Skocz do zawartości
GT Sunday Cup

GT Sunday Cup - Droga Do F1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możemy utworzyć ranking głosowania, na który tor oddano najwięcej głosów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do konkretnych torów jeszcze się wypowiem (na pewno zagłosuję na nordshleife/24h), ale jeśli chodzi o ilość wyścigów to myślę, że 5 to optymalna ilość. Obecny event już mi się trochę dłuży a jest masa fajnych aut do objeżdżenia. Proponowałbym też o 2-3 propozycje aut na każdy event by lud mógł sobie wybrać ten, który bardziej pasuje.

 

Widziałbym też wydarzenia kombinowane - typu walki ferrari vs. lambo, wyścigi muscle carów, dobieranie się w zespoły itp.

 

Pomysł z Imprezą akurat mi się zupełnie nie podoba. Nie, żebym coś miał do auta, ale nie lubię ścigać się rajdowymi furami po asfalcie. Zwłaszcza, kiedy jest tyle różnych świetnych race carów do wyboru. Albo taki x-bow. Tym to by się śmigało po nordzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalek a dlaczego masz nizszych opon niz ss nie ugrac? Kwestia tylko fury jaka to bedzie, jakiejs fury gt3 nie wyobrazam sobie na nizszych gumach niz wt. Najlepiej chyba brac opony standardowo przypisane do danej fury i dorzucic ewentualnie jedne w dol jedne w gore :)

Co do torow niech kazdy sypnie propozycje i wtedy ino z errorem wybiora 5-6 torow na nowy event inaczej sie nie dogadamy i za duzo czasu bedzie to trwalo.

Co do fury (pierwszy weekend kwietnia powinienem juz byc na torze) proponuje wziac cos nie stricte wyscigowego, jakas szybka drogowa furka do tego sportowe twarde i naped na tyl. No chyba ze mocny hatch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,

Zatem tak jak powyzej kolega napisal. Prosze do Czwartku do 9.00 rano pisac propozycje swoich torow.. Zbierzemy je wszystkie wybierzemy najbardziej popularne i dodamy opcje pogodowe czasowe i inne.. (nie wszystkie tory beda mialy wszystkie opcje). Torow bedzie 5. Tak jak Shazza napisal 5 wyscigow danego eventu starczy... Zatem zapraszam do pisanie wszytkich ktorzy tutaj sie z nami scigaja...

 

Aha co do auta to widze ze raczej bedzie to subaru... chcialbym aby w kwestii auta odezwali sie teraz poki co mocni przeciwnicy tego auta. Bo bez sensu jest pisac ze ktos potwierdza.

 

Co do listy to zakladam ze aby dac szanse nowym osobom to z poczatkiem nowego sezonu bedzie na nowo robic zapisy... wiadomo ze sciga sie tutaj okreslona liczba i te osoby nie sa mysle zagrozone... ale byc moze komus sie event nie spodoba i niepotrzebnie nie bedzie blokowal miejsca.  Zapisy zaczniemy w poniedzialek, prosilbym aby kazdy w miare mozliwosci przygotowal fote swojej bryki tak aby ladniej to wygladalo.

 

Ja dalej czekam na edytorow postow 1 i 2....

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elmijo, na dropboxie jest powtorka. Czekam na twoje fotki i ruszam z moja powtorka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej czekam na edytorow postow 1 i 2....

Error daj żyć... trochę tego jest więc w 5 minut nie dam rady... ale robi się, robi.... ;)

 

Moje propozycje torów na wyścig w deszczu autem SUBARU IMPREZA GT 300 BASE MODEL '08 :

 

1. Nürburgring 24h _zeit.png_wetter.png 25359m

 

2. Circuit de la Sarthe 2013 _zeit.png_wetter.png 13629m

 

3. Suzuka Circuit 100%_wetter.png 5807m

 

4. Willow Springs - Big Willow _zeit.png_wetter.png 3951m

 

5. Brands Hatch Grand Prix Circuit _zeit.png_wetter.png 3916m

 

6. Circuit de Spa-Francorchamps _zeit.png_wetter.png 7004m

 

7. Special Stage Route 7 _wetter.png 23280  :P

 

Pozostałe:

 

1. Tokyo R246   5117m

 

2. Grand Valley Speedway   4945m

 

3. Trial Mountain Circuit   3983m

 

4. Cape Ring   7070m

 

5. Autumn Ring   2950m

 

Oczywiście to tylko propozycja listy torów, z których warto wybrać coś ciekawego dla wszystkich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie foto reportażu !!! Niestety ERROR angielskiej powtórki nie można załadować na polską wersje gry!!!

Musi ktoś wrzucić na dropboxa polską powtórkę!!!

 
 

ELMIJO77.png

Edytowane przez ELMIJO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ty kupil.. ? w polsce polska wersje??? no prosze cie. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod koniec ładowania powtórki wyskakuje Plik Uszkodzony pomimo trzech prób instalacji  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak... sprawa nowego eventy bedzie wygladala tak:

 

Auto:

Subaru Impreza GT300 Base Model  .-> werdykt ostateczny. koszt 500.00 cr

 

Teraz w zwiazku z tym faktem do konca poniedzialku do polnocy, prosze nabyc auto, podac TUTAJ KOLOR NADWOZIA oraz KOLOR ALUFELG, numer startowy.  Pamietajcie ze informacja o kolorze ma byc dokladna, podajecie dokladna nazwe kolorow. Potrzebne to bedzie naszemu nadwornemu Kossakowi. Pamietajcie rowniez o fakcie takim ze wybor numeru i wybor koloru jest staly na caly event. PROSZE SIE ZASTOSOWAC.

 

W nastepny czwartek nasz nadworny malarz wykona grafike ktora bedzie zawierala zdjecia furek kazdego z nas w wybranym przez nas kolorze.

 

 

Tory:

Tak jak pisalem do czwartku czekamy na wasze propozycje torow.

Zasada bedzie taka, gdy zbierzemy liste cala propozycji zsumujemy i wybierzemy najczesciej proponowane.

Teraz tak, gdy juz zostane wybrane 4 tory (event bedzie mial 5 wydarzen ale o tym za chwile),

 

Po wybraniu 4 torow dopasujemy je do nastepujacej kolejnosci:

 

1. wyscig - pogoda i czas staly.

2. wyscig  - od godz 8 do 18

3. wyscig - od godz 18 do 8

4 wyscig - 24h wyscig w zmiennej pogodzie

5 wyscig ----- NIESPODZIANKA... (O tym temacie wypowiemy sie blizej daty wyscigu)

 

Tu pelne info pojawi sie od soboty do poniedzialku gdy juz bedzie przedstawiony pelny kalendarz z datami i danymi szczegolowymi.

 

 

Setup:

Od 2 wyscigow jezdzimy z nowymi ustawieniami (szybkie zuzycie, paliwko itp itd...) i tez takie ustawienia beda mialy miejsce w nadchodzacym evencie.

 

Teamy:

Zostal podjety temat mozliwosci scigania sie w teamach (po 2 lub 3 w teamie). Jednak tutaj zwracam sie do wasz szanowne grono czy pasuje wam ten pomysl. Jesli bowiem nie to mozemy zaniechac ten pomysl na jakis czasu lub wogole go nie brac pod uwage.

 

 

To tak tyle w skrocie... Jesli macie jakies uwagi, chcecie pomoc przy tworzeniu lub zajac sie jakas czescia eventu to zapraszamy.

 

Aha no i jeszcze jedno... nowy event oznacza ze resetujemy ilczenie obecnosci.. wszystko zaczynamy od zera. Takze jesli ktos nowy chce wziasc udzial zawsze sie moze zapisac... jednak ci co czuja ze moze sie nie zalapia zapewniam ze poki co zawsze scigamy sie z jakims miejscem wolnym wiec na pewno dla wszystkich miejsca starczy.

 

Pytanie jeszcze o haslo Eventu?? Impreza na calego !! pasuje?? jesli nie to prosze o wasze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Setup:

Od 2 wyscigow jezdzimy z nowymi ustawieniami (szybkie zuzycie, paliwko itp itd...) i tez takie ustawienia beda mialy miejsce w nadchodzacym evencie.

A nie Bardzo Szybkie ? error ? Co palisz ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, nie żebym narzekał, ale tyle fajnych fur do wyboru, a jeździć będziemy jakąś imprezą... Dobrze że nie fiatem punto chociaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są inne propozycję samochodu 4WD base model ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error co ty tak kombinujesz? W zamyśle miałoby wszystko prosto i przyjemnie. Nie kombinuj wybierz 5 torów tak, żeby od razu było wiadomo ile kółek będzie do przejechania i jazda z eventem. 

 

Co do numerów to po co zmieniać co event? Jak już się ktoś raz zgłosi to niech przez cały czas ma jeden numer łatwiej będzie na powtórkach. Kolory możemy wybierać przed eventem, ale numery powinny zostawać cały czas te same, chyba że ktoś odejdzie a inna osoba będzie chciała przejąć numer. Ja tam chce mieć moją 11 i różowy kolorek WARSAW SHORE i tyle :) 

 

Jeżeli chodzi o furę to się nie będę wypowiadał bo nie ma opcji przetestowania na torze jeszcze, ale chyba wolałbym coś innego. Słabszy base model był, mocniejszy base model też, może warto pomyśleć nad czymś starszym  np. Alfa Romeo GIULIA TZ2 carrozzata da ZAGATO CN.AR750106 '65. Pytanie tylko ile ten twór kosztuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem czy istnieje opcja otworzenia głosowania ? Wtedy możemy w sprawiedliwy sposób wybrać samochód i jasne będzie ile osób jest za jakim samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo zawracania głowy moderatorom. 

 

Niestety liga musi być prowadzona w myśl rosyjskiej szkoły demokracji. Niby wrażenie, że nawet najmniejszy głos jest ważny ale to tylko wrażenie :) Nie kombinujemy na 5 wyścigów teraz Subaru będzie, na następny event będzie niespodzianka z mojej strony przygotowana zarówno jeżeli chodzi o tory jak i sam samochód. Wstępny pomysł mam, muszę tylko w końcu móc jeździć (już niedługo :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do teamów moje zdanie jest takie aby się z tym wstrzymać ze względu na w dalszym ciągu występujące bugi z nie widzeniem siebie, wywalaniem z wyścigu itd. Każdy jedzie na własną dupe a tak zrobi się zamieszanie z punktacją, podziałem itd.

Edytowane przez drops
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do numeru, to chciałbym na stałe numer 22. Natomiast kolor mógłby zostać biały. Jeżeli miałbym typować konkretnie, to 'Grand Prix White', czyli zwykły śnieżnobiały akryl. Obręczy kół zwykle nie zmieniam i nie maluje, a jeżeli miałbym to pewnie tak jak w Megance, czyli na czarno - dla kontrastu. 

 

W GT by Night jeździliśmy cały event Gulia TZ2 - auto jest fantastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ròwnież będę jeździł z tym samym numerem 99, czarnym autem, z błękitnymi felgami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer ten sam 76, kolor Kyanite Blue Metallic, czarne fele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer 13(typ C), kolor Arctic White, felgi Arctic White.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie... ale cóż, nie każdy lubi zmiany. Standardowy szablon standardu górą :shok:

 

Co do lakieru:

Buda - Maziora Mazeran

Felga - GT JAPANESE 002-C

Numer - 33

 

 

(...)Co do numerów to po co zmieniać co event? (...)

Nie chodzi o zmianę numeru, jest prośba żeby przy podawaniu lakierów (dokładnych ich nazw - nie czerwony/zielony) podać również wybrany wcześniej numer startowy żeby nasz Ligowy Leonardo da Vinci miał łatwiej zrobić grafikę ;)

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ino bardziej mi chodzi o niespodziankowy tor podac odrazu po wyborze 4 pozostalych a nie czekac do wyscigu, na reszte jestem jak najbardziej za, Trzeba podnosic poziom trudnosci zeby sie rozwijac :)

Zmieniania numerow nie bedzie i to sie chwali :) troche mylne w tym przypadku bylo okreslenie "niezmienne na caly event" sugerujace, ze bedzie mozna zmieniac numer co event.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Ino bardziej mi chodzi o niespodziankowy tor podac odrazu po wyborze 4 pozostalych a nie czekac do wyscigu(...) 

W tym przypadku chodzi nam o element zaskoczenia, a dlaczego ?

 

(...)Trzeba podnosic poziom trudnosci zeby sie rozwijac :)(...)

Nie jest sztuką trenować cały tydzień i w niedzielę jechać "swoje"... ;)

 

Zaraz ktoś napisze, że nie ma czasu na treningi i jedzie dopiero w niedzielę sam wyścig...

....Czyli takiej osobie "niespodzianka" nie zrobi kompletnie różnicy...

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×