Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Odezwę się wieczorem, zostało mi ostatnie trofeum te z elminacją, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest super, kraina Shangri-La to jest mistrzostwo! 

 

Kwestia On-line trochę leży, wczoraj próbowałem z kuzynem pograć w kampanię online lecz niestety bez skutku. Tak samo w bitwy o Kyrat, osobno moglismy grać, ale zeby razem to jak już bylem w lobby gdzie były wolne miejsca to nie mógł do mnie dołączyć bo niby pełen pokój. Tak samo w 2 stronę. Jeszcze dzisiaj spróbuje, ale ogólnie taki multi ze słabymi rozwiązaniami (brak party itp) 

 

ps. Nie sądziłem, że łowcy to takie przechuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrałem wczoraj krótki filmik z trzema sytuacjami z FC4. Ostatnia to jedyny grubszy bug jaki miałem w grze - co jak na Ubisoft jest mistrzostwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spędziłem więcej czasu przy tym FC i powiem wam że zaczyna mi się ta gra podobać po mieszanych pierwszych uczuciach, jestem już w połowie kampanii głównej, porobiłem trochę poboczności i odblokowałem wszystkie dzwonnice z rejonu na którym mogę przebywać bo do północnego jeszcze most się nie otworzył. Zauważyłem natomiast że strasznie dużo trzeba władować naboi w przeciwników by padli a najwięcej jak nas atakuje jakiś wilczur albo inny drapieżnik, trochę to dziwne bo jak mnie strzelą to zazwyczaj z pół zdrowia trace , mogli to trochę bardziej dopracować. Misje głównej fabuły są trudne i wymagające (gram na średnim), nad niektórymi misjami siedziałem nawet z godzinę, np.: Uratuj Willisa czy jakoś tak albo Śpiący Święci.

Multi praktycznie nie ruszałem, ale zdaje się że jest to bardziej gra robiona pod single player niż na multi tak jak CoD. Jest jakiś tryb zwykłego deathmatchu czy też team deathmatchu?

 

Grał ktoś z was w ten nowy dodatek ucieczka z więzienia, ciekawy, warto kupić bo widzialem ze na PSS sie pojawil?

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni kampania online od offline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni kampania online od offline?

W Kampanii online możesz grać z innym graczem z nim wykonywać misje poboczne,zdobywać fortece,strażnice ale nie możesz grać misji głównych jeśli już do Ciebie dołączy. W trybie offline grasz tylko sam i inny gracz nie ma możliwości dołączenia do Ciebie.

 

@gtaVplayer kupujesz LKM, dodatki do niego i nawet nosorożec pada po paru-parunastu strzałach.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś może potwierdzić (czy może to tylko u mnie). W Menu głównym daję kooperację i wyszukuj i wyszukuje i dupa :(

 

A w grze jak chcę się podłączyć do kogoś to wyszuka połączy i od razu rozłączy...

 

MATCHMAKING w tej grze to masakra :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Raz próbowałem przez ponad godzinę i drugi raz z 30 minut- nic. Zawsze błąd. Jak już kogoś znalazło to za chwilę wywalało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos chce dzis ze mna zrobic trofea online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy powie mi ktoś gdzie są jakieś słonie w grze? Bo szukam szukam i żadnego nie moge znaleźć a potrzebuje ich do trofeum.

 

Pomógłby ktoś wbić trofeum polegające na eliminacji z pasażera w trybie współpracy "Zmiana pasa"?

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od poczatku na najnowszym patchu. Ten duzy most przejalem i zaczalem zdobywac straznice. Gra nie zapisuje save'ow! Jak to ogarnac, bo to jakas parodia jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak Pytania

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile trzeba minut w meczyku kazdego typu by wskoczył pucharek Człowiek Renesansu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minut w meczyku? Musisz być w meczu do samego końca, nieważne czy zaczniesz świeży, czy dołączysz w trakcie na minutę przed końcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ktoś chętny na pomoc w zdobyciu trofeów w kooperacji online ?
Mój psn: gaitsith1

z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli byłby ktoś chętny na pomoc w zrobieniu dwóch trofików w kooperacji tj. przejęcie strażnicy i egzekucja z pozycji pasażera będę wdzięczny, gram zazwyczaj po 19, psn id to szuldi.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Daaaawno nie odpalalem gry a to tylko z powodu tego ze progress co-op nie byl zapisywany rownolegle obu graczom-tylko hostowi. Czy zostalo to naprawione?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge dzisiaj po 22 zrobic COOP, jesli jeszcze aktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na weekend jednego trofkia musze dobić jadąc w co-op jako pasażer musze przejąć wrogie autko wciskając R3 odwdzięczę się tym samym plus tofikiem zdobądź strażnicę grając jako Hurk też w Co-op kurczę będe to miał i jeszcze dwa pucharki i mam drugą Platynę w życiu :) 

 

Moge dać klucz do Kyrat mam jeszcze 5 - 2 godzinna możliwość pogrania w Co-op jak ktoś nie ma gry 

PSN Gustaw1982 w wiadomości proszę napisać że pssite w sprawie Far Cry 4

Weekend 14-15 luty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Niestety mam problem z zapętleniem - gra zrobiła auto-save w momencie kiedy misja została przerwana.

 

 

Nie mam na to żadnego sposobu, napisałem do PL supportu Ubi ale od niedzieli brak odpowiedzi.

 

 

Tak to wygląda w praktyce :

 

 

 

Gdyby gra nie robiła pojedyńczych sav'ów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A kopii save'a w chmurze nie masz?

Wysłano z mojego iPhone 4 przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×