Skocz do zawartości
cwir

Playstation VR

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie zaraz beda anulacje robic;) Widac ze cene pomylili skoro sama gra 289 u nich a z aik 139

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest bardzo prawdopodobne, gdyby jednak nie to by było extra :) Ja dalej czekam na VR v2 dalej cisza w polsce :38_worried: chyba że ktoś coś już widział ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema w PL i nie zapowiada sie ze ma byc

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widziałem artykuł z Radia zet w którym pisali że ma być w lutym dostępne w PL Pytałem w info sony potwierdzili to  ale luty kończy się jutro i dalej cisza A tu artykuł http://www.radiozet.pl/Nauka-i-Technologia/Technologia/Chcesz-kupic-PlayStation-VR-Poczekaj-bo-Sony-wprowadza-nowa-wersje   Szkoda że o takich newsach  dowiadywać się musimy ze stron typu radio zet a nie z tego portalu,

coś ostatnio dużo info o filmach się zrobiło A nowinki uciekają na dalszy plan. 

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Saturn anuluja zamowienia bravo team za 139

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem maila z Media Markt że zamówienie zostało anulowane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ps VR V2 i okazało się że był uszkodzony wentylator chłodzący ,  wymienili mi moduł i teraz wszystko śmiga HDR działa i mniej kabli :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi w ps vr 1 tez dziala HDR

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, bartas504 napisał:

No mi w ps vr 1 tez dziala HDR

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Przeciez podobno HDR mial nie dzialac w wersji pierwszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za 20zl wpiete w konsole przedluzacz hdmi. Chce grac w gry hdr podpinam kabel z tv chce na vr przepinam kabel z vr trwa to 10sekund kabke z tylu za tv mega wygodne a niemam problemow

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas niema nowego modelu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale nigdzie dosadnie o tym nie pisza i podobno sa pomieszane. Sklepy maja wyjebongo czy wysylaja v1 czy v2.

https://www.pepper.pl/promocje/playstation-vr2-cuh-zvr2-nowa-wersja-kamera-vr-worlds-89087

"może jestem w gronie szczęściarzy ... kupowałem w ciemno (cena i tak byla kusząca), nie spodziewałem się takiej niespodzianki bo na opakowaniu faktycznie nie zauwazyłem info o wersji."949787-tx2E3.jpg

"Witajcie, piszę w temacie wersji. Zakupiłem w sobotę zestaw PS VR za 899pln w SC (Wrocław-Pasaż Grunwaldzki) i mogę potwierdzić w obrazku, że otrzymałem v2 ... więc jak najbardziej jest ona dostępna w Polsce za rozsądne pieniądze"

949674-tTThz.jpg


Przejade sie jutro do MM i sprawdze spod pudelka ale info jest podobno w srodku... (serio). Mimo, ze roznice w v1 i v2 sa znikome to chyba lepiej kupic nowszy model skoro jest. Cena calkiem spoko, kierownica mi sie kurzy a podobno wrazenia w dircie/driveclubie/gt sports mega : ) jakis juz tam wybor jest, jesli chodzi o gry.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SkibaPL napisał:

Przejade sie jutro do MM i sprawdze spod pudelka. Cena calkiem spoko, kierownica mi sie kurzy a podobno wrazenia w dircie/driveclubie/gt sports mega : ) jest juz w czym wybierac jesli chodzi o gry

Wrażenia całkiem spoko, ale jak nie miałeś nigdy styczności z VR to istnieje możliwość, że nie pograsz dłużej niż 10 min  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrażenia całkiem spoko, ale jak nie miałeś nigdy styczności z VR to istnieje możliwość, że nie pograsz dłużej niż 10 min  :thumbsup:

Chyba, że obrzygane ciuchy i pokój skibe nie obchodzą, więc spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w london heist i jakies roboty. Zero jakichkolwiek mdlosci i dyskomfortu ale nie wiem jak wyjdzie sprawa na kierownicy. Dwie pały move na olx to koszt 70-80 zl. Karabin aim controller tez czasami pojawia sie w promocji (kiedys był za 130/140 zl w zestawie z farpoint). Wiadomo, ze jak kazdemu sprzet sie znudzi po jakims czasie i zostanie dodatkowym kurzolapem a na premiere ps5 pewnie wyjdzie nowy model, lecz mimo tego chyba warto kupic i sie pobawic. Uzywane zestawy i tak trzymaja cene, wiec nawet jak bedzie trzeba sprzedac to kieszien nie ucierpi.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SkibaPL - no to milego grania, jak juz ogarniasz VR + kierownica podziel sie wrazeniami (to chyba jedyne czego nie testowalem na VR - moze kiedys na wlasnej skorze nadrobie, w jakies VR kafejce)

 

@danken000, @hacker25

Az takie zle doswiadczenia z VR mieliscie?

Uzywalem/testowalem Oculusa, Vive, Samsung Gear i tego nowego Oculus Go.

W zadnym nie mialem problemow o ile tylko gra byla dobrze zrobiona. Ba testowalem jakis tytul (nie pamietam co to bylo) ale FPP+ poruszanie sie dowolne w tym bieg - no fakt dysonans miedzy tym co widza oczy a tym czego spodziewa sie mozg spory i troszku sie spocilem. Ale pawia nie bylo.

To co mniej mnie przekonalo to fakt ze w tech demkach krojonych zeby pokazac mozliwosci sprzetu jest naprawde dobrze, ale juz w grach wystepuja rzeczy ktore moga powodowac powatpiewanie w reality swiata wykeowanego, ale ja jestem z tych czepialskich.

Przyklad w nie VR grach FPP razi mnie okropnie jak oszczedzaja na polygonach i bohater nie ma nog patrzysz w dol i gleba. W VR i paru tytulach ktore testowalem to odczucie jest jeszcze wieksze i jeszcze gorsze. Podobnie jesli gra nie daje nam rekawiczek a'la mysz Miki to same dlonie bez przedramion i ramion jakos powoduja ze wybijam sie z bycia zanurzonym w swiecie gry.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle nie było. U mnie odczucia zależą od gry i potrafią być kompletnie losowe, zależnie od tego kiedy gram, ale zazwyczaj dłużej niż godzinę nie dam rady. Z FPS'ami większych problemów nie miałem, w Doom'a i Superhot grałem bez większych problemów, ale w Dirt Rally po jakimś czasie zaczęło mi się niedobrze robić. Może to kwestia tego, że grać nie umiem, a beczki i dachowania w VR są niezbyt przyjemne. Najgorzej jest w Ultra Wings, gdzie już po kilku minutach zaczyna mnie mdlić, nawet na "bezpiecznych" ustawieniach. Dla porównania w demo Wipeout'a grało mi się bardzo dobrze.

 

Brak nóg w VR mi nie przeszkadza (w Dirt Rally gra renderuje tylko pół samochodu:biggrin:), gorzej gdy dostajemy ręce jak w Rush of Blood, co kompetnie ogranicza ruchy. Najbardziej irytujące rzeczy w PSVR to ustawianie kamery i znalezienie odpowiedniej ilości miejsca do swobodnego grania, nie mówiąc o potrzebie wstawania do niektórych gier :thumbsup: Do tego często soczewki mi zaparowują, headset czasami ciąży/za mocno ciśnie i ogólnie strasznie z tym dużo zachodu. Mam headset od pół roku, a używam go bardzo rzadko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@danken000

Moja kobieta ma Gear VR od samsunga (kupiony na promce za grosze) pozostale tylko testowalem i wlasnie jesli chodzi o doswiadczenie to wole pojsc do jakiej VR knajpy wkleic 50pln za godzine pobawic sie i tyle. Po takiej pierwszej sesji podsumowalem fajny bajer nie dla mnie, jeszcze nie teraz. Przynajmniej moglem porownac Oculusa do Vive.

Teraz trend jest na przenosne google jak Oculus Go zobaczymy czy to chwyci, ogolnie cos proboja robic ale masz racje dla mnie ilosc miejsca jak i to ze troche zachodu z tym zeby to podlaczyc sa najwiekszym minusem.

Te minusy eliminuje Oculus Go ale z mobilnymi bebechami to w Dirt sobie nie pogram, choc gdyby teraz zrobic jakis streaming z PC na VR no to mialo by sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jutra w stacjonarnych EURO AGD okulary PS VR sa po 699zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to V1. V2 są po 1300 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez technologicznie to to samo, roznice sa minimalne (kabel, sluchawki, sterowanie glosnoscia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem, że mając podłączone VR do ps4 na tv (kiedy nawet z gogli nie korzystam) obraz jest wyświetlany bez HDR? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cuh zvr1 oczywiście że tak

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Przechodziłem to na cuh 1 i sprzedalem to bo szału dostawałem zmieniając kable

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×