Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Na glitche nie masz co liczyć. Łatanie ich w GTA Online to ostatnimi czasy priorytet u Rockstar. Od wtorku widziałem dwa, które zostały usunięte dzień po pojawieniu się. Gdyby tylko grę tak szybko łatali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na glitche nie masz co liczyć. Łatanie ich w GTA Online to ostatnimi czasy priorytet u Rockstar. Od wtorku widziałem dwa, które zostały usunięte dzień po pojawieniu się. Gdyby tylko grę tak szybko łatali...

 

Bardzo latwo wyciagnac wnioski. R* lata bledy dzialajace na korzysc graczy w online, poniewaz jesli sobie w ten sposob pomnozysz kaske, to w razie czego nie bedziesz musial kupowac tej kaski za realne pieniadze. Ja rozumiem, ze kazde dotychczasowe dlc zostalo wydane za darmo i w ogole, ale cholera, to zagranie z pieniedzmi i to jeszcze za jaka cene, powoduje, ze troche mi to przypomina akcje jak z Coda, gdzie nawet za wyglad swojej broni trzeba bylo zaplacic, jesli chciales, zeby np. byla oczojebnie niebieska, co bylo swoja droga komiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za napady kasa naprawde marna, po zrobieniu wszystkich moze z 2,5 mln wpadlo, a czlowiek chce wiecej i wiecej. No coz czas robic wyzwania elitarne w heistach zeby wpadaly bonusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do premii za ukończenie wszystkich napadów z tą samą ekipą, wlicza się również ten pierwszy skok, który robi się we dwóch? Jeśli tak, to jak to rozwiązać, żeby wszyscy ją otrzymali, skoro we czterech można grać dopiero od drugiego napadu?

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do premii za ukończenie wszystkich napadów z tą samą ekipą, wlicza się również ten pierwszy skok, który robi się we dwóch? Jeśli tak, to jak to rozwiązać, żeby wszyscy ją otrzymali, skoro we czterech można grać dopiero od drugiego napadu?

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Dobrać się w dwójki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I potem normalnie we czterech resztę i zaliczy?

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się jednak wydaje, że pierwszy napad host musi rozegrać z każdym członkiem ekipy osobno, czyli w sumie 3 razy, ale też nie mam pewności. Może jest ktoś na forum, kto już dostał tą premię i może napisać jak to dokładnie zrobić?

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fleeca Job (pierwszy tutorialowy heist) robisz z jakąkolwiek osobą raz, byle tylko była w późniejszym składzie 4 osób na późniejsze heisty.

I tyle, po zrobieniu heistów powinny wpaść 2 mln $, za Lojalność i za rozegranie wszystkich heistów po kolei.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tyle, po zrobieniu heistów powinny wpaść 2 mln $, za Lojalność i za rozegranie wszystkich heistów po kolei.

Niestety hajs nie wpadł(mimo że zrobiliśmy 5 po kolei< Ja jako host z różnymi osobami) kolega zrobił 5 z tą samą ekipą jako host po kolei od 1 do 5 i żadna z premii nie wpadła mu

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My wczoraj dostaliśmy 2 mln $ premii, właśnie za to co wyżej napisałem. Host był różny, przeważnie na każdym heiście inny, ale ekipa cały czas ta sama.

Dwóm osobom kasa wpadła już po zrobieniu Series A, bo robili od Fleeca, a my od Prison Break. Potem w dwójkę powtórzyliśmy Fleeca i kasa wpadła.

 

GTA Online jak widać wciąż wymaga sporo pracy i niestety chyba już nigdy nie będzie działać tak jak powinno, bo nad nowymi grami pracować trzeba, a przecież nikt za darmo dodatków robić nie będzie.

Wypuszczą jeszcze jakieś fabularne DLC, które dodadzą kilka badziewi do Online, ale tak to już wielkich zmian nie będzie raczej :(

Pytanie czy będą chociaż heisty dodawać w miarę regularnie, czy też ich to nie obchodzi już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziewie jest,choć dla mnie pozytywny. Wczoraj wpadadło mi na misji trofik z podstawki za 30 platynowych nagród z rozpiski zamieszczonej w poradniku(na tym forum) wykonałem tylko 3 rzeczy z tej listy a lista jest w uj długa.

Patricko może się orientujesz czy jeśli teraz kolega który nie robił napadów za hostuje wszystkie 5 po kolei z ekipą która zrobiła już wszystkie napady to czy ekipa może wtedy dostać te bonusy po 1mln $?

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czasem nie zaliczają się medale z heistów do ogólnej puli? Wg mnie pewnie się zliczają, biorąc pod uwagę, że tylko 3 zrobiłeś :)

Heisty mają banalne medale i można tam to nabić bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a heisty można powtarzać do woli ? Czy tylko jest jedno podejście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zrobi wszystkie hajsty to w telefonie do lestera masz możliwość powtórki z tym że jest jakaś przerwa czasowa przy powtarzaniu

Ktoś napisał że 2,5 mln $ to mało z 5 hajstów. Ja w 5 hajtów zebrałem 3 miliony wiec proponuje pograć misję i zebrać taki hajs na misjach wtedy się okaże czy mała kasa leci robiąc napady

Nam w ekipie 5 hajstów zajęło ok 10h co daje zarobek 300tyś/h  znam wszystkie dobrze płatne misje nie ma opcji by wyciągnąć połowę tej kwoty robiąc misję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fleeca Job (pierwszy tutorialowy heist) robisz z jakąkolwiek osobą raz, byle tylko była w późniejszym składzie 4 osób na późniejsze heisty.

I tyle, po zrobieniu heistów powinny wpaść 2 mln $, za Lojalność i za rozegranie wszystkich heistów po kolei.

No to wg mnie wpadnie tylko mi i tej osobie, chociaż w sumie to nikomu bo tylko dwie osoby będą miały zaliczone wspólnie ukończony pierwszy napad. Uważam, że powinno być tak jak pisałem wyżej, tzn. host rozgrywa pierwszy napad z każdym po kolei. Tak zamierzam zrobić ze swoją ekipą. Jak skończymy to dam znać, czy premie wpadły.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gtaforums koleś, który skończył z ekipą wszystkie trzy wyzwania (lojalność, wszystkie po kolei i criminal mastermind) pisał, że w pierwszym napadzie podzielili się na dwa zespoły i im zaliczyło. Problem tylko w tym, że GTA jak to GTA może się zglitchować i nawet nie zacząć liczyć. Robienie napadu ze wszystkimi po kolei to strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gtaforums koleś, który skończył z ekipą wszystkie trzy wyzwania (lojalność, wszystkie po kolei i criminal mastermind) pisał, że w pierwszym napadzie podzielili się na dwa zespoły i im zaliczyło. Problem tylko w tym, że GTA jak to GTA może się zglitchować i nawet nie zacząć liczyć. Robienie napadu ze wszystkimi po kolei to strata czasu.

Apropo glitchy. Grałem już dwa pierwsze napady na PS4 i póki co wszystko OK. Wczoraj mi kolega oddał moje GTAV na PS3, zassałem sobie napady i myślę zerknę sobie na PS3 jak to wygląda, bo i tak ogram to również tutaj, wchodzę do pokoju z Heistami i dostaje info, że skoki wymagają 12go levelu :) Szkoda, że mam na PS3 mam 105ty:) Znajomi mieli ten błąd również na PS4, wystarczyło wtedy wyjść i wejść raz jeszcze do online i było już OK. Ot taki śmieszny glitch. Na szczęście akurat z tych mniej denerwujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wg mnie wpadnie tylko mi i tej osobie, chociaż w sumie to nikomu bo tylko dwie osoby będą miały zaliczone wspólnie ukończony pierwszy napad. Uważam, że powinno być tak jak pisałem wyżej, tzn. host rozgrywa pierwszy napad z każdym po kolei. Tak zamierzam zrobić ze swoją ekipą. Jak skończymy to dam znać, czy premie wpadły.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Przecież Ci napisałem jak my robiliśmy i nam wpadło, a Ty dalej swoje. No, ale rób jak uważasz. Wystarczy, że jedna i druga dwójka zrobi Fleeca w tym samym momencie i po sprawie, potem razem każdy heist i każdy musi hajs dostać.

Chyba, że gowniana usługa Rockstara zdecyduje inaczej, a tak też bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odswiezylem strony jak pisałem tego posta i nie widziałem Twojego. Spoko zrobimy po Waszemu ;)

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie wbic szybko level dzieki tym heistom? Mam na PS3 51, chce jak najszybciej wbic 100 i robic transfer na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko . Zrobilem postac w GTA V Online , i jakos na poczatku kazano mi isc do sklepu z ubraniami i cos kupic. No to tak zrobilem. Nie wiedzialem ze od razu bd to na mnie zalozone. Jak teraz wrocic do tego stroju ktory mialem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam domu...założyć z powrotem też nie mogłem, chyba że coś źle robiłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×