Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, powiadomienia na padzie działają też na głośnikach, da sie ustawić żeby było tylko na padzie? Wie ktoś?dzięki

Edytowane przez dragen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem importowalem swoja postac i dostalem kilka trofeow,tylko niestety reszta nie wskoczyla a slyszalem ze wpadaja instant .Jak mam zdobyc trofeum za napady Na sklep skoro juz mam wszystkie wykonane ,moze ktos podpowiedziec ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba pytasz na zlym forum :P

 

chyba nie rozumiesz o co pyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda multi w GTA? Lubię czasem postrzelać ale nie znoszę COD-a, czy jest tam jakiś prosty tryb ala Dead Match aby postrzelać na małej mapce w trybie fpp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś niepoważne. W US Store gra kosztuje 60$, po kursie dolara 3.3 198zł. W Polskim PSS kosztuje 299zl...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda multi w GTA? Lubię czasem postrzelać ale nie znoszę COD-a, czy jest tam jakiś prosty tryb ala Dead Match aby postrzelać na małej mapce w trybie fpp?

Najlepsze multi w jakie kiedykolwiek grałem - ogromna dowolność- tryb swodobny gdzie robisz co chcesz sam badz znajomymi albo randomowi userami. Wyscigi (różne rodzaju, duża dowolność), DM, Team DM, Misje online, Zdobywanie, Nalot itp cos przeoczyłem ?

Edytowane przez ferdas_mufc
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś niepoważne. W US Store gra kosztuje 60$, po kursie dolara 3.3 198zł. W Polskim PSS kosztuje 299zl...

 

a jak kupisz zdrapki do US Store na Allegro używając kuponów rabatowych po 20 zł, to Cie wyjdzie niecałe 150 zeta ;)

 

btw to nie jest miejsce na rozmowy o sklepach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może na priva wyjaśnić jak się robi z tymi kuponami rabatowymi?

Co do GTA - chrupnie czasami to fakt, ale gra jest bardzo ładna - zwłaszcza na zadupiach w czasie mgły i deszczu o poranku... Jestem za tym aby zrobić konkurs na najlepsze foto w gta : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś wyłączyć dźwięk (on-line) z mikrofonu innego barana, lub wszystkich uczestników.

Wczoraj po raz pierwszy od roku wszedłem do on-line i trafił się jakiś czarnuch, którego IQ nie przerosłoby chomika. 

Cały czas pieprzył jedno zdanie... Które i tak było bez sensu, no totalny debil. 

Miałem ochotę wysłać mu wiadomość ale na bank PSN, by mnie zablokował jako rasistę i zacofanego w rozwoju tolerancyjnego świata katola. 

 

Inna sprawa, czy jest gdzieś poradnik do tego trybu - w ogóle nie kumam o co tam chodzi... 

Obrabowałem araba, walczę z policją i co chwile dostaje komunikat, że mi jakiś ranking spada i będą mnie ścigać - to co mam tam robić, podlewać kwiatki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do listy użytkowników w danej sesji. Klikasz delikwenta i z prawej strony min. pojawi Ci się opcja "wycisz".


A skąd wiesz, że to był Nigger ? 

Wśród białych debili nie ma ? Zapewniam Cię, że proporcjonalnie do liczebności populacji nie mniej.


Co do poradnika - jest na tym forum. 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem importowalem swoja postac i dostalem kilka trofeow,tylko niestety reszta nie wskoczyla a slyszalem ze wpadaja instant .Jak mam zdobyc trofeum za napady Na sklep skoro juz mam wszystkie wykonane ,moze ktos podpowiedziec ? :)

mnie wpadały w kilku rzutach, nawet takie co robiłem off, ale były możliwe w online jak np. skoki, pełna modyfikacja auta i broni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy save 100% działa z PS3 na PS4? Bo nie mogę nigdzie znaleźć save'a do GTA V na PS4. Trzeba będzie trochę chyba poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do listy użytkowników w danej sesji. Klikasz delikwenta i z prawej strony min. pojawi Ci się opcja "wycisz".

A skąd wiesz, że to był Nigger ? 

Wśród białych debili nie ma ? Zapewniam Cię, że proporcjonalnie do liczebności populacji nie mniej.

Co do poradnika - jest na tym forum. 

 

Dzięki / Po wymowie - żaden inny człowiek tak nie mówi, wyedukowani czarni także... Po prostu czarnuch.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz grałem w GTA chyba 4 na kompie ale słabo mi chodziło. Jakoś nie mam ciśnienia na tą grę, lecz z drugiej strony bym kupił wersję cyfrowa.. Single na jak długo starcza..?. Multi daje coś cennego czy tylko fun?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś niepoważne. W US Store gra kosztuje 60$, po kursie dolara 3.3 198zł. W Polskim PSS kosztuje 299zl...

 

owszem ale....

jako, że jesteśmy w UE to ze światem rozliczamy się nie w $ a w € a nie od dziś wiadomo, że sony ma przelicznik

1$ =1€ więc cena w PL jest przeliczona z kursu 70€ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem trochę w trybie online po mieście,moja postać ma 100 level,wszystko z poprzedniej generacji zachowałem (fury,mieszkania,kasa,broń,postać) i tyle,ładnie,ale nuda... Jestem zawiedziony,że nie dodali żadnych nowych misji,wyzwań,dosłownie nic. Mieliśmy nadzieję ze znajomymi,że wróci zapał do gry ,który mieliśmy rok temu,owszem wrócił na dwie godziny...

Na szczęście nie grałem w tryb fabularny,więc kilkanaście godz minie. Mam nadzieje,że szybko wyjdzie dlc ze skokami na banki. Jeżeli nie to po skończeniu fabuły gra idzie na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem trochę w trybie online po mieście,moja postać ma 100 level,wszystko z poprzedniej generacji zachowałem (fury,mieszkania,kasa,broń,postać) i tyle,ładnie,ale nuda... Jestem zawiedziony,że nie dodali żadnych nowych misji,wyzwań,dosłownie nic. Mieliśmy nadzieję ze znajomymi,że wróci zapał do gry ,który mieliśmy rok temu,owszem wrócił na dwie godziny...

Na szczęście nie grałem w tryb fabularny,więc kilkanaście godz minie. Mam nadzieje,że szybko wyjdzie dlc ze skokami na banki. Jeżeli nie to po skończeniu fabuły gra idzie na sprzedaż.

No dla mnie bez sensu wogole było kupować w takim razie jeśli wszystko osiagnales w ps3.nie było mowy że to będzie GTA 5 i 1/2..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem ale....

jako, że jesteśmy w UE to ze światem rozliczamy się nie w $ a w € a nie od dziś wiadomo, że sony ma przelicznik

1$ =1€ więc cena w PL jest przeliczona z kursu 70€ :biggrin:

 

Nie tylko Sony, chyba każdy producent elektroniki używa takiego przelicznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie bez sensu wogole było kupować w takim razie jeśli wszystko osiagnales w ps3.nie było mowy że to będzie GTA 5 i 1/2..

No nie wszystko.

Grałem online (nabite mam w tym trybie 17 dni  :whistling: ) na X360 i nie ruszyłem w ogóle trybu fabularnego,więc teraz to nadrobię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować GTA 5 do Multiplayera z randomowymi graczami w sieci? Czy bez ekipy ani rusz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować GTA 5 do Multiplayera z randomowymi graczami w sieci? Czy bez ekipy ani rusz?

Dla mnie gra online tylko z ekipą,ale jak kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×