Skocz do zawartości
Patricko

inFAMOUS Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem co i jak w grze ;) Zdziwiło mnie, że przy wyborze "nowa gra" nie było normalnego wyboru poziomu trudności, tylko ręczne przestawienie po wstępie w grze. Stąd moje pytanie czy zaliczy poziom "ekspert", ale ponoć jeśli jest dopisek "możliwe trofeum" przy wyborze trudności na wstępie gry - znaczy wszystko ok. Tutaj ktoś kilka postów wcześniej pisał, że coś u niego nie halo...Potwierdzam, gra niedoceniana, świetnie się gra, "znajdźki" rozsądnie rozmieszczone, fajne poboczne zadania, trofea same wpadają, w razie czego pełno filmików na YT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na samum początku jak się gra wczyta przestawisz poziom to zaliczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zostali mi tylko reklamiarze. Rozwaliłem ich już dużo a trofik nie wszedł. Jest różnica w jaki sposób ich zabijam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zostali mi tylko reklamiarze. Rozwaliłem ich już dużo a trofik nie wszedł. Jest różnica w jaki sposób ich zabijam?

 

Bez różnicy, powinno wpaść bez problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak, nie bez różnicy. Trzeba ich "zaatakować" a nie "wyeliminować". Czyli trzeba atakiem ręcznym ich raz pocisnąć. Najlepiej na dobrej karmie bo nie uciekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak, nie bez różnicy. Trzeba ich "zaatakować" a nie "wyeliminować". Czyli trzeba atakiem ręcznym ich raz pocisnąć. Najlepiej na dobrej karmie bo nie uciekają.

Nie masz racji, ja każdemu strzelałem w głowę i trofeum bez problemu wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy jak ich zabijasz. Mało tego, część z nich zabiłem po ukończeniu "dobrym", pozostałych 2 czy 3 już będąc "złym". Niemal każdego z nich zabiłem inaczej, kilku już uciekało, 2 chyba przejechałem, więc pucharek MUSI wpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swobodną grę grają sobie na takim poziomie który ci odpowiada. Arena dopiero zweryfikuje twoje umiejętności xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×