Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Akcja będzie się działa u podnóży Himalai, a premiera gry przewidziana jest na pierwszy kwartał 2015.

Gameplay ma być bardzo podobny do tego z FC3, czyli eksploracja, spore, tereny, itd.

Potwierdzono również słonie, jako środki lokomocji :)

 

Na E3 mają pojawić się pierwsze materiały, z wersji PS4, PC i XO.

 

Tutaj więcej info:

http://www.eurogamer.net/articles/2014-03-20-far-cry-4-set-in-the-himalayas-has-ridable-elephants

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tej gry kupię dopiero nextgena (nie wiem tylko którego) , no i Wiedźmina 3. Teraz nie ma w co grać za bardzo. FC3 bardzo mi się multi podoba wolniejsze od coda i mniejsze mapy od bf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 (nie wiem tylko którego) 

Żart? 

 

A co do gierki to jak najbardziej po FC3 dla mnie pozycja obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ten art rozwala :shok: , mam nadzieje, że czegoś takiego nie będzie.

Mogli sobie darować starą generacje  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

20-go listopada 2014, Far Cry 4 zaprasza na PS4, Xbox One, PC, PS3 oraz Xbox 360. Nowi wrogowie. Nowe bronie. Nowy świat.

Minus to rozdrabnianie się na poprzednie generacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[sakrazm] W 900p i 30FPS? ;D [/sarkazm]

 

Nie jaram się zawczasu. Przez poprzednia generację znów nie wykorzystają potencjału w current genach...

 

No i znając obecny trend, możliwe, że premiera zaliczy sporą obsuwę.

 

EDIT:DOWN

 

Ehhh... edytowałem dla Pana post dla jasności.

 

A w BF4 gram na PC ;)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Panie Kisiel a grasz pan w BF4 jesli tak to sprawdz pan w jakiej rozdzialce ta gra chodzi.

 

Zgadzam sie z tym ,ze niepotrzebnie jeszcze bedzie gra na poprzednia generacje , ale niestety jak mawial klasyk "kasa misiu kasa..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny cross gen, kolejna gra od ubi, kolejne narzekanie graczy na brak 1080p i 60fps'ów...powtórka z WD murowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

NeoGAF już atakuje  :biggrin:

BnskVxSIQAABU9j.jpg

Ubisoft nazbierał sobie w ostatnim miesiącu dużooo fanów  :P

Edytowane przez Malibu19
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ten art rozwala :shok: , mam nadzieje, że czegoś takiego nie będzie.

Mogli sobie darować starą generacje  :down:

Ubi miałoby sobie darować pozostawienie takiej ilości $$$, jaką może wyciągnąć z PS3/X360 - nie ma takiej opcji :biggrin:

Okładka wygląda jak dla kolejnej części Saint Row. Ciekawe czy główny antagonista swoją kreacją, przebije świetnego Vaas'a z FC3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ubi miałoby sobie darować pozostawienie takiej ilości $$$, jaką może wyciągnąć z PS3/X360 - nie ma takiej opcji  :biggrin:

No wiadomo, że chcą zarobić,ale nie zdziwię się jak znów bedzie shit storm w ich strone skierowany, gdy będzie downgrade i w ogóle. Miejmy nadzieję że Far Cry 5 będzie tylko na PS4/XONE/PC  :)

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne rendery Ubisoftu dają radę :biggrin:

 

 

PS. Za mało góruf..  :P

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu są mistrzami w robieniu ludzi w ciula lewymi gameplayami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na zapraszanie do gry ludzi którzy nie posiadają swojej kopii rewelacyjny, ciekawe jak to się będzie sprawdzało w rzeczywistości. No i sam fakt że wreszcie co-op nie jest ograniczony do liniowych misji, tylko rozgrywa się tak jak tego wszyscy chcemy w pełnym, otwartym świecie gry.

 

Gejmplej OCZYWIŚCIE wygląda kapitalnie, ale chyba już każdy nauczył się bardzo ostrożnie podchodzić do pokazówek ubi. Szkoda mi skasowania łuku, kusza kuszą, ale czemu musiało się to wiązać z wypieprzeniem łuku? Bez sensu - mnogość opcji wyboru ekwipunku to w takich grach kluczowa sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pomysł żeby z kuszy robić broń szybkostrzelną w przeciwieństwie do... łuku, jest conajmniej ciekawy, zwłaszcza że KAŻDY kto chociaż raz w życiu strzelił z łuku/kuszy, albo chociaż widział pokazy łucznicze rozumie że jest i od zawsze było dokładnie odwrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyloguj się młodzieńcze, jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia. Głównym zadaniem gejmplejów jest, jak sama nazwa wskazuje, pokazanie gejmpleju. I rolę tą filmik spełnia bardzo dobrze - prezentuje chociażby wyczekiwaną od dwójki walkę na pojazdach. A że jest podrasowany? No to chyba nikogo nie dziwi - ja nie pamiętam kiedy ostatnio ubi pokazało jakiś niechrzczony materiał. Ale szczerze mówiąc to mam to w rzyci - póki grać będzie mi się fajnie to nie mam bólu dupy że na E3 pokazali poprawiony filmik.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×