Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma polskich napisow.

To chyba jakis zart fabula na 20 min gry?? Zostawilem gre i poszedlem do toalety na samym poczatku gdy wszyscy siedza przy stole, a gdy przyszedlem odlozylem prochy matki kolo grobu i co ?? KONIEC GRY 

 

DZIEKI UBI 250 ZL ZA GRE NA 20 MIN !

 

SUUPER 

 

;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie grałem nawet w grę a wiem, że to jest tylko jedno rozwiązanie zrobione jako ciekawostka, oczywiscie drugie zajmuje kilka godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSS US pojawiło się demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj zestaw z limitką FC4

Mam tez tą grę na xbox 360 i świeże porównanie

Swoje lata mam i sie szybko się nie podniecam ale zerwało mi tupecik jak odpaliłem na nowej konsoli

Inna gra a mocno sie zastanawiałem czy iść juz w nową generację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale ta gra się prezentuje, ktoś pisał że wygląda jak FC3 na max na kompie, miałem okazję zagrać w wymaksowane FC3 i jest sporo lepiej. Dodano mnóstwo efektów których wcześniej nie było, do tego chodzi pięknie (zupełne przeciwieństwo innej gry firmy na U.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile trwa to ``doinstalowywanie`` po prologu ??
dzieki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gra z typu, albo ją pokochasz, albo znienawidzisz. Już pojawiają się tu głosy, że to to samo co Far Cry 3. Tak to jest prawie to samo - tylko nieco ulepszone, żeby nie można się było przyczepić. Jak lubicie rozwałkę, kombinowanie jak kogoś zabić na 1000 sposobów to bierzcie śmiało - jak liczycie na emocjonującą fabułę to żegnamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far cry 3  przeszedłem wzdłuż i wszerz więc dla mnie to tylko +, wiele gier się na tym wysypuje że próbuje robić rewolucję na siłę. Jeżeli formuła się jeszcze nie wyczerpała i nie jest nużąca to po co się na siłę "uszczęśliwiać". Jestem na razie na samym początku i już co chwilkę zbieram szczenę z podłogi. Klimat i oprawa AV miażdżą.

Edytowane przez zyga101
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tego zdania, napisałem to co napisałem, bo ludzie już zaczynają krytykować "OMG TO TO SAMO CO FAR CRY 3, PŁACĘ ZA DLC A NIE PEŁNOPRAWNĄ GRĘ"/

;/

Edytowane przez Spux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile trwa to ``doinstalowywanie`` po prologu ??

dzieki za odpowiedź

btw u mnie już minęła godzina ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie przeciwnicy w tej grze to idioci? Czyszczę sobie outpost z przeciwników po cichaczu, ciał nie ukrywam. Przeciwnicy przechodzą sobie obok ciał swoich kumpli i nawet nie reagują!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da sie grac kampanie w trybie wspolpracy ze znajomym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie przeciwnicy w tej grze to idioci? Czyszczę sobie outpost z przeciwników po cichaczu, ciał nie ukrywam. Przeciwnicy przechodzą sobie obok ciał swoich kumpli i nawet nie reagują!?

 

Na jakim poziomie jedziesz, u mnie reagują na ciała, idą nawet sprawdzić co się dzieje w obszarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ktoś może narzekać że gra przypomina fc3, to chyba plus a nie minus;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktos jest skłonny zaplacic 250 pln za dlc do fc3 ( fc4 ) niech placi. Ale nie dajcie sie temu Ubisoft czy tam ubishit doic. Pzdr

co roku activision wydaje takie samo dlc do coda i jakos nie widac by się fani burzyli o cenę itp

Panowie, da sie grac kampanie w trybie wspolpracy ze znajomym?

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziomie jedziesz, u mnie reagują na ciała, idą nawet sprawdzić co się dzieje w obszarze.

Gram na średnim poziomie. Czasami to im się zdarzy pójść coś sprawdzić ale w większości to zlewają ciała leżące obok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie ta gra jest zblizona do AC Unity ?

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demo do pobrania 26,5 GB + plik aktualizacji 0,5 GB.  Trzeba wybrac w sklepie grę Far Cry 4 i dalej w karcie produktu opcje - wersja demonstracyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę pograłem , FC3 byla moja ulubioną grą od dawna .

ta cześć wygląda ladniej ale mam kilka zastrzeżeń , historia wydaje sie być bardzo biedna i taka nijaka ( ciapackie klimaty - bleeeah)

menu setting itd - totalna klapa zle się to przegląda i wogole mozna się pogubić , jakieś dziwne waluty itd.

na chwile obecna lipa , pogram wiecej i zobacze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś dziwne waluty itd.

Kyrat bracie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyrat bracie

wiem ale jakoś to do mnie nie trafia , mam wystarczająco takich ludzi na codzien na ulicy/sklepach itd.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie ta gra jest zblizona do AC Unity ?

 

Inny typ grafiki. Uniy celuje raczej w "pseudo-realizm", a FC jest trochę przerysowane i podkolorowane. Sam poziom super, teksturki, oświetlenie i przede wszystkim roślinność wyglądają kapitalnie. Jedyne do czego mam zastrzeżenie to wygląd wody w dużych zbiornikach, o ile strumyki wyglądają super to jeziorka są trochę jakby ktoś srebrną folię aluminiową na nich rozciągnął.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×