Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Byłoby miło gdyby cena rzeczywiście nie przekroczyła 200zł, ale ceny preorderów na ultimie czy grymel nie napawają optymizmem. Odpowiednio 280zł i 260zł. Niby nie są to jeszcze ostateczne ceny, trzeba być dobrej myśli. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla samej platyny kupować drugi raz tą samą grę? (bo będzie mniej ząbków i w 1080p?), no tak to zmienia całkowicie całą grę..Ja rozumiem ze na Ps4 nie ma gier i nawet indykiem się ludzie podniecają ale bez przesady...Nowa generacja wiec trzeba brać co dają (nawet to samo za 250zł) dla tych wygladzonych krawędzi i mega płynności animacji

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre napewno kupie jednak watpie bym ja kupowal w dzien premiery.

Wczoraj dopiero skonczylem left behind, a zabieralem sie do tego prawie 2 miesiace :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gralem i juz sie nie moge doczekac. Jest spory procent ludzi ktorzy nie mieli ps3 (jak ja) lub ktorzy mieli xboxa a teraz kupili ps4, sony to wie i dla nas wypuszcza ta gre.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie własnie ogrywam na PS3, ale tytuł jest tak dobry, że warto go przejść drugi raz na czwórce. Bardzo dobra informacja. Mam nadzieje, że GTA V też wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także jestem tuż po skończeniu i uważam, że to nic złego. Jest masa ludzi, którzy mieli X360 w związku z wcześniejszym wyjściem konsoli i teraz kupili ps4. Im więcej osób zagra w takie genialne tytuły, tym większa szansa, że powstaną kolejne perełki jak ta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, trzeba sie zastanowic chwile ktora wersja jest ktora :teehee:

 

Wow i oni za to 250 zl beda wolac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale tam przecież z 2 żyrafy więcej w tym ogródku są :D PS4 pokaże moc :D

 

A tak na poważnie, to nie ma się co spodziewać szału. Lekko podbiją tekstury, dadzą MOŻE 60 klatek i tyle, nic poza tym.

Zawołają sobie standardową sumę jakby to była nówka gra, a stado poleci z wywieszonymi jęzorami i kupi.

Wróżę historie podobną do TR Def Ed., czyli miesiąc/dwa i gra będzie kosztować połowę tej ceny, także nawet lepiej.

 

Mimo wszystko wołanie 250zł za grę to chore jest, ale niestety nasze super rozwinięte społeczeństwo nie ogarnia, że grę można w miarę normalnej cenie ściągnąć zza granicy.

Płacąc im te kwoty dajemy do zrozumienia, że nie mamy z tym problemu. Dziwne, że w USA gry nadal kosztuję 60$, no ale nie chce mi się o tym gadać bo tylko się whurwiam.

Polska to już w ogóle, bogate społeczeństwo to można zdzierać z nich, co by za dużo do garnka nie włożyli przypadkiem :P

Jeszcze ktoś potem ma Ci czelność powiedzieć, że "nie wspierasz polskich dystrybutorów!! wolololo"... Gdzie to zmierza wszystko... :/

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gralem w the last of us i z checia wydam na remaster 200zl skoro bedzie zawierala dlc, podrasowana grafike, ilosc klatek, dzwiek i jeszcze tam jakies bonusy. W opisie gry jest napisane  ze wersja jezykowa angielska... sa jakies napisy do tego?

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem na ps3 chociaz posiadam tak samo w GTA V tez nie grałem wiec zagram na ps4 szkoda tylko ze ceny beda jak w dniu premiery za takie odswiezanie powinni brac polowe ceny. Dla mnie moga odswiezac indyki bo nie ogralem ostatnich tytulow na ps3 wiec na ps4 bym zakupil ale z tymi cenami przesadzaja bo po co placic 2 razy za to samo? ja poczekam jednak jak ceny spadna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ograłem na PS3 więc dla mnie w sumie "nowa gra" ale rozumiem, że dla wielu odgrzewany kotlecik. A ceny muszą spaść, nawet w UK na premierę można zamawiać poniżej 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład tu

 

http://www.zavvi.com/games-ps4/the-last-of-us-remastered/10944339.html  38,99 + 0,99 za przesyłkę do PL

 

http://www.gameseek.co.uk/pd/VideoGames2xnn69p0as/The-Last-of-Us-Remastered  39,75 + 4.99 za przesyłkę do PL

dzięki wodzu, a powiedz mi jeszcze jak długo idzie przysyłka? np. .. premiera 10 lipca to dostane mniej więcej z jakim opóźnieniem? tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując np na zavvi, gra będzie w pełnej polskiej wersji językowej? Jak sprawa wyglądała w przypadku The Last of Us na PS3? Czy była możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej/napisów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exy w większości przypadków mają wszystkie języki w sobie. Także raczej na bank tutaj też będzie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exy w większości przypadków mają wszystkie języki w sobie. Także raczej na bank tutaj też będzie.

Nie wszystkie - Beyond: Dwie Dusze nie posiadał polskiego w wydaniach z zagranicznej dystrybucji...

Zresztą przypomnijcie sobie "jazdę" z czeskimi wydaniami TLoU które sprzedawała chociażby Cenega - nie było naszego języka...

 

http://www.niezgrani.pl/2013/06/13/sony-dalo-prztyczka-w-nos-importerom-polska-wersja-the-last-of-us-tylko-w-rodzimej-edycji-gry/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nie! najpierw w gta bylo za malo przechodniuf, a teraz tutaj bedzie za malo zyrafuf!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ... może jestem ślepy, ale jakiejś powalającej różnicy nie widzę  :blink:

Trzeba poczekać na więcej tego typu materiałów.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×