Skocz do zawartości
Gość bif

KTO GRA W NBA 2K7 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bif

Gram w ta gre. Niestety nie posiadam do niej instrukcji. Nie wiem w jaki sposób poprawnie wykonywac rzuty osobiste .PROSZE O PODPOWIEDZ !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram.

są dwie opcje (do zmiany w settings):

za pomocą ruchów pada (nigdy nie udało mi się trafić...)

za pomocą prawej gałki analogowej (skuteczność 45%...) - najpierw dajesz do tyłu i w momencie gdy zawodnik zbiera się do rzutu dajesz do przodu (grunt to dobry timing).

Ogólnie gra jest naprawdę super ale jakiś idiota wymyślił sposób rzucania osobistych!!!

Najgorsze że online nie da się skorzystać z drugiej opcji - grałem kilka meczyków i tylko raz widziałem jak jakiś gość trafia osobistego, BZDURA!

A grasz online? Może partyjka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update:

wczoraj grałem online i gość trafiał osobiste a ja oczywiście nic. Szybko się zorientował i cały czas mnie faulował i mimo że był cienki to wygrał 2 punktami. Tak się wk...iłem że pół nocy nie spałem tylko ćwiczyłem osobiste i ... już wiem jak się rzuca za pomocą ruchów pada (oczywiście instrukcja jest na tyle lakoniczna że nie wywnioskujesz).

Najpierw pad przechylasz do tyłu (tak aby triggery były na górze) a w momencie rzutu do przodu. Znowu potrzebny dobry timing ale około 40% wpada więc można jako tako grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bif

Dzięki za porade. Ćwiczę osobiste i z dnia na dzień jest coraz lepiej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×