Skocz do zawartości
DaraS

DOOM

Rekomendowane odpowiedzi

To jest jedna  wielka niewiadoma,nic o tej grze nikt nigdzie nie piszę,kompletnie nic !

 

Sam jestem ciekaw co tam oni stworzyli..

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia Jamesa z pokazu na Quake Con:

 

 

Info z GAFa:

 

-the game begins just outside of a massive research facility on the surface of Mars

-focus on combat

-first combat mechanic: demons. Mechanical, corrupt, hell knights

-second mechanic: guns. Conventional guns. "Big" guns. The double barrel shotgun got a round of applause

-Doom will focus on high-speed movement and run-and-gun. Just like the old days.

-Some combat will be hand-to-hand.

-Doom will run on idTech 6, according to Stratton. Will support 1080p, 60 frames per second..

-a key feature will be stunning enemies with a shot, then smashing their face with your boots.

-a new twist on finding the yellow keycard: year off a corpse's arm and use it to open a handprint scanner.

 

-there are exploding barrels! :biggrin:

-Doesn't look like health regenerates. Enemies drop health when you squish them.

-A demon just ripped the player's arms off and beat him to death with them.

-An adorable custodial droid is trying to clean up all the blood. It is not succeeding.

-The player is now exploring a dank, Mars cave system. This looks like some of the atmospheric horror from Doom 3.

-The hand-to-hand kill moves are varied and fantastically gory. And here comes the chainsaw.

-There's a huge variety of enemies on display. Small demons swarming with giant bullet-sponges.

-And the demo ends with the reveal of the giant, horned demon we saw in the teaser. An explosive demo, and more than we thought we'd see.

 

-Game has a weapon wheel
 

 

 

Będzie krew, mnóstwo krwi i brutalności, będą kontrowersje, będą kolejne artykuły o ,,zuych grah!'' w mediach :devil: Nadchodzi najlepszy FPS generacji, który będzie poza tą konkurencją żałosnych ,,szczelanek'', które dostępne są obecnie na next-genach.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Póki co, generacje nawet na dobre się nie zaczęła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Póki co, generacje nawet na dobre się nie zaczęła...

 

No właśnie, a rokowania są już beznadziejne. Zawiódł BF4, Killzone, Cod, Wolfenstein, zawiedzie Hardline, Cod: AW, nawet Destiny. Jedyna nadzieja w mistrzach gatunku, mnie nie zawiedli, i myślę, że tym razem pokażą branży jak się robi strzelanki z krwi i kości. Ich ostatni twór - Rage, był majstersztykiem, nie tylko pod względem gameplayu, ale też w aspektach technicznych (60 fps na dziadkach ps3 i x360 przy przepięknej grafice i widokach momentami jak z pocztówek, do tego genialne animacje i świetne SI przeciwników).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone, Cod, Wolfenstein

Akurat te trzy produkcje mnie nie zawiodły. Może nie są to dzieła wybitne, ale dobrze się przy nich bawiłem (najlepiej z Wolfensteinem), a w multi CoD'a pociskam do dzisiaj i jakoś nie nudzi. Ale zobaczymy co pokażą - dostęp do Bety niby mam, to teraz pozostaje tylko na nią czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat te trzy produkcje mnie nie zawiodły. Może nie są to dzieła wybitne, ale dobrze się przy nich bawiłem (najlepiej z Wolfensteinem), a w multi CoD'a pociskam do dzisiaj i jakoś nie nudzi. Ale zobaczymy co pokażą - dostęp do Bety niby mam, to teraz pozostaje tylko na nią czekać...

Popieram dodam jeszcze Black Flag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram dodam jeszcze Black Flag

Black Flag to faktycznie udana produkcja, ale do tego tematu akurat nie pasuje - bo wymienialiśmy tylko pierwszoosobowe "pif-paf" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie , odnośnie wersji beta .

Czy testy się odbyły , trwają czy dopiero będą.

Szukam , ale nic na temat tego czy są/były nie mogę znaleźć.

 

A pytam , bo zamierzam kupić grę Wolfenstein .

Między używaną bez kodu na betę dooma a nową z kodem jest ok. 30zł różnicy .

Nie dużo , ale dawać więcej za coś co już jest nieaktywne to była by według mnie głupota :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy komentarz na stronie głównej ktoś napisał: takie czasy nastały, że mamy zwiastun zwiastuna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem podjarany.

 

id, wiesz co robić. Wiesz co czyni Doom Doomem, prawda?

 

Chcę mięsistego shotguna, chcę wymyślne, demoniczne potwory, chcę mieć tyle broni w pasie ile sobie zażyczę, chcę nieustające, rockowe nuty, chcę otworzyć drzwi i spotkać w nim 15 przeciwników naraz. Nie chcę waypointów, strzałek, objective'ów, perków, długich dialogów i cutscenek.

 

Chcę starego, dobrego Dooma. Bezpretensjonalną strzelankę w piekle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=fqcn_TPu4qQ

 

Doom 3 tyłka nie urwał, a pamiętam hype był przeogromny jak to wychodziło, przełom, wyznaczanie nowych kierunków itp.... raczej radzę podejść na chłodno. Sam zwiastun przemilczę bo ten kto wymyślił te zwiastuny zwiastunów sam powinien dostać z shotguna w bebzon. Co nie zmienia faktu że jeżeli wypali to będzie świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie urwał? Mi tam grało się świetnie. Patent z latarką trochę trefny, ale gra i tak świetna. Niech ogarną tego Dooma jak należy, bo chciałbym zagrać w dobry old schoolowy shooter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 był po prostu zbyt inny. Zbyt ciemny i korytarzowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem podjarany.

 

id, wiesz co robić. Wiesz co czyni Doom Doomem, prawda?

 

Chcę mięsistego shotguna, chcę wymyślne, demoniczne potwory, chcę mieć tyle broni w pasie ile sobie zażyczę, chcę nieustające, rockowe nuty, chcę otworzyć drzwi i spotkać w nim 15 przeciwników naraz. Nie chcę waypointów, strzałek, objective'ów, perków, długich dialogów i cutscenek.

 

Chcę starego, dobrego Dooma. Bezpretensjonalną strzelankę w piekle.

Ty chcesz po prostu Serious Sam na ps4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ty chcesz po prostu Serious Sam na ps4...

 

Lubię Serious Sama i fakt, stary Doom i Serious Sam posiadają parę wspólnych pozytywnych aspektów, które wymieniłem w cytowanym przez Ciebie poście :)

Edytowane przez Patapon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz nie byl najgorszy=]

Edytor w podstawce - multi bedzie wiecznie zywe - ftw!

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, no obejrzałem gameplay i normalnie mi się nie podoba. Drętwe to, pozbawione emocji i żółte (dziwna kolorystyka). Z klimatami horroru z 3ki kompletnie sobie dali spokój, a szkoda. Design demonów słaby, a ten feeling strzelania na filmikach cholernie nijaki, jak nie u id. Nie skreślam tytułu, ale z must-have zrobił się ,,poczekam na recenzje, dużo recenzji''.

 

Edit: No tak, recenzjami zajmują się ludzie, którzy w czasie gameplay'u wydawali godowe okrzyki na widok każdej egzekucji w grze, poczekam więc na wasze opinie :P

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba. Prawdziwy powrót do korzeni. Finishery zapowiadają się kozacko, graficznie też to wszystko wygląda świetnie. Do tego multiplayer w stylu unreal tornament czy quaka III areny i będzie miodzio. Reboot marki jak najnowsze odsłony Mortal Kombat, moim zdaniem to dobra droga. Na mnie pokaz Dooma wywołał największe wrażenie z całej konferencji, która swoją drogą była bardzo dobra (tym bardziej, że to debiut  :)).

Edytowane przez wan_zen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne, kapitalne, po prostu w końcu jakaś prawdziwa gra. Jaram się jak PiS możliwością dojścia do władzy.

 

Brzmiwtrzcinizm to jednak straszna i przewlekła choroba. Kiedyś się zaraziłem ale już z tego wychodzę. Po tych trailerach i gameplayu czuje się jak nowo narodzony :)

 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daaaaaaaaaaawno nie widzialem czegos tak zajebistego, miod az wylewa sie z ekranu, insta buy :)

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×