Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Porażka. Olali zupełnie singla. Niby pojawia się w nim info o nowych furach ale nigdzie ich nie ma. Na supporcie R* aż wrze z tego powodu.

Poza tym serery R* dziś szwankują. Niektórzy nie potrafią nawet pobrać tego patcha. Żal. Zawiechy, utrata kasy, zmiana wyglądu postaci (kobiety wyglądają jak Anna Grodzka), znikające pojazdy w garażach w singlu.

Same napady wydają sie dość krótkie jak na 1,5 czekania. Moi kumple już mają dwa heisty wbite. Wszystko grało do ok. 16.00.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie działa mi online więc chyba dziś nie pośmigam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy oprócz głównego celu czyli napadów, ta aktualizacja poprawia może kwestie nie wpadajacych trofeów i problemów w singlu?

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w singlu pojawił mi się w garażu jakiś truck i bmx ... online nie chodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do singla wielu ludziom wkardł się paskudny bug. Stracili helikoptery i auta z garaży. U mnie w garażu Franklina na liście pojazdów specjalnych pojawił się nie wiedzieć czemu różowy coquette classic a zamiast Froggera na lądowisku Trevora jest Maverick. 

Niektórzy mają w tych garażach nową Kurumę więc jest nadzieja że R* to naprawi i niektóre pojazdy z napadów będą też w singlu. Obecnie nie działają serwery chmury R*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos, ile maksymalnie zielonych i rp mozna wyciagnac w najwiekszym skoku? Moze to byc niezla okazja do przyjemnego wbijania leveli i zarabiania dolarow na nowe fury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywalaja mnie serwery ... ktos jeszcze tak ma ?

ani razu nie udało mi się wejść do online (komunikat: nie udało sie pobrać online, spróbuj później). także chyba więcej osób ma ten problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi serwerami to chyba sytuacja identyczna, jak podczas launchu GTA Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje 2 osób do heistów, dajcie znać na priv jakby znaleźli się śmiałkowie ;) Gramy bez spiny, na spokojnie. Wszystko jest gotowe, potrzebne są tylko chęci i czas (wieczorami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak czytam te wasze wpisy o tym GTA ale jakoś się nie mogę przekonać. Na singlu zrobiłem raptem kilka misji, online mam, zaledwie 12 lvl i nic mnie w tej grze nie kręci. Chyba to jednak nie mój klimat

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje 2 osób do heistów, dajcie znać na priv jakby znaleźli się śmiałkowie ;) Gramy bez spiny, na spokojnie. Wszystko jest gotowe, potrzebne są tylko chęci i czas (wieczorami).

ja sie pisze na napada nick brysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 2 godzin nie chodzi online ... kłorwa

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my jestesmy w trakcie heista i poki co smiga, jedynie przed chwila cos zaczelo zgrzytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany mam login klonidur, jakby ktoś chciał przechodzić napady od drugiego, bo pierwszy zrobiłem to dodwać od jutra od 20 stej alobo 22gierj, bo tak z losowymi chłopami to nie da się grać, próbowałem dzisiaj 2 godziny, dwóch trzech, nigdy czterech ... 

 

macie jakieś gangi w social club? byłbym chętny do nocnego grania ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast poszukuje 3 osob chetnych do gry jak i do udzialu w streamie uzyczenie glosu  ( rowniez yt :P) . Widzow mam malo ale zawsze trzeba sie przelamac .. jak cos pw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 2 napady pod rzad zrobione z ekipa, super zabawa, misje sa genialne, lepsze niz w singlu moim zdaniem. Wrzuce kilka kawalkow z dzisiejszego grania i streama (jet fight = goty misja przygotowawcza, prawie tak dobra jak hajsty, choc sekwencja skradankowa a la MGS tez zacna), obejrzyjcie koniecznie pierwszy, caly heist poszedl nam bezblednie, poscig zgubiony, zostalo nam juz tylko przegrupowanie sie na plazy i koniec, aleeee ... xDDD

 

 

Reszta leci w spoiler :)

 

Sekwencja skradankowa (graficznie momentami ground zeroes mi sie kojarzylo, slicznie to noca w deszczu wyglada):

 

 

 

Jet Fight

 

 

Ewakuacja opancerzonym kolosem z dzialkiem (jutro kupuje te bryczke) :fsg:

 

 

No i sam Heist (koncowka sie nie nagrala nie wiem czemu)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 2 napady pod rzad zrobione z ekipa, super zabawa, misje sa genialne, lepsze niz w singlu moim zdaniem. Wrzuce kilka kawalkow z dzisiejszego grania i streama (jet fight = goty misja przygotowawcza, prawie tak dobra jak hajsty, choc sekwencja skradankowa a la MGS tez zacna), obejrzyjcie koniecznie pierwszy, caly heist poszedl nam bezblednie, poscig zgubiony, zostalo nam juz tylko przegrupowanie sie na plazy i koniec, aleeee ... xDDD

 

 

Reszta leci w spoiler :)

 

Sekwencja skradankowa (graficznie momentami ground zeroes mi sie kojarzylo, slicznie to noca w deszczu wyglada):

 

 

 

Jet Fight

 

 

Ewakuacja opancerzonym kolosem z dzialkiem (jutro kupuje te bryczke) :fsg:

 

 

No i sam Heist (koncowka sie nie nagrala nie wiem czemu)

 

Świetnie to wygląda, muszę w końcu zacząć grać online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×