Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ktoś posiada season pass? Cena nie taka straszna, a podobno dodatki fajne zwłaszcza dodatek,z Yeti :-D

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam mam problem przeszedłem misję główną przybycie obrońcy i teraz na mapce nie mam już ikonki z główną misją. Teraz w klasztorze powinna być ikona złotego szlaku z misją przejęcia fabryki opium, ale jej nie ma. To jakiś bug?

 

Tutaj kolega baxik18 miał ten sam problem , ale nikt mu nie pomógł.         http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=13488870

Edytowane przez Rumcajs22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem przeszedłem misję główną przybycie obrońcy i teraz na mapce nie mam już ikonki z główną misją. Teraz w klasztorze powinna być ikona złotego szlaku z misją przejęcia fabryki opium, ale jej nie ma. To jakiś bug?

Tutaj kolega baxik18 miał ten sam problem , ale nikt mu nie pomógł. http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=13488870

ja miałem podobnie ale zrobiłem misję poboczną u Longinusa i po niej ktoś chyba przez radio mnie wezwał i się pojawiła misja kampanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam, mam pytanie w menu postępów mam pojazdy 17/18 i wydaje mi sie że chodzi o skuter śnieżny czy jest możliwośc znaleść go po przejściu calej gry?

 

 

udało sie to byłą jedna z łodzi:)

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakaś dobra duszyczka, która pomoże mi ogarnąć jedno trofeum w co-op? egzekucja z miejsca pasażera

dziś mogę pyknąć praktycznie cały dzień, poniedziałek - środa dopiero po 16:00 a czwartek piątek też prawie cały dzień (nie ma to jak praca biurowa w domu :D)

moj psnid Saimoz83 (napiszcie też albo tutaj albo na priva)

 

oczywiście rewanżuje się tym samym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co 20 %fabuły i na liczniku 14 godzin... Po wykupieniu mapek w sklepie ze wszystkimi znajdzkami, złapałem się za głowę ile tego jest do zbierania. Mega przyjemna gra, szkoda że podobnego systemu z mapami i znajdzkami nie wprowadzili w Dying light (nie kręci mnie siedzenie na YT, lub mozolne szukanie znajdziek na własną rękę :-D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna i wciągająca gra. Fabuła może nie zapadnie w pamięć tak jak ta z "trójki", ale nadal trzyma świetny poziom. Niby schemat gry jest podobny do poprzedniej części, ale jednak najważniejsza zmiana to środowisko Kyratu. Bardzo mnie ciągnęło do odwiedzania nowych, nieznanych miejsc i szukania kolejnych przedmiotów. W grze jest multum różnych zajęć poza fabułą i te zajęcia mnie skutecznie od fabuły odciągały. 

 

Mam już 100% i bodajże przegrane 33 godziny, ale nadal mi się ta gra nie nudzi więc to nie koniec ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersje z season passem i jak skocznie podstawkę, robię misję yeti, podobno długa i wciągająca rozgrywka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiałem nad dodatkiem, ale nie wiem czy warto wydawać te 60 zł za dodatek. Niby inny obszar działań, ale myślę, że podstawka mi wystarczy :D Wolę w coś innego już pograć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba opcja że dzięki mapie mamy wgląd do wszystkich znajdziek, jak sobie pomyślę że w GTA 5 mam siedzieć nad mapa z kompa lub tabletu to mnie już słabi. Podobno season pass warty swojej ceny, jak ogram dodatki coś napiszę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miał ktoś akcje że nagle Save nie chciał się załadować i tylko new game pozostało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość wymiany gry na Far Cry 4 ale gra ma wykorzystane klucze do Kyratu!

Czy dużo tracę przez to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość wymiany gry na Far Cry 4 ale gra ma wykorzystane klucze do Kyratu!

Czy dużo tracę przez to?

Nie tracisz w sumie nic. Klucze do Kyratu służyły do rozdawania znajomym nie posiadającym kopii gry, których mogłeś na 2h zaprosić do co-opa i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doczytałem ale dzięki za zainteresowanie!

Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gierka, jestem pod wrażeniem!

Zaczynam przygode z FC4 :)

Zapisać się do Unity?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę przejść całą grę w cooperacji? Samemu trochę nudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem nie jest tak, że do coopa są osobne misję, a fabułę tylko solo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może do Ciebie dołączyć ktoś w singlu (jak grasz w trybie kampanii online bo możesz też grac offline), a oprócz tego są osobne misje do co-opa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, o co chodzi z tymi punktami Uplay? Robię grę na 100 %, i w sklepie z bronią mam info że mogę ją mieć za jakieś 30 punktów. Ło co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz konto na Uplay to za różne aktywności w grach od Ubi (zwykle chodzi o konkretne trofea/osiągnięcia) dostajesz punkty za które może kupować różne pierdoły z poziomu tej aplikacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z misją z season pass The Syringe? Przeszedłem grę w całości i podczas 53 godzin gry, misja się nie pojawiła na mapie.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona, wątek główny na szto procent, misja z season pass się nadal nie odpala, żeby wogole przejść grę na 100 pr, trzeba było wykonać buga w grze żeby dostać się do lokacji (masakra), dodatek ucieczka z wiezenia mnie już osłabił (znów zbieranie bieganie i na czas), yeti juz nawet nie włączyłem bo gra już mnie dobila nuda itd. Poszła na sprzedaż. Może jak kiedyś będzie w plusie, to przejdę cały season pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedawno skończyłem i tak jak przy trójce zabawa była świetna, tak tutaj mamy już tylko kalkę i praktycznie zero innowacji.

Powtarzalność powoduje, że po pewnym czasie gra zaczyna przynudzać jak cholera. Na dodatek wątek główny jest nieciekawy, a wszystkie postaci pojawiające się zarówno w nim jak i w misjach pobocznych są najzwyczajniej w świecie wkur..iające. Przy niektórych cutscenkach poziom żenady przekaczał 9000, a przecież w każdym z Far Cryów wątek fabularny był "na doczepkę". Mimo to grało się przyjemnie, a tutaj, no cóż... Skończyłem główną historię mając na liczniku 75% przejścia gry i płyta poleciała tego samego dnia na allegro. Trójka była zdecydowanie lepsza, nie wspominając już o boskim Blood Dragon.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×