Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

co tu duzo pisac, pogralem godzinke i jak bylo wiadomo praktycznie jest to kopia Far Cry 3

dodam ze mega udana kopia, a ze zakochalem sie w trojce, to czesc 4 w ktorej wszystko jest udoskonalone i ta doskonała grafika w zupelnosci mi wystarcza :)

Ogrywasz wersję na ps4 ? Jest PL ? Jak z płynnością, czuć że gra trzyma stałe 30FPS przy większej zadymie? Jak oceniasz fabułę etc bez spoilerów. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze oceny FC4 :)

 

CVG - 9/10

Destructoid - 9/10

Joystiq - 4,5/5

Eurogamer.net - 8/10

Videogamer - 8/10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze oceny FC4 :)

 

CVG - 9/10

Destructoid - 9/10

Joystiq - 4,5/5

Eurogamer.net - 8/10

Videogamer - 8/10

 

pierwsze oceny gier na dzień dzisiejszy są tak samo miarodajne relacje z marszu w tvn :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się okaże jak gra trafi w łapki graczy, w tedy wyjdą wszystkie kwiatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, jeśli jest w niej coś spartolone jak to Ubi ma w zwyczaju ostatnio to jak najbardziej wskazana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Far Cry 4 ma polski dubbing? Czy tylko napisy polskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisy tylko w wersji na PC/PS3 :P

empik, euroAGD i muve podają że na ps4 też mają być napisy PL

Na muve nawet w nazwie podają "Far Cry 4 (PS4) PL" więc aż taką gafę by strzelili?

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, opieram się o GO gdzie też zamawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne główną różnicą między starą generacją, a nowa będzie e kwestii V sync, tzn przy ps3 obraz będzie się załamywał przy obracaniu kamery, a ps4 da radę, plus lepsza rozdzielczość itd, ciekaw jestem czy poprawią na next genach doczytywanie tekstur, bo cała seria miała z tym problem, tzn od far cry 2 na konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak PL jezyka na ps4 ?

Aha :/ Czyli skreślam jak na razie ten tytuł ze swojej listy zakupów. Swoją drogą jak wielkim trzeba być ignorantem by wypuścić wersje PL tylko na PS3 (mowa o konsolach), a nie zrobić tego na jego młodszego brata.

 

 

Edit: a jednak nie ma dyskusji. Na allegro wiszą polskie wersje na PS4.

Edytowane przez rafisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dubbingu, tylko jak coś napisy Pl. Pytałeś się wcześniej i Ci odpowiedziano, ale widzę że dalej masz tym problem, więc dla upewnienia się zapytaj się moderatora, on da ci jednoznaczną odpowiedz

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziano mi wprost, ale faktycznie można wyciągnąć taki wniosek z odpowiedzi. Przepraszam, już nie ogarniam.

Edit: Już wiem, że nie ma dubbingu

Edytowane przez Spux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są napisy PL  na 100% na PS4

Edytowane przez Vinnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wstrzymuje się z zakupem bo Assasin tez dostał dobre noty a co z gra się dzieje to każdy wie bardzo dobrze.Wyjdą pacze,trochę stanieje i wtedy zakupie :D Ubi zaczyna przeginac i powinni dostac po tylku troche.Ciekawi mnie jeszcze The Division bo z tego co się czyta to już wychodzą jaja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając życie zaraz zacznie się nagonka na tę grę jak na wszystkie inne.

 

Słucham? Że co proszę?

 

Opinia jest ponoc jak pupa kazdy ma swoja - i z pewnoscia beda osoby ktorym ta gra z jakis powodow  nie podejdzie... - o ile tylko umotywuja swoja opinie nie widze problemu.

 

Nagonka? To brzmi jakby Wydawcy/Tworcy oferowali nam super produkty a my  niewdziecznicy tylko ich opluwamy. Pragne zauwazyc, ze w moim odczuciu tak nie jest. Gry wychodza czesto bardzo zabuggowane na premiere i pozniej sa latane, niektore rzeczy daje sie naprawic a niektore bledy zostaja - tu tez kazdy bedzie indywidualnie potrzegal czy dany blad psuje  mu zabawe czy nie. Pomijam produkcje gdzie ogrom kasy idzie w marketing ktory rozbudza potrzeby (i/lub je kreuje) a produkt finalny odbiega od oczekiwan co moze powodowac rozczarowanie.

 

Tak wiec jesli UBI znow gdzies da ciala to krytyka polegajaca na opisianiu problemow z gra czy niedorobek, nie ma nic wspolnego z nagonka.

 

FC3 nie bylo idealne (ba po premierze gracze PeCetowi zrobili shiftstorm jesli chodzi o downgrade wersji na PC), ale to co dla mnie liczylo sie ponad wszystko to grywalnosc/miodnosc - ktora w tym tytule stala na wysokim poziomie - gra miala swoje rewelacyjne momenty ktore pamietam do dzis.

 

Z tego co widze UBI poszlo bezpieczna sciezka jesli chodzi o FC4 - taki maly krok ewolucji bez rewolucji. Co daje podstawy sadzic ze grywalnosc bedzie na dobrym poziomie.

Ja osobiscie poczekam, gier z zasady  nie biore na premiere, ale jesli potwierdza sie moje przypuszczenia ze gra daje duzo dobrej zabawy dodam ja do mojej listy gier do zakupienia w przyszlosci.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja racjonalnie do tej gry nie podchodzę. Jestem w nią ślepo zapatrzony po trójce i wszelkich trailerach, screenach, opisach. Jedynie co mnie ratuje przed zakupem na hurra już teraz, to ograniczony budżet miesięczny z wypłaty na gry, który kiedyś sobie ustaliłem i go nie przekraczam. Muszę czekać do wypłaty, a gotuje się we mnie, żeby złamać swoje postanowienia, rzucić wszystko i grać w ten tytuł. Chyba żadna gra mnie tak nie kręciła jeszcze na PS4 przed zakupem jak FC4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×