Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Mam podbite 20 strażnic i jeszcze ani razu chłopaki nie napadają mi na posterunki.. Co jest grane ???? Mieliście tak?

 

U mnie było podobnie. Przez cała grę 2 razy mnie zaatakowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Far Cry 4 ładnie na (prawie) 100% (nie zdobyłem jednej broni, bo nie mam zamiaru męczyć się z areną na rangę 10) i Panowie, ta gra jest jakaś popieprzona - serio, jak zobaczyłem zakończenie które wybrałem, to mnie głowa rozbolała, a jak potem zobaczyłem na YT wszystkie, to niemalże migreny dostałem :fool: To wszystko nie ma sensu, po prostu nie ma sensu od strony czysto fabularnej i wychodzi na to, że najlepsze zakończenie to jest to "ukryte", co się aktywuje na samym początku gry... a poza tym to jeden wielki bulszit jak świat długi i szeroki... cała szamotanina tylko po to, żeby wrócić do punktu wyjścia, a jak się źle wybierze, to można nawet nie spełnić życzenia Ishwari... nic nie rozumiem... słowo daję, ta moda na "szarość" i "konsekwencje" wyborów zaszła zdecydowanie za daleko. Zaczynam tęsknić za jakąś grą z normalnym zakończeniem, w którym kopie się zwyczajnie dupę wszystkim kutafonom, po czym świat jest uratowany i wszyscy żyją długo i szczęśliwie.

 

Ale pytanie mam - oglądałem na YT filmy z gry i tam na minimapach widziałem jakieś znaczniki w formie żółtych gwiazdek albo niebieskiej litery "H" - czego u siebie nigdy nie widziałem. Może ktoś powiedzieć mi, co to jest?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółte gwiadki to nie wiem, ale litera H to misje dla Hurka, jak się miało kod na klucze do kyratu to z tym kodem dodatkowo były misje dla Hurka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy potrzebują pomocy przy trofeach online, śmiało piszcie do mnie. Chętnie pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos czy pojawi sie jakies DLC do Far crya z dodatkowymi pucharkami? Cos ostatnio pisali tutaj na pssite. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jak zobaczyłem zakończenie które wybrałem, to mnie głowa rozbolała, a jak potem zobaczyłem na YT wszystkie, to niemalże migreny dostałem :fool: To wszystko nie ma sensu, po prostu nie ma sensu od strony czysto fabularnej i wychodzi na to, że najlepsze zakończenie to jest to "ukryte", co się aktywuje na samym początku gry... a poza tym to jeden wielki bulszit jak świat długi i szeroki... 

Amen - też przeszedłem grę przy okazji świątecznego urlopu i ch$jowszczyzna fabularna osiągnęła tu jakiś nowy poziom. Przy tym co zaserwowali w czwórce, kiepska przecież, fabuła trójki(o dwójce nawet nie wspominam) wydaje się historią na miarę Twaina. No i warto wspomnieć że 4ka w tytule to jest tu raczej na wyrost bo mamy tu doczynienia z przeskinowaną trójką z dodanym jednym nowym typem przeciwnika i dosłownie kilkoma nowymi spluwami.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna kktos odpowiedz na pytanie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak skończę fabułę będę mógł dalej eksplorować mapę i podbijać trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak skończę fabułę będę mógł dalej eksplorować mapę i podbijać trofea?

Tak
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jeszcze jedno pytanie. Czy muszę zostawić jedną strażnice w singlu do trofeum w coop czy to nie ma znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi twój partner do którego ty dołączasz mieć nie zajętą strażnicę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu kupilem FC4 i jestem zachwycony.

Takie pytanie. Czy multi posiada podobne tryby jak FC1? Bardzo mi multi pasowal z tej czesci glownie tryb zdobywania terenow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jeszcze jedno pytanie. Czy muszę zostawić jedną strażnice w singlu do trofeum w coop czy to nie ma znaczenia?

Po zdobyciu wszystkich strażnic można je zresetować i podbijać od nowa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wbita super gra ! 

ps. wielkie dzięki dla gumiś-a który mi pomógł w pucharku =ZMIANA PASA = ! :thumbsup:  :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gram ze znajomym coopa jak mnie zaprosił do gry to czy trofea wpadają też podczas rozgrywki na moje konto ? Nie chodzi mi o te które są dostępne w coopie tylko o wszystkie inne np za przejmowanie dzwonnic itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie do znajomych pomoge psn strejt

Ja mam problem z trofeum Obrońca muszę 3 razy odeprzeć atak ale nikt nie napada na moje posterunki.

Edytowane przez strejcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie skończyłem kampanii, a już mnie napadali z 4 czy 5 razy.  Zazwyczaj to wygląda tak, że przenoszę się na zdobyty outpost, biorę samochód, wyjeżdżam i zaraz płaczą, że ich atakują i żebym pomógł. Zawracam, pif-paf i atak odparty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poradziłem sobie zrestartowałem posterunki i po przejęciu jednego atakowali raz po raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tego FC4 tak po jedną misje dziennie jakoś mnie jak narazie to nie wciąga... W 3 nie grałem ale 4 jakoś specjalnie mnie nie zachwyciła , może potem się rozkręci a może przez to że system strzelania jakoś mi nie pasuje.. Nie wiem jak to opisać ale COD AW i inne to niebo a ziemia z tym. CODa kampanie moglbym w nieskonczonosc grac a byla krotka w FC4 jakoś dziwnie sie strzela mam wrażenie,  strasznie dziko. Pomine kwestie fabularne bo ich właściwie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tego FC4 tak po jedną misje dziennie jakoś mnie jak narazie to nie wciąga... (...) Pomine kwestie fabularne bo ich właściwie nie ma.

A poza kampanią ograrniasz coś świat gry? Wykonujesz misje poboczne, zbierasz listy, dzienniki, czytasz notki? Bo suche granie misji, to nie w tej grze. By zachwycić się tym światem, trzeba w niego wsiąknąć poprzez to co napisałem. Misje główne tej gry, to jak streszczenie streszczenia.

 

 

GNie wiem jak to opisać ale COD AW i inne to niebo a ziemia z tym.

Nie wiem jak to opisać, ale jak chcę jechać w trasę to lepiej mi się jeździ X-Typem niż Żukiem. X-Type i inne to niebo a ziemia z tym. Nie wiem jak to opisać ale łatwiej mi było wchodzić w zakręty w NFS niż Driveclub. NFS i inne to niebo a ziemia z tym. Staryyy, porównujesz dwie całkiem różne gry.... Jeszcze Aliena: Izolację może do porównania dodaj, no bo przecież też FPS....

 

 

 w FC4 jakoś dziwnie sie strzela mam wrażenie,  strasznie dziko.

Może z racji dużej liczby dzikusów w grze? :dntknw: Nie czaję tej dzikości, strzela się normalnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zostały mi dwa pucharki za coop, gra ktoś dziś czy jutro pod wieczór i by pomógł? Będę wdzięczny. Psn: matispidi

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC co wyszlo nie posiada pucharkow? Bedzie jeszcze jakies dlc z pucharkami? Jak myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×