Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, genialna gra. Czuć było ducha oryginału, co w sumie rzadko się udaje oddać.

Zrobiłeś platynę? Pamiętam, że przejście tej pierwszej misji na najwyższym poziomie trudności nie było zbyt proste i przesiedziałem nad tym pewnie kilka godzin, ale jednoczeście było to cholernie przyjemne a nie frustrujące, jak pierwotnie się obawiałem :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeszedłem ostatnio i rzeczywiście jeden z najlepszych singli w grach FPS w jaki grałem.

Misja na Ultra-Nightmare wbiła mnie w ziemię, wiedziałem że będzie trudno ale nie spodziewałem się że aż tak.

Szkoda tylko że multi takie drętwe, zagrałem kilka meczy i już mi się odechciało :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Multi jest drętwe i co mnie najbardziej boli, to to że dodatki były tylko i wyłącznie dla online. Niby jest SnapMap i twórcy przygotowali tam kilka scenariuszy do grania, ale jakoś już tam nie czuć tego czegoś co w singlu. Pograłem trochę online, wbiłem puchary za dodatki i w sumie zapomniałem... Liczyłem na dobrego arena shootera, jednak chyba miałem zbyt wysokie wymagania. Pamiętam, że klasyk Doom też miał multi na 4 osoby i również nigdy furory nie zrobiło.

Co nie zmienia faktu, że cała para poszła w singiel i to mnie najbardziej cieszy. Końcówka sugeruje kolejną część i mam nadzieję, że będzie jeszcze większa i bardziej rozbudowana. Mogą troszkę poprawić walki z bossami, bo po prostu walenie ile się da w jeden punkt. Niby coś tam robią i są jakieś fazy, ale nieszczególnie trzeba się nimi przejmować. Możliwe, że na wyższych poziomach dają w kość, ale mówimy o normalnej grze :) 

Misja na Ultra-Nightmare rzeczywiście dała w kość, ale mimo zgonów bawiłem się przednio. A potem dowiedziałem się, że jest glitch, dzięki któremu można ją zrobić w 3 minuty... Ale mimo wszystko niczego nie żałuję, bo wg mnie każda minuta spędzona z tą grą to błogosławieństwo :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam za sobą właśnie pierwsze dwie mapy w doomie. Old school aż wylewa się z ekranu. Bardzo lubię takie klimaty. Dla miłośników takich gier jak serious sam czy painkiller pozycja obowiązkowa.

Wysłane z Sony Z3 Compact przy użyciu tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Patch na dzień dobry rządzi, 30GB przepustki sezonowej, z której i tak się nie skorzysta. Tak w ogóle widzieliście jej cenę? Obłęd. Jeszcze 11GB i 5 poziom w multi czeka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta