Skocz do zawartości
Malibu19

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde już chyba wykupili cały zapas, nie zdążyłem się zaopatrzyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka świetna :biggrin:

 

Batman: Arkham Knight Batmobile Edition - £169.99 tylko na PlayStation 4 / Xbox One

R5Iiwb1.jpg?1

 

Batman: Arkham Knight Limited Edition - £89.99 PlayStation 4 / Xbox One

OMx6DbO.jpg?1

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę państwa martwić, ale to jest chyba amerykański format daty czyli mm.dd.yy = nie luty, tylko czerwiec...

 

edit:

No i niestety wygląda na to że poczekamy do 2 czerwca:

http://batman-news.com/2014/09/08/batman-arkham-knight-gets-two-special-editions-new-release-date-revealed/

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykowałem swoją jaskinię na październik, potem kazałem Alfredowi wstrzymać się z praniem stroju na luty, a tu okazuje się, że jeszcze tyle miesięcy czekania... Z drugiej strony nie muszę się już martwić o brak funduszy, bo zarówno jesień, jak i zima są obstawione grami, w które muszę zagrać. Ale Batman to jednak Batman :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w sumie cieszę z takiego obrotu sprawy. Co innego gdyby w tym okresie (początek roku) nie było żadnych gier, ale będzie The Order, Wiesiek i chyba jeszcze MGS, więc mój portfel będzie mógł złapać oddech ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze jest tak zajarany nowym batmanem? Ta gra wygląda mega, szykuje się bomba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Part z urywkami z gry. Drugi Part ma być w tym tygodniu lub przyszłym, trzeci Part na konferencji Playstation 6 grudnia.

 

 

 

Z03AImF.gif

Nie mogę się doczekać  :)

http://gematsu.com/2014/11/batman-arkham-knight-ace-chemicals-infiltration-gameplay-video

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te uczucie, gdy oglądasz głupi filmik z gościem w masce z uszami i czujesz ciepełko na serduszko. A potem patrzysz na kalendarz i jest smutno :(

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Premiera przesunięta na 23czerwca. Jeszcze trochę i zrobi się z tego październik. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera przesunięta, ale na osłodę podobno wyjdzie remaster dwóch pierwszych części, badum tssss! Szkoda, że po premierze czwartej odsłony (ptaszki ćwierkają o grudniu), ale zawsze coś. Jeśli w dwupaku za rozsądną cenę, to może nawet się skuszę, nie miałem przyjemności ograć tej serii na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazali sporo. Będzie się działo. Chociaż armia Arkham Knighta trochę chyba przesadzona. Imperium niemal jak w Gwiezdnych Wojnach. No i nawiązanie do przepowiedni z AC, miodzio.

 

Jak tu jeszcze blisko dwa miesiące wytrzymać :sad:

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę lepszy i wstawię 1080p  :cool:

 

słaby ten trailer, przeciwnicy sojusznicy i batman wyglądają jak ROBOTY, za bardzo poszli w stronę maszyn i militariów. Wybrali najgorszy wariant jeżeli chodzi o przyjaciół batmana, robin i ten drugi wyglądają jak z Batman i Robin Shumachera mega kiczowato. Bardzo źle dobrana muzyka - znowu ten cholerny dubstep, psuje cały klimat który tak swoją drogą jest trochę taki cyber. Jakby potwierdzili granie w coopier przez sieć, to miało by to sens, jak ma nam pomagać komp to słaby wariant ... dwójka była świetna, dla mnie była grą roku, ale teraz po tych zmianach, nie podoba mi się bardzo ten nowoczesny kierunek, i zainteresowanie spada, jeszcze jeden taki trailer i nie kupie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osxekRX.jpg

 

Warner Bros. Interactive Entertainment and DC Entertainment today announced the Season Pass and Premium Edition for Batman™: Arkham Knight, the epic conclusion to the award-winning Arkham trilogy from Rocksteady Studios. Both the Batman™: Arkham Knight Season Pass and Batman™: Arkham Knight Premium Edition are now available for pre-order from participating retailers. The Season Pass is priced at £32.99 and the Premium Edition, which includes both the Season Pass and the main game, is priced at £87.98 for console, and £67.98 for PC.

The Batman™: Arkham Knight Season Pass will deliver regular new content for six months post-launch including new story missions, additional super-villains invading Gotham City, legendary Batmobile skins, advanced challenge maps, alternative character skins, and new drivable race tracks. The Batman™: Arkham Knight Premium Edition includes the main game and the Season Pass.

 

32,99 funty czyli około 180zł, Śmiech na sali  :laugh:

1364303142_reaction_to_price.gif

Edytowane przez Malibu19
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 funty za season pass chyba już kogoś głowa rozbolała.

 

Wersja premium za jedyne 90 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, poczeka sie na GOTY :) lub inna Complete. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×