Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada na to ze co-op nie dotyczy fabuly. Co-op jest tylko przy eksploracji mapy i misjach pobocznych. Szkoda.. Tak samo szkoda ze da sie grac tylko we 2 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co po zakupie tego pudełka?

Jak dostaje się grę?

Liczę na odpowiedź bo nie mam doświadczenia z pre-orderami. :)

Nie wiem, bo od DC przestałem korzystać z preorderow. Spytaj sprzedawcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co po zakupie tego pudełka?

Jak dostaje się grę?

Liczę na odpowiedź bo nie mam doświadczenia z pre-orderami. :)

Jak dostajesz grę? Idziesz do sklepu i kupujesz ją, jak każdy normalny klient (jak full wersję gry kupujesz w tym samym sklepie co pre i masz ze sobą paragon, to odliczają Ci jego wartość), ewentualnie ściągasz cyfrową wersję z PSS ;) Takie pudełkowe pre-ordery, zawierają głównie kody na cyfrowe popierdółki - jakieś skórki, DLC, dodatkowe misje, soundtrack, itp... Czasami dodają też koszulki albo steelbooki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, wydaje mi sie ze w duzej mierze FC4 bedzie reskinem FC3. Czy ma to znaczenie? Dla mnie drugorzedne bowiem przy FC3 bawilem sie wysmienicie.

Do tego material ktory nagral Angry Joe tez mnie nieco do tej produkcji zachecil.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie powinno to byc dlc do 3 bo to jest to samo

Powiedz mi po co twórcy mają tworzyć zupełnie inną grę? Skoro FC3 obił się wielkim echem i każdy się podniecał tą produkcją, bo była świetna( chyba najlepszy fc), to można skorzystać z silnika i wrzucić go w inny klimat z lepszą grafiką, pewnymi unowocześnieniami itp :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O lepszej grafice raczej. Nie ma co mówić bo tylko pc i nowa generacja tego doswiadczy. Alw wkurza mnie to że twórcy idą na łatwiznę i krzyczą za to 250 pln. Ja napewno kupie bo przy fc3 bawiłem sie super i nawet platyne wbilem. Ale na premiere nie biore z przyczyn oczywistych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie powinno to byc dlc do 3 bo to jest to samo

 

Coz masz prawo do wlasnego zdania, ale mysle ze nie tak dziala ten biznes - DLC takie jak Blood Dragon bylo fajne i przedewszystkim nie wymagalo podstawki.

Ale norma jest ze serie gier, to jest "to samo" - tutaj otrzymasz nowa historie i jak twierdza tworcy 30+ godzin gameplayu co moim zdaniem nawet jesli to tylko reskin z inna historia mozna uznac za kolejna czesc.

(sa gorsze przypadki SR4 ktory w oryginanych planach mial byc tylko DLC ale wypuscili jaka pelna gre...)

 

O lepszej grafice raczej. Nie ma co mówić bo tylko pc i nowa generacja tego doswiadczy. Alw wkurza mnie to że twórcy idą na łatwiznę i krzyczą za to 250 pln. Ja napewno kupie bo przy fc3 bawiłem sie super i nawet platyne wbilem. Ale na premiere nie biore z przyczyn oczywistych.

 

Jak pisalem wczesiej to typowe dla serii gier... tak tworcy beda szli na latwizne bo to tak szybciej moga zarobic kase a w kolo pieniedzy kreci sie biznes.

Wiec widze ze myslimy podobnie - poczekac na informacje o produkcje po jego wypuszczeniu, odczekac az spadnie z ceny i moze kupic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej szukac jakiejs kolekcjonerki? Zamawial ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz żałuję że obejrzałem ten trailer :-( ten miesiąc będzie ciezki dla mojego portfela :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wyciekła" mapa Kyratu
 

Far-Cry-4-Map-Kyrat-what-do-we-think-Img

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz żałuję że obejrzałem ten trailer :-( ten miesiąc będzie ciezki dla mojego portfela :-(

 

Pamietaj ze UBI przoduje w trailerach ktore z gra nie wiele maja wspolnego lub prezentuja ja duuuuzo lepiej nizli jest faktycznie. 

 

Moze to pozwoli Tobie przelozyc choc jeden z planowanych zakupow na kolejny miesiac :) 

 

Z mysla o Twoim portfelu pozdrawia MagEllan 

:) :) :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę minut temu gościu nadawał stream z gry,ale długo to nietrwalo chyba bana zgarnął.Powiem szczerze ładnie to wygląda akurat trafiłem jak polowal na wilki,ale czy GTA nie będzie lepszym?ciekawszym tytułem hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem typ ogrywał FC i troszkę posiedziałem, pooglądałem.Moje zdanie jest takie niby nowa gra niby next gen a trawa to co zwykła pusta tekstura?to już w TLoU znacznie lepiej wyglądała a był to remaster.Jak dla mnie graficznie zada nie urywa.To ubi potrafi dużo gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za przeproszeniem sram na to jak wygląda trawa w tej grze i nad grafiką spuszczać się nie zamierzam. Jeśli będzie mi się tak dobrze grało jak w FC3 to trawa sobie może wyglądać nawet jak w Pongu  z 1972 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wczoraj widziałem na streamie to gra wygląda ślicznie, widoki, jak i lokacja oraz postacie wyglądają naprawdę świetnie. Na materiale, który oglądałem nie widziałem, żadnych spadków fps'ów. Jeżeli tak będzie to wyglądać naprawdę to jestem bardzo mile zaskoczony nowym FC4, spędziłem  multum godzin świetnie bawiąc się w FC3 i wydaje mi się, że z FC4  będzie tak samo. Pozostaje tylko czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wyglada ladnie itd ale widać ze to far cry 3.5 a nie 4 mimo zmienionej troche lokacji

 

biorąc pod uwagę tegoroczne sukcesy Ubisoftu w sferze grafiki obiecanej/uzyskanej, to Far Cry 3.5 przyjmę na klatę w ciemno i będę się dobrze bawił jak w poprzedniej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja własnie instaluje gierke :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napiszę jeszcze tu z góry przepraszam ale moje pytanie w odpowiednim temacie zostało zgniecione przez GTA i PES nawet nikt go nie zauważył ;) 

Czy ktoś znalazł na necie ofertę FC4 z dodatkiem do singla taką jak ma u siebie euroAGD?

Nie chodzi mi tu o tę z figurką tylko sama gierka plus dodatek do singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu duzo pisac, pogralem godzinke i jak bylo wiadomo praktycznie jest to kopia Far Cry 3

dodam ze mega udana kopia, a ze zakochalem sie w trojce, to czesc 4 w ktorej wszystko jest udoskonalone i ta doskonała grafika w zupelnosci mi wystarcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×