Skocz do zawartości
Malibu19

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba, że przesuną premierę. :biggrin:

Czego by nie powiedzieć o Call of Duty, to nigdy żadnego poślizgu i przesunięcia nie zaliczyli :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego ze co roku zmieniają tylko modele a całą reszta jest praktycznie taka sama xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego by nie powiedzieć o Call of Duty, to nigdy żadnego poślizgu i przesunięcia nie zaliczyli :P

Dlatego tak w nich wierzymy i wszyscy jak widać jednym tchem ich wymienili :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose

 

Moje słowa właśnie miały przedstawić absurd jaki obecnie występuje w związku z tymi przesunięciami premier...

 

Kpina. :)

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga. Szkoda, że przesunęli premierę bo na święta byłoby jak znalazł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosne jest już te przesuwanie premier gier. Po co oni w ogule podają te daty skoro żadna gra się nie trzyma ustalonego terminu. Ta branża staję się coraz gorsza. Ps4 to chyba dopiero za 2 lata będzie sens kupować z takim nastawieniem wydawców. Jest to absolutnie na chwilę obecną najgorsza generacja, jej start, gry na start, chwila obecna. Branża growa miała pozostać jednak w cieniu od graczy dla graczy tak jak to było w latach 80 i 90. To co zima "odkrywcze" call of duty i "nowatorska" fifa haha słabiutko.  

Sprawdź sobie ile czasu od pojawienia się np. PS3 ukazały się prawdziwe system sellery. Chyba tylko ktoś kto nie pamięta żadnej premiery nowej generacji i tego jak skromne były początkowe lineupy mógł wierzyć że te wszystkie pozycje pojawią się w przeciągu roku od dnia premiery.

 

A nowy Batman prezentuje się w ruchu bardzo dobrze, aczkolwiek nie bardzo przekonuje mnie strzelanie do tych zrobotyzowanych czołgów.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wygląda, lekki opada szczeny potwierdzony, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że gra smiga na tym samym silniku co poprzednie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wygląda, lekki opada szczeny potwierdzony, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że gra smiga na tym samym silniku co poprzednie części.

Unreal Engine 3 jest często-gęsto wykorzystywany i chwalony poza "branżą" nie bez powodu. Tak do kupy to jedyna poważniejsza łyżka dziegciu w tej beczułce miodu to nolanowo-futurystyczny kostium który nichuhu mi nie pasuje do dotychczasowej, tradycyjnie komiksowej prezentacji B. (a jak uczy nas doświadczenie, inne wdzianka będziemy mogli, zapewne, założyć dopiero w NG+)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi bardzo pozytywne wrażenie, graficznie bajka, gameplyowo nie wiele się różni od poprzedniczek ale po co zmieniać coś, co sprawdza się idealnie? Bez wątpienie jedna z lepszych gier tegorocznego E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubie universum i to zdecydowanie najlepsza seria gier na podstawie komiksu ever, i grafika bardzo bogagta i klimatyczna, boje się tylko że ta gra wyjdzie w 2015 w okresie kiedy będzie jeszcze jakaś druga bomba w stylu ... np. Wiedźmina 3, Uncharted 4, czy tam czegoś tam ... i że to podzieli graczy, wolał bym żeby grafik z takimi tytułami był mądrze rozpisany przez Sony ... 

 

Mieszane uczucia co do batmobila, jakby nie miał osi skrętu, tylko każde koło osobno, no i za bardzo na resorach i to strzelanie, takie troche jakby z innej gierki, mam takie wrazenie po trailerze, moze się zmieni jak zaczne w to grać, ... druga sprawa bossowie - pingwin, uważam że jest on obok Harley Quen za często bo w każdej częśći, liczę że pojawi się catwoman, bo w AC była to pięknie wpisana w fabułę postać :) ... poza tymi dwoma uwagami, jestem podjarany gierką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma sony do daty wydania gry? To chodziba twórcy sobie ustalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

160349046.jpg

 

160349048.jpg

 

160349051.jpg

 

160349050.jpg

 

160349053.jpg

 

160349055.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły sie nowe screeny, to postanowiłem wrzucić, widzisz w tym coś dziwnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkham Knight jest synem Batmana i Tali ;) Dla tej gry  i Bloodborne kupie ps4 ;D

 

 Zgiń! Przepadnij! Siło nieczysta!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie mam pojęcia kim jest Arkham Knight , ale oglądałem animacje Son of  Batman i naszła mnie taka myśl .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra oficjalnie z premierą ustaloną na 2 czerwca 2015. ;)

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×