Skocz do zawartości
Mateusz4K

Produkty z gazetki MediaMarkt i Saturn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)
Może głupie pytanie, ale to pierwsze co mi przyszło do głowy. Jeżeli w mediamarkt i saturn mam napisane przy produkcie produkt z gazetki na sklepie internetowym to znaczy, że jest on z ekspozycji, używany? Poniżej zamieszczam link do oferty.

http://www.mediamarkt.pl/bydgoszcz/konsola-sony-playstation-3-super-slim-12-gb,id-678287

 


 

Edytowane przez Mateusz4K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że za wymienioną cenę dostajesz zaledwie zdjęcie z gazetki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma siłe na to odp?

 

Ja mam

 

 

Cześć :)

Może głupie pytanie, ale to pierwsze co mi przyszło do głowy. Jeżeli w mediamarkt i saturn mam napisane przy produkcie produkt z gazetki na sklepie internetowym to znaczy, że jest on z ekspozycji, używany? Poniżej zamieszczam link do oferty.

http://www.mediamarkt.pl/bydgoszcz/konsola-sony-playstation-3-super-slim-12-gb,id-678287

 

Z lewej strony od ceny jest napisane, że z gazetki.

Z góry dziękuję za pomoc. PRZEPRASZAM ALE JA NIE W TEMACIE

 

Bez zlosliwosci - ale czy ty internet masz od wczoraj?

 

No wiec tak na stronie MM masz u gory menu w ktorym sa nastepujace pozycje:

      Produkty     Oferta specjalna     Gazetka     Markety Media Markt     Usługi

 

Jak sobie klikniesz w Gazeta to na przedostaniej stronie masz informacje o tym ze jest to produkt wg. MM warty uwagi ze wzgledu na swoja cene.

(link: http://www.mediamarkt.pl/bydgoszcz/gazetka.html)

 

Polecalbym wizyte w MM i zakupienie produktu. Lub kontakt telefoniczny z MM celem dowiedzenia sie ilez konsol im zostalo - jesli maja wiecej niz jedna znaczy ze jednak nie jest to produkt z ekspozycji.

 

Mam nadzieje ze pomoglem. Staralem sie jak moglem.

 

Pozdrawiam

 

W mojej opinii temat do zamkniecia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. To że z tej całej gazetki promocyjnej to wiem tylko pierwsze co mi przyszło do głowy to towar z ekspozycji jak robią promocję na tak tanią konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. To że z tej całej gazetki promocyjnej to wiem tylko pierwsze co mi przyszło do głowy to towar z ekspozycji jak robią promocję na tak tanią konsolę.

 

Coz najlepiej jednak pytac u źródła - czyli w godzinach otwarcia zadzwonic do sklepu.

 

Jesli chodzi o cene to PS3 12GB - bywaly juz w takich cenach.

 

 

I jesli nie masz nic przeciw i uzyskales odpowiedz na swoje pytanie to mysle ze temat  ten mozna zamknac.

 

pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jesli chodzi o cene to PS3 12GB - bywaly juz w takich cenach ...

 

Bywały też w tej cenie 500Gb konsole lub 12'stki w zestawie z księgą czarów, kamerką i movem (w ofercie Empiku). Ta cena to nic szczególnie wyszukanego :pardon:

 

A teraz wszyscy podnosimy rękę i machamy topicowi na pożegnanie :crazy:

 

closed.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×