Skocz do zawartości
elmente

Tekken

Rekomendowane odpowiedzi

nie pierwsza i nie ostatnia tego typu aukcja

wiec kupuj smialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy panowie będący na forum dosyć krótko widzę że mają małą wiedzę nt tych aukcji!:)...

Powiem Ci tyle, kup i miej problemy! moim zdaniem lepiej jest dać więcej i miec spokojną głowę, druga sprawa, że TA duża kasa czy oby na pewno jest taka DUŻA?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ja nie mam mozliwosci kupic tego przez PSS bo nie akceptuje mojej karty wiec zostaje te rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko ja nie mam mozliwosci kupic tego przez PSS bo nie akceptuje mojej karty wiec zostaje te rozwiazanie

ja tak samo mialem Zajrzalem na allegro i po problemie

SONY POWINNO WPROWADZIC ZDRAPKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam pytanko, gdyż mało sie interesowałem T5.... jest możliwość gry na necie jak i z kolesiem u boku zgadza się ? I z tego gdzie coś przyuważyłem ten tekken jet z wersji ps2, znaczy się wyszedł już kiedyś, a teraz dodali opcje multi na necie i coś tam polepszyli oczywiście bez problemu odpalę na ps3 bez kompatybilności ? Grafika jest fajna i miło sie patrzy czy nie porównywać jej do bijatyk z ps3 ? No i najważniejsze, na jakiej zasadzie taki teken z aukcji zostanie wysłany ? no bo chyba przecież nie na płytce, jakoś na konsoli będe musiał odebrać lub coś w tym stylu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo czytaj uważnie albo nie czytaj wcale.

Pierw był Tekken 5 na automaty i PS2. Potem na automatach pojawił się Tekken 5: DR zastępując "normalną" 5 (dwie nowe postaci i przemodelowanie ciosów). Potem tą wersję gry skonwertowano na PSP a na końcu jako ostatnie stadium swego życia trafiła na PS3 z funkcją online.

Kapisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kapię thx.

Juz nie trza odpowiadać na resztę, otrzymałem wszystko na PM.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×