadrat i po zabawie (coś na wzór Freeze'a z AC).

Bardzo ucieszyłbym się na potyczki w powietrzu, czy to przypadkowe spotkania na mieście, czy z jakimś bossem. Choć marzy mi się manbat latający samopas nad Gotham i system kanałów z crockiem, z całkowicie opcjonalnymi wypadami, bez jakichkolwiek wariacji w głównej kampanii.

 

Dobra, pomarzyłem, a teraz wracam na ziemię. Zobaczymy co tam Sefton Hill w GameInformerze zapoda.


Z wiki:

 

The game will not feature a multiplayer component, with game director Sefton Hill explaining, "This is a single-player game. There is no multiplayer. Right at the start this was our vision. It's going to take all of our effort for all of this time. We don’t have the time to do multiplayer. [The team plans] to focus on making the best single-player experience we can. We don't feel that it needs a multiplayer element. Warner Bros. backed that up right at the start.”[3] The title of the game is not in reference to Batman, rather an original character created by Rocksteady for the game.[3] Rocksteady was able to utilize the new technical power the PlayStation 4 and Xbox One offered, allowing them to have more on-screen characters at any given time,[3] as well as making all cutscenes rendered in-engine, versus pre-rendering as done in previous games.[1]

 

W kwestii multi Rocksteady zdania od pierwszej części nie zmieniło, jako single-player guy nie narzekam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×