Skocz do zawartości
Kenet

inFamous Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa generacja daje nowe możliwości.

 

Duże skoki jakościowe nie są możliwe na cross-genach i Second Son jest prztyczkiem w nos każdego cross-gena jaki dostaliśmy do tej pory.

Piękna grafika i płynny game-play nie obyły się jednak bez wpadek. Od czasu do czasu AI dziwnie się zachowuje, czasem mamy kłopoty z detekcją kolizji - podobne felery zdarzały się w poprzednich częściach inFamous.

Zaznaczam, że materiał wideo ani żaden screen jaki znajdziecie w sieci nie oddaje jakości grafiki jaką widać w grze.

 

 

Do moderatorów ma pytanie - jak mamy rozwiązać sytuację w której pojawią się 2 recenzje tego samego tytułu...(tekstowe czy wideo  - nie ma znaczenia)?

Dopisywać recenzję do już istniejącego wątku czy zakładać nowy?

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do moderatorów ma pytanie - jak mamy rozwiązać sytuację w której pojawią się 2 recenzje tego samego tytułu...(tekstowe czy wideo  - nie ma znaczenia)?

Dopisywać recenzję do już istniejącego wątku czy zakładać nowy?

 

Pożyjemy zobaczymy. Zapewne będą to osobne tematy, ale nie wiemy jeszcze.

Jak będzie więcej recek niż kilka na krzyż to będziemy się martwić :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją kopie gry już mam, ale obejrzałem sobie twoja recke i jak najbardziej na propsie. Bardzo przyjemnie się ciebie słucha, jak i ogląda cały materiał. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to kolory na filmiku są jakieś takie ciemne... rzuciłem suba i czekam na więcej GG, WP. :biggrin:

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją kopie gry już mam, ale obejrzałem sobie twoja recke i jak najbardziej na propsie. Bardzo przyjemnie się ciebie słucha, jak i ogląda cały materiał. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to kolory na filmiku są jakieś takie ciemne... rzuciłem suba i czekam na więcej GG, WP. :biggrin:

codek Sony przyciemnia obraz.. muszę pamiętać o korekcji jasności :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenet, odpaliłem Twój filmik i pomyślałem że skądś znam ten głos. Później trochę poszperałem i przypomniałem sobie o świetnym kanale, który kiedyś funkcjonował na YouTubie - Front Gracza ;). Fajnie, że dalej coś robisz i fajnie, że wróciłeś na forum, chociaż wolałem, kiedy nagrywałeś komentarz "na żywo" :). Pozdrawiam i czekam na nowe filmy. :thumbsup:

 

Co do gry, to narobiłeś mi niezłego smaka. Właśnie sobie przypomniałem, dlaczego tak bardzo lubię tę serię (do tego stopnia, że oba infamousy mam splatynowane :))

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenet, odpaliłem Twój filmik i pomyślałem że skądś znam ten głos. Później trochę poszperałem i przypomniałem sobie o świetnym kanale, który kiedyś funkcjonował na YouTubie - Front Gracza ;). Fajnie, że dalej coś robisz i fajnie, że wróciłeś na forum, chociaż wolałem, kiedy nagrywałeś komentarz "na żywo" :). Pozdrawiam i czekam na nowe filmy. :thumbsup:

 

Co do gry, to narobiłeś mi niezłego smaka. Właśnie sobie przypomniałem, dlaczego tak bardzo lubię tę serię (do tego stopnia, że oba infamousy mam splatynowane :))

 

Komentarz na żywo będzie w streamach, które na pewno będę nadawał regularnie jak tylko sony udostępni archiwizację na Twitch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×