Skocz do zawartości
DaraS

DOOM

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda strasznie nudno, ale czego ja się spodziewałem po liniowym fpsie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś genialny old-schoolowy shooter, który może znów przywróci życie w ten skostniały gatunek :D

Stary dobry DOOM w najnowszym sosie i z najnowszymi wodotryskami.

Nie powiem, gra wygląda świetnie, ale jak znamy życie, w rzeczywistości pewnie tak wyglądać już nie będzie.

Odniosłem dziwne wrażenie, że to nie był prawdziwy gameplay, tylko sprytnie przygotowany materiał, aby przypominał gameplay.

 

W każdym razie klimat, klimat i jeszcze raz klimat. Design znanych potworków, broni, itd. wygląda przekozacko.

Finishery to nowość w tej serii, ale już podczas samego oglądania widzieliśmy kilkanaście powtórek, szczególnie na pile mechanicznej.

Wg mnie muszą dodać znacznie więcej finisherów, bo szybko się to znudzi.

 

W każdym razie jak zobaczyłem podnoszenie wszystkiego w paczuszkach tak jak za starych czasów, to aż mi się lepiej zrobiło.

DOOM, czyli ostra naparzanka z wysłannikami piekieł :D Dobrze, że nie zrobili z tego pseudo skradanki tak jak w DOOM 3, tylko powrót do klasyka :D

 

Zastanawia mnie jeszcze multik, bo zawsze w DOOMie był bardziej na doczepkę niż jako główny tryb. Jestem ciekaw jak tutaj będzie.

Chciałbym powrotu w końcu do Unrealowskich czasów aren, żadnych śmiesznych perków, dupereli, itd.

Po prostu, arena, bronie i napieprzasz ile fabryka dała :D Jeśli zrobią coś takiego to praktycznie nie mają konkurencji na tym polu.

Jak rzeczywiście prawdziwy Unreal Tournament nie wjedzie na konsole, to DOOM może być naszą jedyną nadzieją na konkretny arena shooter.

 

Czekam i jaram się :) Powrót do tego co najlepsze!

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, dawno nie byłem tak nakręcony na fps.

Wygląda to jak stary dobry doom, idziemy do przodu i strzelamy bez dorabiania do tego jakiejś większej filozofii. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie jak zobaczyłem podnoszenie wszystkiego w paczuszkach tak jak za starych czasów, to aż mi się lepiej zrobiło.

 

Otoz to! Najbardziej urzekly mnie wlasnie wypadajace ze stworow czy porozstawiana na mapie paczki z ammo/HP, niby banalny detal a tak cholernie cieszy. To oraz brak ADS, ktory z niewiadomych wzgledow przyjelo sie za "must have", w koncu dostaniemy solidny gameplay gdzie walisz z biodra i pociski leca dokladnie tam gdzie celujesz zamiast po calym ekranie jak w CoD, BF itd. itd.

 

 

 

Chciałbym powrotu w końcu do Unrealowskich czasów aren, żadnych śmiesznych perków, dupereli, itd.

Po prostu, arena, bronie i napieprzasz ile fabryka dała  :biggrin: Jeśli zrobią coś takiego to praktycznie nie mają konkurencji na tym polu.

 

Something something... Halo 5... Something something... ;)

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Something something... Halo 5... Something something... ;)

 

Wiadomo, ze krol jest jeden.

Jednak w Doom na bank zagram, czekam na normalny material z multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo taaaakkk.....gry nie kupię na premierę ale ogram na pewno. Wielki plus za rezygnacje z tego beznadziejnie debilnego samoodnawialnego się hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABSOLUTNA REWELACJA !!

W końcu król ponownie odbierze gearsom jedynce tytuł "Piły roku " :) :) :)

Jezus Maria kwintesencja gamigu powraca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW !!!! :shok:

Dla mnie miazga. Jak tylko to będzie faktycznie tak wyglądało ( o co mam pewne obawy) to będzie rewelacja. 

Prawdziwy mięsisty shooter w oldschoolowym stylu. Tego brakowało w fpsowym światku zalanym przez kolejne odsłony codów i beefów. 

Będzie się działo  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW !!!! :shok:

Dla mnie miazga. Jak tylko to będzie faktycznie tak wyglądało ( o co mam pewne obawy) to będzie rewelacja. 

Prawdziwy mięsisty shooter w oldschoolowym stylu. Tego brakowało w fpsowym światku zalanym przez kolejne odsłony codów i beefów. 

Będzie się działo  :thumbsup:

 

Bardzo jasny punkt w dobrej konfie Bethesdy. Te fragmenty reprezentuja cos co zwyklo sie okreslac mianem grywalnosci/miodnosci.

Zabijemy i zbieramy (jesli dobrze przyuwazylem to jest to auto-podnoszenie HP, armor, ammo - i to mozna usprawiedliwic mega szybka rozgrywka - Wolf TNO mial rozwiazanie z manualnym zbieractwem i byl w  tym po prostu mega old-schoolowy) Pila no po prostu nie jest tylko tanim zagraniem jak ogladalem ten fragment to mialem przed oczami siebie jako nastolatka grajacego w doom i doom2  i tnacego pila te te potwory z tym ze teraz dopasowane jest to do dzisiejszych standardow graficznych, finishery jako mile urozmaicenie.

Staram sie zbyt mocno nie nakrecac wiec powiem tylko tyle to co zostalo zaprezentowane mnie kupilo, kupilo rozgrywka, pobudzilo nostalgie weszlo jak zimny browarek w upalny dzien po przebiegnieciu maratonu ;)

 

Co do grafiki - to byla konfa Bethesdy wiec nie sadze zeby byl to gameplay z konsoli, pewnie mieli to zgrywane z jakis monster PC w koncu te zajawki maja spelniac swoja marketingowa role.

Nie licze na to ze bedzie to az tak dobrze wygladac, ale jesli tylko nie zasadza baboli i bedzie to wygladac bardzo dobrze i bedzie co wazne w wypadku gry o takim tempie akcji dzialac plynnie i stabilnie to jak najbardziej bede sie przygladal temu  tytulowi.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mag

 

Miałem podobne odczucia odnośnie porównań do Doom i Doom 2. Przypominały mi się dawne czasy jak przytargałem do domu dooma na kilku dyskietkach 3,5 cala.  :biggrin:

Graficznie pewnie będzie trochę gorzej, grunt żeby nie było jakiś dropów animacji. Przy takim tempie rozgrywki to może być kluczowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę martwi mnie piła przez jej oskryptowane finiszery, ale pewnie rzadko będzie się z niej korzystać. Nie podoba mi się też dziwna kolorystyka i mało mroczny klimat. Bliżej tutaj do Rage albo Serious Sam, szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi zalatuje mi unrealem albo starym dobrym Q3. Jeżeli single będzie dosyć długi i multi dobre to must have. ^

PS: Powinno lepiej wessać i niż cody i bfy. :P

Edytowane przez Tahike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako gracz który wychował się na Wolfenstainie 3d, Doom 1 , 2, Duke Nukem 3D, Bloodzie, Quake 1-3 itp td powiem tak.... TO JEST TO !!!!

 

Rewelacyjny klimat wylewajacy sie z ekrany starych strzelanek. Super oprawa super relaks przed monitorem. Piekło wylewa sięz ekranu :)

Ciekawe czy na PS4 będzie to dobrze smigać bo z tym niestety generacja daje ciała coraz częsciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP będzie takie pewnie jak w poprzednich Doomach, czyli bez żadnej dodatkowej filozofii, arena i napieprzamy się.

Pytanie tylko jak miodne będzie online i jak długo zostanie przy życiu. Na pewno nie będzie to Unreal Tournament czy Quake Arena, ale jeśli będzie to jakaś namiastka tego na konsolę to mi wystarczy.

Kiedyś potrafiło się grać w UT po paręnaście godzin w dzień i w nocy, to była gra życia dla mnie :P Chciałbym poczuć chociaż trochę starego ducha arenowych fpsów.

Jak będzie to się okaże, ale póki co 99,99% gier które wychodzą na tą generację nie spełniło swoich obietnic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam aktywowany kod z Wolfa na dooma i cisza. Ktoś dostał już? Czy może były jakieś ograniczenia czasowe co do aktywacji kodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Europy mieli wysyłać na zasadzie kto pierwszy ten lepszy z powodu jakiś tam problemów

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o becie dla tych co mają kod z Wolfensteina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze nie wprowadzili opcji, albo jest tylko i wyłącznie dla ludzi co kupili Wolfa.

Chociaż liczę, że będzie można się zapisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie miał być do bety dostęp? Dla tych co Wolfa kupili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisałem kiedyś klucz do bety a dzisiaj nad ranem (około 3) dostałem zaproszenie do Alfy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×