Skocz do zawartości
Kenet

Dragon Fin Soup

Rekomendowane odpowiedzi

825294fafc3457aa907451bf2a8a5221_large.j

 

Wiele osób pewnie przejdzie obok tej gry... jednak uważam, że wydanie tak niszowej gry w czasach HDw3D-hiper grafiki jest warte wzmianki.

 

Gatunek - turowe RPG - z elementami rouglike

 

Platform: PS4, PS3, PS Vita

 

Wydawca; niezależny Grimm Bros

 

9684fd3e2249fdfb9d4552b922671618_large.g

 

e4cebe6dc601ab81ff396fbeda23e9f8_large.g

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Dragon Fin Soup wygląda na coś podobnego do Rainbow Moon/Rainbow Skies, które na Vicie gra się bardzo wygodnie :). Gra do sprawdzenia :], bo wygląda interesująco :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jedno moge powiedziec - styl graficzny jest ok i mnie nie odrzuca po tych 8bit-owcach ktorymi nas troche PS+ dokarmial.

Z  racji iz trafia do PS+ warto dac szanse, pobrac i samemu sie przekonac (tymbardziej ze to cross-buy na 3 platformy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie...gra dostępna w cross'ie na Ps3/psv i ps4 czy tylko na Ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie...gra dostępna w cross'ie na Ps3/psv i ps4 czy tylko na Ps3 ?

 

 

Szybka odpowiedź - cross PSV/PS3/PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opdaliłem i przyznam że nie wiem o co chodzi :)

 

Na poczatku mialem to samo, wlaczylem pare razy na 10 min i sie wciagnalem ;). Przyjemna do pogrania, odstresowuje i dosc trudna :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ogrywać to na vicie ponieważ to jest tytuł idealny dla tej konsolki. Sam ogrywam od czasu do czasu i jest zacnie. Trzeba się tylko przyzwyczaić do rozgrywki itp itd. 

Co do poziomu trudności to nie jest źle. Trochę expienia i sprzedaży nazbieranych śmieci i już mamy sprzęt z którym bez problemu damy sobie radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że spodziewałeś się kolejnego Rainboow Moona ponieważ tak to wyglądało na pierwszy rzut oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie trochę nie podoba mi się sterowanie i system walki.

 

W sterowaniu najbardziej denerwujace jest kolejkowanie atakow, trzeba pamietac ze to turowy system walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie ma turówki tylko w rzeczywistym czasie, to ja do tego momentu nawet nie przeszedłem lol.

Widzisz... tam od poczatku jest turowka, ja to rozkminilem dopiero po zaczeciu misji. Kazdy ruch i kazda akcja jest jedna tura, ktora odpowiada minucie czasu w grze - co do czasu w grze to jest o tyle istotny, ze niektore moby pojawiaja sie tylko w nocy. Teraz jesli widzisz przeciwnika, to w jednej turze, kiedy Ty wykonasz ruch to i przeciwnik wykona ruch, wiec jesli stoisz to nic sie nie dzieje. Sa oczywiscie akcje zajmujace kilka tur jak np. Bomby.

Mam nadzieje, ze troche rozjasnilem.

Polecam pograc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Dragon Fin Soup wygląda na coś podobnego do Rainbow Moon/Rainbow Skies, które na Vicie gra się bardzo wygodnie :). Gra do sprawdzenia :], bo wygląda interesująco :).

 

Ja poczekałem z trzy/cztery dni po wyjściu gry w Plusie, następnie odpaliłem jakiś stream z gry i podziękowałem :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×