Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Na mapie u każdego z bohaterów jest zaznaczony Trevor (T) i zawsze jest w tym samym miejscu, ale niezależnie kim tam się nie dostanę, to nic tam nie ma. WTF?

Które akcje kupić, żeby zarobić najlepiej:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


Nikt?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dawno nie gralem, ale to nie jest tak, że T oznacza misję dla Trevora nie samego Trevora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja każdym tak podchodzę i nic się nie dzieje...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny tak spadły że pomyślałem że może bym kupił. Nawet w polskim store xbox bez kebaba.  Grałem na premierę na ps3 tylko. W sklepie milion wersji , a z gotówką tańsze niż podstawka. Jak tu się połapać. Jak to wyglada na xboxie?  Na PC są fotorealistyczne mody a na konsolach chyba nie było nic ani pod pro i Xbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi wytłumaczy jakim cudem GTA5 6 lat po premierze zawsze jest w top5-10 aktualnej sprzedaży?
Ktoś to cały czas kupuje i jest to niemała liczba osób.
Węszę jakiś hype podstęp.

Przykład
https://www.ppe.pl/news/131337/sekiro-shadows-die-twice-wielkim-hitem-w-europie-ranking-sprzedazy.html

Jakim cudem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden podstęp. GTA V to najlepiej sprzedający sie "entertainment product" w historii. Sprzedano już ponad 100 milionów kopii. Dobra gra, konkurencji dużej nie ma, grinderskie online przepełnione mikrotransakcjami cały czas dostaje nowe zabawki do kupienia, to się sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, adick007 napisał:

Kto mi wytłumaczy jakim cudem GTA5 - 6 lat po premierze zawsze jest w top5-10 aktualnej sprzedaży?
Jakim cudem?

Po czesci odpowiedz masz w poscie @pablos_83powyzej Twojego.

GTA Online to cos co nabija kase. Na promocjach mozna kupoic gre + siano do tej taniej nizli podstawke czasami wychodzi ze taniej nizli zakup samego siana wiec ludzie dalej kupuja.

Do tego masz mniejsza pewnie czesc nowych graczy ktorzy jeszcze nie grali ale slyszeli od znajomych itd.

Ludzi ktorzy ograli na past gen ale chca wrocic na obecnej generacji.

Moim zdaniem Online napedza sprzedaz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa szybkie pytania do singla.

1. Da się zmienić samochód przypisany do danego bohatera? Na przykład Trevor jeździ czerwonym jeepem a ja odpicowałem sobie inną furę i chciałbym żeby mi nie zginęła. Można co prawda nią wjechać do garażu ale jak ją zostawię gdzieś na mieście albo podczas misji to ginie.

2. Da się ustawić, żeby postać nie zmieniała ubrań w czasie gdy przełączam się na inną a po jakimś czasie wracam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Przemek_07 napisał:

Dwa szybkie pytania do singla.

1. Da się zmienić samochód przypisany do danego bohatera? Na przykład Trevor jeździ czerwonym jeepem a ja odpicowałem sobie inną furę i chciałbym żeby mi nie zginęła. Można co prawda nią wjechać do garażu ale jak ją zostawię gdzieś na mieście albo podczas misji to ginie.

2. Da się ustawić, żeby postać nie zmieniała ubrań w czasie gdy przełączam się na inną a po jakimś czasie wracam?

1.Nie da się, tylko garaż.

2.Nie da się. Chyba, że powiesz Trevorovi prosto w twarz, żeby się nie przebierał  :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Benzies, a teraz Houser odchodzą z R*. Chyba mieli już dość ciśnienia przez T2 na online i dojenie, zamiast skupić się na nowej grze. Coś czuję, że po Biedatesdzie, Bioware oraz Blizzardzie, mamy kolejnego pretendenta do stoczenia się.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zablokować samoczynne zmiany strój przez bohaterów?

Wkur.ia mnie już to że co włączenie gry to ma inny strój niż ja założyłem i muszę popylać do domu się przebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, helganin napisał:

Da się zablokować samoczynne zmiany strój przez bohaterów?

Wkur.ia mnie już to że co włączenie gry to ma inny strój niż ja założyłem i muszę popylać do domu się przebrać.

Jeszcze zmuś Trevora, żeby nie chlał, albo nie srał jak nim nie grasz :8_laughing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2020 o 01:38, Patricko napisał:

Najpierw Benzies, a teraz Houser odchodzą z R*. Chyba mieli już dość ciśnienia przez T2 na online i dojenie, zamiast skupić się na nowej grze. Coś czuję, że po Biedatesdzie, Bioware oraz Blizzardzie, mamy kolejnego pretendenta do stoczenia się.

 

 

 

No to sie zobaczy jak bardzo R* zmieni sie pod rzadami T2. A co do T2 to moim zdaniem ci tez jada po rowni pochylej. 

Na RDR2 online byly jakies narzekania, GTA Online to dojarka, o wydawnictwach T2 pokroju NBA slot machine i WWE glitch 2K20 to nawet nie ma co wspominac. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, Sithman napisał:

Jeszcze zmuś Trevora, żeby nie chlał, albo nie srał jak nim nie grasz :8_laughing:

Jak nimi nie gram to niech robią co chcą ale jak ja nimi zaczynam grać to niech maja strój który im założyłem :P
Robię misje dla epsilonu ze strojem i co włączę grę to trzeba tego debila przebierać :D

Tak samo bezsens z brakiem zmiany auta domyślnego. Ciągle musimy jeździć tymi parchami wybranymi przez twórców.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ostatni raz kieruję prośbę do obeznanych graczy: utknąłem w grze i nie wiem jak przejść dalej. Każda z postaci ma jedną lub dwie misje w danej chwili ale żadną postacią nie mogę niczego zacząć. Punkt na mapie "T" wyświetlany jest dla każdej postaci ale po dotarciu tam, nic się nie dzieje. Zerkam na poradnik do gry i widzę, że swoje ukończone misje są ułożone nieco inaczej niż wynikałoby to z opisu w poradniku (niechronologicznie). Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.
Wrzucam kilka zdjęć, może ktoś coś załapie...
3c2c944708fea7c3e93d74e0feab81cf.jpgbdf35e6be021db29dcd8e85d08d332a8.jpg9115f3113038b8c3e59ca269c8b7573f.jpg822bb18fe084cf4211324c2f1015f1eb.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×