Skocz do zawartości
cwir

Playstation VR

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Eloszki napisał:

Czy ja dobrze rozumiem, że mając podłączone VR do ps4 na tv (kiedy nawet z gogli nie korzystam) obraz jest wyświetlany bez HDR? 

Musisz kupić wersje ZVR2 lub jakiegos switcha sygnalu i nim operowac ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na nowym zestawie działa bez problemu ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ja miałem stary ale sprzedalem i kupiłem nowy w euro rtv na promce za 859jest z kamerą i vr World albo za 899 dodatkowo z gra Astro Bot ja dzis kupiłem ten zestaw i hdr smiga zresztą gogle maja inaczej przyciski poustawiane jest wygodniej

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie kupię to cudo. Dzięki. Bałem się tylko ze to będzie jakieś upośledzone ze będę musiał kable przepisać. ..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim ja tak robiłem aż wkoncu się wkur.. I sprzedalem spiesz się z rtv euro schodzą szybko z tego co widzę nieraz już się pokazuje brak towaru a to narazie najlepsza promocja

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamowione juz w rtv. Zastanawiam sie teraz czy czas na to cudo znajde w ogole bo gier do przejscia masa. Mam 3 dni aby odebrac ze sklepu.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam ciekawego jest. Teraz tylko znalesc movy i aim Controller i jazda:)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jestem skazany na słuchawki douszne dołączane do zestawu? Goldy nie chcą działać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, malpka napisał:

Panowie, czy jestem skazany na słuchawki douszne dołączane do zestawu? Goldy nie chcą działać. 

U mnie te nowe goldy działają bez problemu,nie da się niestety bezprzewodowo,mam je podłączone kabelkiem jack-jack długości 50cm,wiec nie przeszkadza to przy graniu.

Jest dużo wygodniej niż te sznurówki które dodawali do zestawu(mam pierwszą wersję vr),no i jakość dźwięku sporo lepsza w porównaniu z dousznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, gandi77 napisał:

U mnie te nowe goldy działają bez problemu,nie da się niestety bezprzewodowo,mam je podłączone kabelkiem jack-jack długości 50cm,wiec nie przeszkadza to przy graniu.

Jest dużo wygodniej niż te sznurówki które dodawali do zestawu(mam pierwszą wersję vr),no i jakość dźwięku sporo lepsza w porównaniu z dousznymi.

 

Mam V2 i sądziłem że da radę bezprzewodowo w końcu kabli i tak jest od groma.

Powiem tak: byłem sceptyczny i to bardzo ale VR to jeden z takich zakupów których absolutnie się nie żałuje. To trzeba sprawdzić samemu. Od dziś  polecam każdemu.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, malpka napisał:

 

Mam V2 i sądziłem że da radę bezprzewodowo w końcu kabli i tak jest od groma.

Powiem tak: byłem sceptyczny i to bardzo ale VR to jeden z takich zakupów których absolutnie się nie żałuje. To trzeba sprawdzić samemu. Od dziś  polecam każdemu.

Teraz chyba wyszlo Borderlands 2 w VR (szkoda, ze nie nowa czesc), ale na okularach w coopie musi byc sztos :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, SkibaPL napisał:

Teraz chyba wyszlo Borderlands 2 w VR (szkoda, ze nie nowa czesc), ale na okularach w coopie musi byc sztos :P

 

No, ta minimalistyczna kreskówkowa grafika pasuje do VR jak ulał. Tylko uzbierać kasę na Aim Controller i można grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dildosach tez tragedii pewnie nie ma. Od dluzszego czasu juz sie zbieram do tego zwlaszcza, ze teraz promki sa i kusi kusi. Troche gierek juz na to wyszlo, a akcesoria jak karabin mozna bylo wyrwac w promo za jakies 200 zl z gra w zestawie. Niekompatybilne sluchawy bluetooth to mega wada... moje tez nie beda dzialac.

No i tego g29 mam to ciekawe jakie wrazenia sa z takiego dirta lub drivecluba.

 

//edit
@malpka
Ale z moimi 7.1 od sony juz nie bedzie banglac bo nie ma jacka. Ogolnie sa jeszcze przejsciowki mini usb-jack i mozna z tym tez pokombinowac.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy można podpiąć kablem dodawanym do nich w zestawie. Pytanie czy go jeszcze mam? No i czy będzie dźwięk 7.1? Internety piszą że tak. Muszę to sprawdzić na Doom VR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Dawno mnie tu nie było... Jak ma się sprawa ze społecznością VR, działacie coś? ;) Od niedawna mam gogle i zajarałem się Firewall'em. Zastanawiam się, czy jest w tym tytule jakiś ruch wśród rodaków (łatwiejsza komunikacja) i czy jest z kim grać na serwerach? Nie ma problemów ze znalezieniem kompanów do strzelania? Jak ktoś jest zainteresowany, to proszę o invite z dopiskiem Firewall i będzie można coś taktycznie podziałać ;)

 

Edit: Czekam na zamówionego Aima w tym momencie (pustki w sklepach), dostawa ma być pod koniec przyszłego tygodnia.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuję niedługo zakupić okulary vr i potrzebuję pomocy na co dokładnie zwrócić uwagę przy zakupie i co dokładnie kupić. Wiem że psvr występuje w dwóch wersjach, tylko czy kupując je dzisiaj, nowe w sklepie, muszę na to patrzeć czy też może dzisiaj dostępne są tylko v2? 

Mam ps4 pro, telewizor fullhd i nic poza tym. Jedyna gra z tym trybem vr którą mam to battlefront, planuję jeszcze kupić ace combat 7 i gran turismo sport. Oprócz tego chciałbym wypróbować to w jakiejś strzelance fps i jakichś prostych gierkach, które nadawałyby się do pogrania w towarzystwie. Wydaje mi się że np.  symulator roller coastera byłby tutaj dobrym rozwiązaniem. Bardzo proszę o podpowiedzi co kupić, z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maskopatolZobacz poniższy materiał, powinien Ci pomóc :) W zestawieniu brakuje Beat Saber, który zdaniem wielu, jest w czołówce gier na ten sprzęt.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam golgle v2 kupione miesiąc temu i już mi padła prawa słuchawka, jak to będzie wyglądało podczas reklamacji? Muszę oddać cały zestaw czy tylko słuchawki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurze trochę temat...

Zastanawiam się nad kupnem vr+cam+pałki no i może ten AIM controllerer. Syn zaczyna ogarniac gierki więc chciałbym go sprobowac zaangażować w jakieś ruchowe ograniczając mu tym samym dostęp do tableta... Nie koniecznie vr ale coś z pałkami , kamerką. 

 

Myślę, że przyczaje się na coś w okolicach Black friday

Ile warto zapłacić za poszczególne urządzenia żeby nie przepłacić? Może warto polować na jakiś bundle? Wiem, że vr ma nowsza wersję , podobnie jak kamera. Jak jest z pałkami? 

 

Jaka musi być minimalna odległość od tv przy grach vr i move i jak duża przestrzeń jest wymagana żeby grało się komfortowo?

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odzew! Co ja bym bez was ... :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×